Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.726
Cevap
156
Favori
926.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliyordu diye hatırlıyorum listedeydi sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 eylül 2022 tarihli bir haberde Mate10 pro HarmonyOS 3 alacak listede yer alıyor.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★teknoloji haberleri - shiftdelete.net
    HarmonyOS 3 alacak Huawei ve Honor cihazları belli oldu!
    https://shiftdelete.net/harmonyos-3-alacak-cihazlar

Ne zaman verirler.. Android 12 gibi yavaşlatacaksa hiç vermesin daha iyi. Bir de diyelim ki yükledik ve beğenmedik bi şekilde Android sürümlerine geri dönüşün olması lazım.. Eğer öyle olursa sadece deneyimlemek için yüklenebilir. Bu sayede beğenen HarmonyOS sürümünde kalır beğenmeyen Android'e geri döner.

• arkadaşlar 200 tl ye pil değişim kampanyasından yararlanmak istiyorum ama İstanbula uzağım ne şekilde yapmamı önerirsiniz?

• Telefonumu seviyorum ama Yahu bu chromeda olan donmaların takılmaların bir çözümü yok mu ya valla telefondan soğudum gerçi bu ekonomik dönemde soğuyamam da yani mecbur idare edeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrQUL D kullanıcısına yanıt
    Opera kullanmanı tavsiye ediyorum Chrome ne bilgisayarda ne telefonda asla kullanmam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben yıllardır VIA browser kullanıyorum. Hızlı satabil ve tam ekran olabilme seçenekleri mevcut..

• müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt

Aynen. Via çok iyi.

Harmony os Avrupada ve diğer ülkelerde olmayacak. Şuan sadece Çinde. Bize aynı arayüzle emui 12vs veriyorlar

Optimizer e girip bir temizlik yapın.

• lansker kullanıcısına yanıt

eğer EMUI 12 HarmonoyOS arayüzü ise ben aşırı yavaşlık kasma ve pil performansının kötüye gitmesinden önceki sayfalarda forum üyelerinin belirttiği OIS desteğinin kamera arayüzünde olmaması yüzünden Android 9.0.246'ya geri döndüm.. Aslında EMUI 12'nin ara yüzünü beğenmiştim Fakat sadece görsellik bi yerden sonra kurtarmıyor..

• Arkadaşlar merhaba, daha öncede sıkıntımı sizlerle paylaşmıştım. Ekranı yan sanayi ile değişmiş bir mate 10 pro var bende. İlk başlarda bi sıkıntı yoktu. Sonra ara sıra dokunmatik takılmaya başladı, ekranı kapatıp açınca ya da ilginç bir şekilde cihazın ekran ayarlarını filan değiştirince bir süre düzeliyordu.

Şimdi farkettim ki ekranın altına bastırınca da düzeliyor. Ekran düzgün yapıştırılmamış gibi duruyor biraz havada gibi sanki. Acaba sökülüp tekrar düzgünce yapıştırılırsa düzelir mi? Sizin düşüncelerinizi almak istedim, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam pil süresinin daha iyi olduğuna emin misin

bir yerleerden bir şeyler siliniyordu ona gerek kalamadı mı

• erhanercan kullanıcısına yanıt

bizim cihazlara harmony os var ama avrupa bölgesine sadece emui 12 dağıttılar diye biliyorum

hocam pil süresinin daha iyi olduğuna emin misin

Temiz kurulum nedir hardreset yaptım daha temiz olmaz herhalde ama yok abi ekran süresi anca 3,5 saat youtube opera outlook ve instagram pil yiyor sadece

• ramzeyu kullanıcısına yanıt

küreselde emui 12 evet çinde harmony os. Yoksa harmony os desteklemiyor demedim ben

• @müMKÜNsüz bunu yapmaya gerk var mı güncellemeler gelmememsi için yoksa sizin yöntem çalışyor mu ben harmony os kurup geçeceğim en sonunuda

• ramzeyu kullanıcısına yanıt

Ben döndüm 9.0 memnunum da.. Yalnız şöyle bir durum var ne kadar kapatırsam kapatayım wi-fi ye geçince güncelleme uyarısı geçiyor. Bende yapmıyorum ..Huawei nin de programlarını güncellemiyorum reklam gelmemesi için. Şu an gerek hızı ve gerek batarya süresi çok stabil..

9.0 ı bir süre kullandıktan sonra 9.1 e güncellemiştim ama batarya performansı biraz düştü sonra tekrar 9.0'a geri döndüm. Ben memnunum 9.0'dan telefonu hep bu versiyonda bu şekilde kullanmaya çalışacağım

Ben şuan en son gelen yazılımı ile kullanıyorum telefonu emui 12 oluyor sanırım. Bahsettiğiniz 9.0 a dönmem için takip etmem gereken yol nedir bunun bir kılavuzu bir videosu vs gibi bir kaynak varmı?

• Arkadaşlar bu pil ayarları kısmındaki akıllı şarj ve akıllı pil kapasitesi seçenekleri aktif olmasına rağmen şarj 80i geçtiği zaman herhangi bir şekilde şarj olma hızı yavaşlamıyor ve 98de durması gerekirken tam şarj ediyor. Fark ediyorum hızlı şarj oluyor ve hızlı bitiyor, başka bu sorunu yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.