Şimdi Ara

Huawei Mate 10 ciddi manada iPhone 8 ile rekabet edecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yorumlarda hararetli hararetli tartışan arkadaşlar; hayatta daha önemli şeyler var.
    android, ios, emui çok önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

yorumlarda hararetli hararetli tartışan arkadaşlar; hayatta daha önemli şeyler var.
    android, ios, emui çok önemli değil.

Hayatımız Android'e iosa endeksli olduğundan değil kimi kendini bilmez üyeler insanları yanlış yönlendiriyorlar bilinçli bir şekilde art niyetle yalan söyleyenler var. Böyle itler olmasa bilgi kirliliği olmasa forum daha güzel olacak. Herşeyden önce doğru bilgi aktarmamız lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone ve Samsung almak istemiyorum, sizce bu markalar dışında en iyisi hangisi? (Dev ekranlı tlf.tercihim degildir).Tesekkurler.

• Note serisini birakip Mate8 aldim, 1 yıldır kullanıyorum.. Süper, cok memnunum, herkese tavsiye ederim.

• Dana fazla ram daha fazla cpu sdcard tutmadi uygulamalar lokal hafizaya nougat almayan Bir suru hatri sayilir telefon. Isinan bataryalar , gelismeyen bir isletim sistemi. Yuz tanima vs ile allamaya pullamaya calisan Telefon ureticileri , fiyati paldir kuldur dusen be degersizlesen modeller. Android in gelecegi parlaksa Tek sebebi fiyattir. Ne telefonlarin 6 gb Rama bilmem kac cekirdekli islemciye ihtiyaci olamaz. Ben 2500 lira ya aldigim telefonu 1 sene bile gecmeden 1500 e satacak kadar zengin degilim. 2 Tane oyle telefon alsam iPhone fiyatini gecer. iPhone un 1000 lira liralik bir giris modeli olsa bu geyiklerin ve Algi yaratma eylemlerinin ve dolayisiyla android in Sonu gelir.

• El Fuego kullanıcısına yanıt
    3 yıldır zenfone 5 kullanıyorum, 700 liraya almıştım, gram kasma yok. kaldı ki mate 10 amiral gemisi bir telefon. nasıl da sallıyorsun diğer markalara fanboy seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

3 yıldır zenfone 5 kullanıyorum, 700 liraya almıştım, gram kasma yok. kaldı ki mate 10 amiral gemisi bir telefon. nasıl da sallıyorsun diğer markalara fanboy seni

Yavaş gel, serin gel şampiyon.

Param yok, o yüzden iPhone alamıyorum demenin diğer türlüsü. Fakir

• El Fuego kullanıcısına yanıt
    param olmadığı için iPhone almıyorum ama bu diğer markaların kötü olduğunu anlamına gelmiyor FanBOYZ

not: FAKİRİM.
  • P10 kadar ufak kasaya ekranı sığrıramazsa rakip falan olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

Orijinalden alıntı: PhiLum

Yavaş gel, serin gel şampiyon.

Param yok, o yüzden iPhone alamıyorum demenin diğer türlüsü. Fakir

Şahsen iPhone 7 alacak param da vardı gittim 6s verdim p9 aldım 1 senedir hiçbir sıkıntı olmadan ilk günkü gibi kullanıyorum. Kabul et yada etme iPhone'un artık hiçbir olayı kalmadı. Bir daha da Apple'a o kadar para dökmek gibi bir mallık yapmam. Çok daha iyileri var. Seneye P11 plus'ı bekleyenlerdenim.
    Diğer markaları bilmiyorum. Ama Huawei kesinlikle çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 5 Ağustos 2017; 19:54:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.