Şimdi Ara

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.646
Cevap
75
Favori
393.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ringke siparişi verdim biraz pahalı gibi ama Umarım fiyatına değer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eveeet, gamepad geldi kablo geldi.. Sistem toplandı. Aldığım kablo çok başarılı bir şekilde görüntüyü aktardı ve masaüstü modu otomatik geldi. Sanki Windows bilgisayar.. Game pad ile pubg oynadım. Çok keyifli oldu. 50 inç ekranda başka keyif gerçekten.. Sanırım bir bluetooth klavye mouse seti alacağım. Kablonun linkini aşağıya bırakıyorum. Aliexprete dahi daha ıygununu bulamadım. Uzunluğu 2 metre. Aynı anda şarj da yapıyor.

TYPE-C TO HDMI USB TV SES VE GÖRÜNTÜ BAĞLANTI ARA KABLO 79,99 TL yerine 53,10 TL

https://urun.n11.com/kablo/type-c-to-hdmi-usb-tv-ses-ve-goruntu-baglanti-ara-kablo-P224078476

• quote:

Orijinalden alıntı: Qonrul

bunu da kullandım hocam. hoş, güzel sağlam kılıf ama o da kesmedi beni
    Hocam nasıl kılıf seni kesiyor merak ettim valla

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Kılıf nasıl tutuşu vs bende sipariş etmiştim tatildeler sanırım kargoya veremediler bir türlü
    Premium bir his veriyor. Arka kısım gayet güzel hoş bir dokusu var. Beğendim ben mofii kılıflar da iyidir zaten. Ama mofii nin kırılmaz camını beğenmedim ben.

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    biraz da can sıkıntısı hocam. cihazı değiştireceğime kılıf değiştiriyorum. cihaz masrafından yırtıyorum

• Hayırlı olsun.

Simgelerin boyutlandırmaları şu şekilde mi?

*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları ***

Chrome şu şekilde mi görünüyor?

Bende üstteki sekmeler görünmüyor hiçbir şekilde ve hiçbir monitörde.

• Arkadaşlar, Huawei mate 10 ile mate 10 pro kameraları arasında bir fark var mı?
  • ben de mate 10 tek sim alarak uzun suredir devam eden araştırmalarıma son verdim :) ilk gün sim takmayarak biraz denemek istiyorum. inşallah iadelik bir durum olmaz.
  • UFO123 kullanıcısına yanıt
    selam hocam, fark yok. ben de şu anda telefon bakıyorum o yüzden araştırmıştım.
    huawei mate 10 normal versiyon -tek sim- şu anda 2500 tl'den satılıyor, normalde dual sim satılıyordu ama nedense bütün satıcılar bir anda tek sime döndü, neyse zaten dual simle bir işim olmayacak.
    telefonla ilgili kafamı kurcalayan tek şey yabancı sitelerdeki reviewlerde bahsedilen yazılım sorunları, kötü bir yazılımı olduğundan bahsediyorlar, tam olarak anlamadım kötü yazılım derken neyi kastediyorlar, kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
    ikinci kafamı kurcalayan konu ise birkaç gün sonra piyasaya sürülecek olan oneplus 6, eğer kamera konusunda huawei mate 10'i yakalamışsa ciddi anlamda iyi bir telefon geliyor gibi.
    bu kadar çok bekleyip araştırınca da bi bok alamadan devam ediyorsun, o da ayrı konu

• lindemann kullanıcısına yanıt
    Yazılım olarak kotu derken neyı kastetmısler acaba? 3 gundur kullanıyorum cok memnumum kamerası harika cok stabıl ve hızlı bır teleefon, kulaklık sesını merak edıyordum fena degıl ama iPhone daha ıyıydı. Oneplus 6 ve xıamo mı7ı ben de bekliyordum ama 3bınden asagı olmayacak ve kamerası mate 10 gıbı olmaz bence. Ekranı genıs benım hosuma gıttı tek sorun duzgum kılıf bulamıyorsunuz. Op6 bundan ustum bır tel olmayacak fıyat olarakda mate10 avantajlı bence hıc dusunmeyın. Sarjı ıcım kotu yorumları vardı ama oncelı telım gunu cıkaramazken bu rahat cıkarıyor. Gece 10da doldu 2 saat kullandım sonraki gun gece 12de bıttı daha ne olsun ama oyun oynamıyorum sureklı netteydım. Almadan once op ve xıoiamoyu cok inceledim kasayı elinize aldığınızda huaweı kalitesini vermiyor bence ozetle kurun bu seviyede oldugu donemde bence bu fiyata rakıpsız. Kamerasına bayıldıgımı soylemıs mıydım:) bu arada 3bıne 8 plus getırebılecekken bu telı sectım ıos sevmıorm ve pısman degılım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 19 Mayıs 2018; 13:54:51 >
  • kontratak kullanıcısına yanıt
    İkon boyutlandırması aynı.. Üstteki ikonlardan katını anlamadım. Eğer görüntü tam oturmuyorsa o zaman tv ayarlarından görüntü formatını değiştirin

