Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★
    Ben Çin falan yapmadım direk geldi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Versiyon c432 ise olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c185 ve c636 cihazlara geldi c432 kaldı her zamanki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktarsamim

Kullanamadık bari yorumlarınızı okuyalım hocam kamera vs nasıl 😃
    Hocam camera arayüzü degişmiş odaklanma falan çok güzel üst bar degişmiş koyu mot açma kapama eklenmiş çok daha ayarları falan iç içe toplamışlar şuan iyi gayet akıcı hiç bir sorun yok

• c185 kodlu Huawei mate 10 pro brown modelimi dün öğle saatlerinde güncelledim akıcılıkta ciddi iyileşme mevcut arayüz bildirim paneli ve kamera tarafında da değişiklere yer verilmiş ön kamera bir tık daha iyi geldi ayrıca depolama birimi de daha kararlı geldi batarya süresi pek değişmemiş azalma yada artma yok gündelik kullanımda günü çıkarıyor pilin yıpranma payınıda düşünürsek 3 yıllık cihazda günü kurtarmak mucize bu son güncellememiz oldu tadını çıkarın genel anlamda sorunsuz duruyor herhangi bir aksi durum yaşayanlar hard format ile temiz kurulum yapabilir.
  • sinansss23 S kullanıcısına yanıt
    Acaba bu android üreticilerinin tüm modellere aynı anda güncelleme yayınladığını görmeye ömrümüz yetecek mi 🤔

• Hadi C432

• Qrix Q kullanıcısına yanıt
    Hepimiz aynı telefonu kullanıyoruz ama herkese aynı anda vermiyorlar. Akıl almaz bi iş.

• Evet akıl almıyor ama yapa bileceğimiz bir şey yok. Ne yazık ki yok. İşallah 1 hafta içerisinde herkeze gelmiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

c185 kodlu Huawei mate 10 pro brown modelimi dün öğle saatlerinde güncelledim akıcılıkta ciddi iyileşme mevcut arayüz bildirim paneli ve kamera tarafında da değişiklere yer verilmiş ön kamera bir tık daha iyi geldi ayrıca depolama birimi de daha kararlı geldi batarya süresi pek değişmemiş azalma yada artma yok gündelik kullanımda günü çıkarıyor pilin yıpranma payınıda düşünürsek 3 yıllık cihazda günü kurtarmak mucize bu son güncellememiz oldu tadını çıkarın genel anlamda sorunsuz duruyor herhangi bir aksi durum yaşayanlar hard format ile temiz kurulum yapabilir.
    Cihazım c185 olmasına ragmen Bi türlü günceleyemeydim.

• yunusdemir Y kullanıcısına yanıt
    1 2 güne görünür destek bölümünden kontrol edin
  • yine kelek attı huawei.. herkese ver, bize göster..
  • bana sıfır yurt dışı cihazına imei atıp kullandıgını iddia eden bir arkadaştan aldığım cihaz var sürüm numarası kısmında bölge kodu yazmıyor resimdeki gibi. Sizce bu normal mi
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Championship_ -- 30 Mayıs 2020; 20:5:9 >
  • Sonunda geçtim 10'a. C185 cihazımda 9.1.347 yüklü idi. Güncellemeyi bir türlü bulumuyordu. Cihazı hisuitle 9.1.342 dönderdim, android 10 anında güncelledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusdemir

Sonunda geçtim 10'a. C185 cihazımda 9.1.347 yüklü idi. Güncellemeyi bir türlü bulumuyordu. Cihazı hisuitle 9.1.342 dönderdim, android 10 anında güncelledi.
    neden 342
  • quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

bana sıfır yurt dışı cihazına imei atıp kullandıgını iddia eden bir arkadaştan aldığım cihaz var sürüm numarası kısmında bölge kodu yazmıyor resimdeki gibi. Sizce bu normal mi
    ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

burasida bu sekilde ayni zamanda

• sinansss23 S kullanıcısına yanıt
    Benimki c54e

432 şere geldikten 2 ay sonra geliyor.

• Önceden eski sürüme dönüş vardı. Kapanmış. ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Çünkü 347 de güncellemeyi bulumuyordu.

• yunusdemir Y kullanıcısına yanıt
    Benim cihaza son gelen 342. 345 ya da 347 hiç yok.siz düşünün 10 gelir mi?

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.