Şimdi Ara

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ### (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.180
Cevap
58
Favori
1.296.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki

### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

(En Son Oy Tarihi: 3.12.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

@kulak_kiri fotoğraf için şu uygulamayı yüklersen daha iyi olur

http://www.4shared.com/file/OJsZsYEB/Camera_360_ultimate_v210.htm

tşk ederim hocam ya sizin ilk sayfada mesajınız varsa kullana bileceğimiz programları uygulamaları nasıl kurulduğunu (zira yukarda bi arkadaş daha sormuş apk nasıl kurulacak diye bende bilmiyorum) anlatan bi yazı editlermisiniz yada konuyu açan arkadaşa iletsnizde o ilk msjlardan editlese

Konuyu açan arkadaş yapacaktır onu da mutlaka. Ben sana sırasıyla yapman gerekenleri kısaca anlatayım.

Önce yoksa bir gmail hesabı almakla işe başla. Sonra bir ara gmailde rehber kısmına girip bütün telefon numaralarını buradaki rehbere kaydet.

Telefonda marketten "Andexplorer" uygulamasını indir. Bu uygulama windows gezgini gibi bir uygulama. Klasörleri rahatça gezebilmen ve uygulamaları kurabilmen için gerekli.

Markete ilk girdiğinde google hesap bilgilerini isteyecek. Bilgileri girmeden bir şey indiremezsin. Aynı zamanda market.android.com adresinden de uygulamaları yüklersen eş zamanlı olarak telefonuna indirilip kurulacaktır.

Ücretli uygulamalar için çeşitli yollar mevcut, konunun selameti açısından o konuya şimdilik girmiyorum.

Ayrıca wifi explorer uygulamasını da kurarsan sürekli kabloyla bağlamak zorunda kalmazsın telefonu pcye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 16 Haziran 2011; 15:03:32 >

• bu şu oyunu denermisin
    Asphalt 5
    http://uploaded.to/file/d5ldfv
    edit: alternatif link
    http://www.brothersoft.com/mobile/d.php?mobile_soft_id=81121&url=http://files.brothersoft.com/mobile_software/sports/com.gameloft.android.ANMP.GloftAsphalt5free.asphalt5_342.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BartAllen -- 16 Haziran 2011; 15:21:07 >

• quote:

quote:

zoom yok denildi ama 3,9 x zoom var

ayrıca ayarlarda 5 mp seçili

Ahh öğrencilik günleri...

Hocam o zaman tinypic mi 2mp küçültüyor. Senin bilgisayarda da mı fotoğraflar 1600x1200 çözünürlükte?

Şu kamera uygulamasını yüklersen daha iyi olur ayrıca:http://www.4shared.com/file/OJsZsYEB/Camera_360_ultimate_v210.htm

galiba hocam çünkü pc de 1944x2592

@shadow hocam dediklerinizi de yapacağım şu oyun yüklemeyi anlatırsanız şu asphaltı bi denesem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 16 Haziran 2011; 15:07:33 >

• quote:

quote:

quote:

@kulak_kiri fotoğraf için şu uygulamayı yüklersen daha iyi olur

http://www.4shared.com/file/OJsZsYEB/Camera_360_ultimate_v210.htm

tşk ederim hocam ya sizin ilk sayfada mesajınız varsa kullana bileceğimiz programları uygulamaları nasıl kurulduğunu (zira yukarda bi arkadaş daha sormuş apk nasıl kurulacak diye bende bilmiyorum) anlatan bi yazı editlermisiniz yada konuyu açan arkadaşa iletsnizde o ilk msjlardan editlese

Konuyu açan arkadaş yapacaktır onu da mutlaka. Ben sana sırasıyla yapman gerekenleri kısaca anlatayım.

Önce yoksa bir gmail hesabı almakla işe başla. Sonra bir ara gmailde rehber kısmına girip bütün telefon numaralarını buradaki rehbere kaydet.

Telefonda marketten "Andexplorer" uygulamasını indir. Bu uygulama windows gezgini gibi bir uygulama. Klasörleri rahatça gezebilmen ve uygulamaları kurabilmen için gerekli.

Markete ilk girdiğinde google hesap bilgilerini isteyecek. Bilgileri girmeden bir şey indiremezsin. Aynı zamanda market.android.com adresinden de uygulamaları yüklersen eş zamanlı olarak telefonuna indirilip kurulacaktır.

Ücretli uygulamalar için çeşitli yollar mevcut, konunun selameti açısından o konuya şimdilik girmiyorum.

Ayrıca wifi explorer uygulamasını da kurarsan sürekli kabloyla bağlamak zorunda kalmazsın telefonu pcye.

Hocam PM'den bir girsene o konuya Android işle ilgili yararlı şeyleri metin belgesinde topluyorum. Zahmet olacak ama..

• Fotoğrafın exifine baktım orijinal boyut 5MP.
  • quote:

quote:

quote:

zoom yok denildi ama 3,9 x zoom var

ayrıca ayarlarda 5 mp seçili

Ahh öğrencilik günleri...

