Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GalaFans

Bu mesaj silindi.

soket veya kablonuzda sıkıntı var.

• 182de akıcılık iyi, artık takılma olmuyor. yalnız kamerada video çekiminde odaklama sorunu devam ediyor...

• Hazergrad kullanıcısına yanıt
    Chrome takılmaları çok kanser. Zorla durdur devre dışı bırak işe yaramıyor. Chrome'a o kadar güncelleme geldi hâlâ düzelmedi. Google Play'de herkes donmalardan şikayetçi. Bu durum muhtemelen bizim cihaza özel bir şey değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• beyzafer B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle sevgili kardeşim bir kamera düzeltmesi eksik :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar, elimde kayınbiraderimin telefonu var. Güncelleme almamış android 9'da hala. Hisuite ile güncelleme denedik güncelleme bulamadı. Telefonun kendisinde OTA şeklinde zaten güncelleme gelmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
  • erhanercan kullanıcısına yanıt

Evet hala devam ediyor bu güncellemedede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana ekran yapip girince düzeliyor. Ama bu çağda bu hareketi yapmak sinir bozucu tam bisi yazican cat donuyor gade gir çık yap

• Chrome kullananlar Chrome:version yazıp 32 bit mi 64 bit mi bşr kontrol edip söyleyebilir misiniz acaba? Teşekkürler

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    32 bit diyor bunu nasıl 64 yapıcaz acaba 🤔
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• İlk 64 bit gelecek dedikleri zamanda evet Chrome beta da 64 biti görmüştüm. Ben Chrome beta ve dev sürümlerini kullanıyorum. Stok Chrome dan daha hızlı oldukları için. Tesadüfen bakayım dedim. Hepsi 32 bit. Stock chrome a baktım o da 32 bit. Chrome canary i indirip baktım o da 32 bit. Neden böyle çözemedim. Bir kaç kişinin yazısını gördüm böyle

https://support.google.com/chrome/thread/68753873?hl=en

• Samsung browser a baktım 32 bit
    Vivaldi direk 64 bit

• 182 güncellemesinden sonra navigasyon sapıttı benim telefonumda, konumumu yanlış gösteriyor(Beylikdüzü olarak gösteriyor ancak normalde Başakşehir) chrome'da kasma sorunları geri geldi.

• Ben çrom hiç kullanmadım. Kullanmam da. PC.de Mozilla. Android'de opera kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus_42

İyi akşamlar, elimde kayınbiraderimin telefonu var. Güncelleme almamış android 9'da hala. Hisuite ile güncelleme denedik güncelleme bulamadı. Telefonun kendisinde OTA şeklinde zaten güncelleme gelmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Yardım edecek kimse yok mu?

• hashus_42 kullanıcısına yanıt

hocam hiproxy ile güncelleyebilirsiniz ama fazla bilginiz yoksa riskli bir işlem eğer istanbulda oturuyorsanız huawei ye götürün hızlıca hallederler

• bu chrome problemi 9.1 de yok.15 adet sekme açıkken bile donma yada takılma yapmıyor.

• hashus_42 kullanıcısına yanıt

Guncellemesine gerek yok gayet stabil surumde. Guncelleyince kamera bozulmuş olacak.

• Magazin kilit açma önceki güncelleme ile tamamen devre dışı kalmıştı yeni resim indirmiyordu telefon Huawei aradım onlarda uğraştı çözüm bulamadılar. Bu son mini güncelleme ile magazin kilit açma galeriye klasör açıp otomatik resim indirmeye başladı ama yine bir sorun var. Herkeste böyle mi bilmiyorum ama yeni fotoğraf indirip galeriye atıyor ancak ayarlardaki abonelikler-indirilenler menüsü içerisine yeni resimleri atmıyor bundan dolayıda kilit ekranı döngüsünde yeni indirilen resimler dahil olmuyor acaba sizlerde de böyle mi?. Ya düzeltemediler yada bende mi birşey var anlamadım😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi br251 -- 18 Kasım 2020; 17:55:14 >
  • br251 kullanıcısına yanıt

dediğiniz gibi bir saçmalık var, önceden sorunsuz çalışıyordu ne zaman bozdular bi daha düzelmedi

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.