Şimdi Ara

### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ### (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.196
Cevap
24
Favori
312.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iNsTiGaToR

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Cevaplar için teşekkürler iki öneriyide uyguladım bakalım düzelecek mi.

duzeldimi

Malesef

markette veri trafigini olcen bir program vardı. adını hatırlayamııyorum. ama traffic olabilir. bu uygulamada hangi programın ne kadar veri harcadıgı gorulebiliyordu.
    arayın isterseniz. bulursam bende eklerim...

Traffic Counter

• bu hafıza kartı görmeme bendede oldu tlfnu köküp bataryayı çıkartıp temizlik yaptım açtım tlfn çaldı kendi zil sesi çalışın anladım baktım görmüyor yeniden başlattım gördüm sd kartı ilk defa oldu ve ardından yine tlfn çaldı açma tuşu dondu sağa çekemedim güç düğmesine basarak ekranı kapatıp yeniden aştığımda düzeldi bendede sorunlar vermeye başladı ha gayret 2 hafta kaldı bi götürseydi 2 hafta daha.
  • Telefonu aldığım gibi kullanıyordum. Bugün 2.3.5 yükledim. Önceden wireless 5 sn içinde bağlanıyordu. Hiç mi hiç problem çıkarmamıştı. Bir çok modemle denemiştim. Hatta evdeki internet bağlantım kablolu olduğundan CONNECTIFY isminde bir program kurarak bu kablolu interneti wireless yapmış kullanıyordum ve ona da hiç sıkıntısız problemsiz bağlanıyordum. Ancak şu anda ne kadar denediysem wireless bağlanamıyorum. Aslında bağlanıyor. IP alıyor. 5-10 saniye geçmeden kopuyor. Sizde de böyle bir problem oldu mu, çözüm buldunuz mu?
    Bu haliyle hiç bir şey yapamıyorum malesef. Markete giremedikten sonra program yüklemekte sıkıntı.
    Cevaplarınız için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamsar24 -- 19 Aralık 2011; 0:13:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

bu hafıza kartı görmeme bendede oldu tlfnu köküp bataryayı çıkartıp temizlik yaptım açtım tlfn çaldı kendi zil sesi çalışın anladım baktım görmüyor yeniden başlattım gördüm sd kartı ilk defa oldu ve ardından yine tlfn çaldı açma tuşu dondu sağa çekemedim güç düğmesine basarak ekranı kapatıp yeniden aştığımda düzeldi bendede sorunlar vermeye başladı ha gayret 2 hafta kaldı bi götürseydi 2 hafta daha.

Sd kartı komple back up alın ne olur ne olmaz ...
  • Bu lock screen'in orjinal resmini nereden indirebilirim .

Bilen var ise ....  ### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###
  • android.uid.system:1000 TL yiyor sanırım arkadaşlar bu ne oluyor?
  • Tepsiburada'dan sipariş verdiğim Team 16GB Class10 MicroSDHC kart geldi 3 gün sonra, ve geldiği gibi de geri gidecek maalesef!

Kart geldikten hemen sonra SD adaptörü ile Netbook'a bağladım ve CrystalDiskMark ile birkaç test yaptım.Test sonuçları gayet güzeldi;
    Okuma: ~19.4 MB/sn
    Yazma: ~16 MB/sn

Sonra telefona takıp SD Tools ve Antutu ile tekrar test ettim, değerler daha düşüktü ancak yine de bir sorun yoktu. Testler bitince kartı sürekli kullanım için veriyle doldurmaya başladım ve kart hata vermeye başladı:
    "Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda", "Gecikmeli yazma başarısız" vs.
    Aktarmaya çalıştığım datalarda problem yok, karta yazarken hata vermeye başladı. Format çabalarım sonrasında şu an telefon kartı hiç görmüyor. Farklı PC'lerde ve farklı işletim sistemlerinde de kart ya hiç görünmüyor, ya da çok geç görünüp PCyi yavaşlatıyor. Biçimlendirme de yapılamıyor.

Sanırım kartta üretim hatası var. Hız testlerinde sorun ortaya çıkmadı çünkü kartın sadece 1GBlık kısmı test ediliyordu en fazla.
    Diğer bir microSD kartta problem olmuyor hiçbir şekilde, o yüzden tamamen yeni Team SD'den şüpheleniyorum.

Kartı değişim için göndereceğim, bakalım HBnin tavrı nasıl olacak. Daha önce 2 arızalı ürün değiştirmiştim, 3-4 haftalık süreç sonunda problemli ürünleri yenileriyle değiştirmişlerdi.

NOT: Hala stok v2.2.1 B136Romunu kullanıyorum, sadece root olmuştum. O yüzden SD kart problemimin yeni v2.3 Beta Romları ile bir alakası YOK!

• quote:

Orijinalden alıntı: Palakadir

Bu lock screen'in orjinal resmini nereden indirebilirim .

Bilen var ise ....  ### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###

Bunu bende cok merak ediyorum bir yerde okumustum bir arkadas pusula programi olabilecegini soylemisti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: noname17

Bunu bende cok merak ediyorum bir yerde okumustum bir arkadas pusula programi olabilecegini soylemisti...