Hocam o zaman tinypic mi 2mp küçültüyor. Senin bilgisayarda da mı fotoğraflar 1600x1200 çözünürlükte?

Şu kamera uygulamasını yüklersen daha iyi olur ayrıca:http://www.4shared.com/file/OJsZsYEB/Camera_360_ultimate_v210.htm

galiba hocam çünkü pc de 1944x2592

@shadow hocam dediklerinizi de yapacağım şu oyun yüklemeyi anlatırsanız şu asphaltı bi denesem

Dediğim gibi gmail hesabı lazım. Marketi çalıştır, Andexplorer kur önce.

Oyunlarda şöyle bir durum var. 1. Kurulum yaptığımız apk dosyası. 2. oyunun çalışması için gereken data dosyaları.

Andexplorer ile apk çalıştırıp oyunu kuruyoruz. Data dosyaları da, oyuna göre değişiyor, gereken yere atıyoruz. Asphalt için sdkartta data dizinine kopyalaman gerekiyor sanırım.

• hocam şimdi nete 5800 ile pc üzerinden giriyorum hattımı takarsam dhdan kopacam. gmail var.neyse biraz dhdan kopup deneme yapayım şu anda ama yukarda arkadaşın verdiği linkden indiriyorum 18 dk diyor o insin sonra exploreri indirip denerim
  • quote:

hocam şimdi nete 5800 ile pc üzerinden giriyorum hattımı takarsam dhdan kopacam. gmail var.neyse biraz dhdan kopup deneme yapayım şu anda ama yukarda arkadaşın verdiği linkden indiriyorum 18 dk diyor o insin sonra exploreri indirip denerim

İndirdiğin dosyanın boyutu 7-8 mb civarıysa oyun kurulum esnasında internete bağlanıp dosya çekmek isteyecektir. Oyunun tam boyutu 80 mb civarı.
  • henüz telefonu alan arkadaslardan bir yorum alamadık iyi yada kötü olduguna dair.. tlefonu kullananlar ne diyor almalımıyım ? .. memnunmular ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hahahahuhuhu

henüz telefonu alan arkadaslardan bir yorum alamadık iyi yada kötü olduguna dair.. tlefonu kullananlar ne diyor almalımıyım ? .. memnunmular ?

Henüz @kulak_kiri ne gelmiş telefon sadece. O da Android tecrübesi olmadığı için sistemi kavramakla meşgul. Merak ettiğin şeyleri sor konu altında görürse cevaplar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowtr -- 16 Haziran 2011; 15:31:55 >
  • X5 den yaxiyorum by mesaji anasayfada bi zorlanma yok flashes bi sorun gormedim
  • quote:

telefonumu aldım

ilk açılma 1 dk yı buldu sonrakiler yaklaşık 30 sn
    malzeme kalitesi kötü değil yani dandik hissi vermiyor
    tel 2 gb
    fotoğrafdan bişey beklememk gerekiyor işte bit örnek:
     ### HUAWEİ IDEOS X5 (U8800) Ana Konu | MIUI - Oxygen - CM7 Rehber & Root & CWM ###

Kardeş Şunu Doğru Düzgün Çekebilir Misin? 2592х1944 piksel olması lazım ... Fotolar 1200x1600!

• quote:

X5 den yaxiyorum by mesaji anasayfada bi zorlanma yok flashes bi sorun gormedim

Rica etsem Habertürk'ten bir video izlemeyi dener misiniz?
  • Wifi de. De sorun yok. Wi fi den baglaniyorum

Foto mevzusu ise yuklemeden de Olabolir Benin PC de normal boyutta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pars_54

quote:

telefonumu aldım

ilk açılma 1 dk yı buldu sonrakiler yaklaşık 30 sn
    malzeme kalitesi kötü değil yani dandik hissi vermiyor
    tel 2 gb
    fotoğrafdan bişey beklememk gerekiyor işte bit örnek:

Kardeş Şunu Doğru Düzgün Çekebilir Misin? 2592х1944 piksel olması lazım ... Fotolar 1200x1600!

Yukarda sordum onu konuyu takip etmiyor musunuz? Yüklediği siteden dolayı küçülüyor boyutu fotoğrafın.

• apk dosyalarını yüklemek için
    http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-android-telefonlara-oyun-yukleme

bu arada asphalt 5 ne oldu
  • Haberturk de gelinin bayildigi videoyu sorinsuz izledim ama anasatfada cokaz kasti ama etki bile etmedi gezinmemde

Asphalt i denemedenmisafir gelding arkadaslarda Andaman kalmaz denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: astute16

http://www.pdateknoloji.com/ arkadaşlar bu siteye 2-3 güne kadar kadar ekran koruyucu ve jel kılıf gelicek

Diğer konudan alıntı.
  • Haberturk de gelinin bayildigi videoyu sorinsuz izledim ama anasatfada cokaz kasti ama etki bile etmedi gezinmemde

Asphalt i denemedenmisafir gelding arkadaslarda Andaman kalmaz denerim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.