• Bütün formatlarda denedim, fakat sonuç hep aynı. Aldığım görüntüler şu şekilde:

• şu an n11de çekle 2425 e geliyor alınırmı

• Arkadaşlar mate 10'a geçince bendeki micro otg flashı kullanamıyorum..type c otg mi alayım yoksa tavsiye edebileceğiniz bir dönüştürücü var mı? Dönüştürücü olarak kablolu istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de kamerada yapay zekayı devre dışı bırakmak isteyen arkadaşlar olmuştu.Markette bacon kamera uygulamasını denedim fena değil gibi

• arkadaşlar mate 10 normal versiyon şu an en uygun hangi siteden alınır? n11, gittigidiyor ve hepsiburada'da var yeni alanlar hiç kampanya ya da chip para vb gibi birşeyden yararlandı mı? finansbank ve axess kullanıyorum.

bir de farklı farklı satıcılar satıyor, hepsiburada kendisi de satıyor mesela, bu daha mı güvenilir olur diğerlerine göre? (güvenden kastım bir sorun olursa teknik servis hizmet vs.)

hah bir de son olarak, kılıf önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lindemann -- 19 Mayıs 2018; 20:8:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lindemann

selam hocam, fark yok. ben de şu anda telefon bakıyorum o yüzden araştırmıştım.
    huawei mate 10 normal versiyon -tek sim- şu anda 2500 tl'den satılıyor, normalde dual sim satılıyordu ama nedense bütün satıcılar bir anda tek sime döndü, neyse zaten dual simle bir işim olmayacak.
    telefonla ilgili kafamı kurcalayan tek şey yabancı sitelerdeki reviewlerde bahsedilen yazılım sorunları, kötü bir yazılımı olduğundan bahsediyorlar, tam olarak anlamadım kötü yazılım derken neyi kastediyorlar, kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
    ikinci kafamı kurcalayan konu ise birkaç gün sonra piyasaya sürülecek olan oneplus 6, eğer kamera konusunda huawei mate 10'i yakalamışsa ciddi anlamda iyi bir telefon geliyor gibi.
    bu kadar çok bekleyip araştırınca da bi bok alamadan devam ediyorsun, o da ayrı konu
    MATE 10 hafıza artırılabiliyor sanırım, ikinci sim yuvasına hafıza kartı takılıyor, ama mate 10 pro da hafıza artırımı yok heralde. tek sim ile çift sim arasında başka bizim bilmediğimiz bir fark var mı acaba? huaweinin yazılımı sorun oluyor mu hiç bilemedim? ama kalıteli diyorlar büyük çoğuınluk

• UFO123 kullanıcısına yanıt
    Bu yazılım sıkıntısı nerden çıktı anlamadım. Mate 10 dan önce 4 yıl huawei ascend g7 kullandım. Bu telefonu alırken ara yüz alışkanlığımı değiştirmek istemem en büyük etkenlerden biriydi. O telefon kit kat, lolipop ve marshmellow güncellemelerini aldı ki bu iki ana güncelleme demek. Başlangıç seviyesi bir modele bile 2 büyük güncelleme verdi huawei. Mate 10 yağ gibi akıyor. Bir aydır tek bir uygulama bile durdu hatası vermedi. Hatta yazılım olrak birçok markada bulunmayan üstün özelliklere sahip

• Heralde 2 sene kamerada pek geri kalmayız en az 2 yıl idare eder Mate 10.

• Huawei Mate 10 gerçekten tam bir amiral gemi olmuş..Bana göre cihazın tek eksi yönü stereo ses istediğim düzeyde değil..Hoparlör ses yüksekliği iyi gibi ama ne bileyim baslar yetersiz geliyor.
    (Önceki telefonum LG G3 root ile muazzam ses kalitesi alıyordum)

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.