Üstteki küçük daire klasik saat . Alttaki yine yarım kadraj olarak saat ;

Ki buradan yola çıkarak Pusula olma ihtimali kalmıyor. Facebook'daki offical sayfaya yazdım nasıl ve nereden bulabilirim diye bakalım .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palakadir -- 19 Aralık 2011; 1:25:21 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noname17

Üstteki küçük daire klasik saat . Alttaki yine yarım kadraj olarak saat ;

Ki buradan yola çıkarak Pusula olma ihtimali kalmıyor. Facebook'daki offical sayfaya yazdım nasıl ve nereden bulabilirim diye bakalım .....

sizin dediginizde dogru insallah kolay bulabilecegimiz bir seydir de sikinti cekmeyiz arayip bulma konusunda...
  • ya arkadaşlar u8800 kernelini nasıl yaptnız yükledim fakat 1800 mhz ye getiriyom ikisini de reset atıyo 1500 mhz 1800 mh dedim gene atıyo naptınız siz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarji

İBBCepTrafık
     ### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###
     ### HUAWEI IDEOS X5 | (02.03.2012) B528 2.3.5 ROM & Atmel Fix | & S.S.S ###

İBBCepTrafik ANDROID Çıktı!
    İstanbullular artık android işletim sistemli cep telefonlarıyla da trafiği anında görebiliyor!

İBB Cep Trafik uygulaması android versiyonu istanbulluların hizmetinde. Android kullanıcılarının merakla beklediği uygulama tüm android 1.5 ve üstü versiyonlu cihazlarda çalışabiliyor. Böylece sayıları her geçen gün artan android kullanıcıları da telefonlarını kullanarak günün her saatinde anlık trafik bilgisine kolayca ulaşabilecek.

Uygulamayıhttp://tkm.ibb.gov.tr/ibbtrafik.apk adresinden indirebilirsiniz.

Bu süpermiş bilgi için teşekkürler ...

İbb yerine yandexi indirin

• quote:

Orijinalden alıntı: newbikey

ya arkadaşlar u8800 kernelini nasıl yaptnız yükledim fakat 1800 mhz ye getiriyom ikisini de reset atıyo 1500 mhz 1800 mh dedim gene atıyo naptınız siz ?

Hocam surekli 1.8ghz de mi kullanmayi dusunuyorsunuz?

Orada takilmasi cok normal ve riskli. 1.2 den yukariya cikarmayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

bu konu iyi oldu bende uzun zaman miui kullandıktan sonra beta surume gectim memnunum tek sorun dokunmatik bir aure sonra kafayı yiyor ve kendi kendine biseylerlere basıyor ekranı kilitleyip acınca duzeliyor var mı boyle sorunu olan

aynen. Benim cihazda da aynı problem var. Dokunmatik şaşırıyor zaman zaman. Ekranı kapatıp açılınca düzeliyor. Bunun haricinde 2.3.5 epey iyi. Tabi dokunmatik bir cihaz için dokunmatiğin sorun çıkarması mide bulandırıyor. Umarım ful verisyon gelince çözülür.
  • orjinal roma dönüşü anlatabilecek bir link varmı dostlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Valla birseyler eksik olabilir. Ki upload ederkende umarim dogrudur dedim. System/app klasorune girdim ve mediacenter olani upload ettim. Baska dosyalar ile baglantisi olabilir.

Simdi muzik calarken secenekler tusuna bastiginizda ayarlar secenegini gelmiyor mu?

sadece ara ve yardım çıkıyor

Sarki listesindeyken oyle cikar. Simdi yurutuluyor dayken basin seceneklere.

orda da yok
    sürüm uyumsuzluğu olabilir birazdan b163 yükleyip ordaki müzik çaları yedeklemeye çalışacam yedeği hangi programla almıştın hocam

küçük bir ayrıntı ekolayzır sadece kulaklık takılı iken çıkıyor ses dış hoparlörden alındığında ayarlar kısmında gözükmüyor belki kulaklıksız denemişsiniz diye söyleyeyim dedim gerçi uyumsuzluk ihtimali daha kuvvetli ama .

• quote:

Orijinalden alıntı: kara duman
    küçük bir ayrıntı ekolayzır sadece kulaklık takılı iken çıkıyor ses dış hoparlörden alındığında ayarlar kısmında gözükmüyor belki kulaklıksız denemişsiniz diye söyleyeyim dedim gerçi uyumsuzluk ihtimali daha kuvvetli ama .

kulaklık takılıyken de yok b163 ün müzik çalarını yedekleyip kurdum o da çalışmadı
  • Orjinal 2.3 hakkında yeni bilgiler var mı?
  • yahu bu telefonun sıfırını almak istiyorum ama bi türlü bulamadım istanbul'da nasıl iş anlamadım :S sıfıra yakın (sorunu olmamak şartıyla) 2. elini bulsam onu da alıcam ama güvenemiyorum da kimseye. ideos x5 sorunlu bi cihaz olduğundan..
  • arkadaşlar yardım edin şarjım 1 gün gidiyor diye telefona easy battery saver diye uygulama indirdim marketten programı actım normal mod etkinleştridim verim aldım ama kendiliğinden 3 g yi kapattı programı kapattım ama 3g internet gelmedi sonra programı komple kaldırdım gine gelmedi 1gb avea internet paketim var ayarlarım tama ama ne H harfi nede E harfi cıkıyor ok işaretleri cıkmıyor telefonu ucaka moduna alıp cıkardım olmadı 5 -6 kere acıp kapattım olmadı batarayayla sim kartı cıkarıp taktım olmadı caresi varmı yoksa fabrika ayarlarınamı döneyim son care olarak
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.