Şimdi Ara

HUAWEİ G610-U30 ROOT,RECOVERY,ROM YÜKLEME VE MANUEL RECOVERY YÜKLEME(KURTARMA) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.073
Cevap
22
Favori
152.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim rom notblue'muş cemalu kardesim turkce yapana kadar anamı aglatmıstı guzel kullanım olarak ama eksik birsey varmıydı hatırlayamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçeyi buldum basit bir yerdeymiş biraz kullanıp bakıcam eksikleri varmı
  • romdan ss atabilir misiniz

• arkadaşlar telefonun orjinal romunu indirmek istediğimde -----HİZMET KESİNTİSİ---- başlığı altında lütfen hizmet sağlayıcınızla iletişime geçiniz diyor. yani tr.huaweidevice.com adresini tıkladığımda farklı pc ve bağlantılardan denedim yinede olmuyor site göçmüşmü acaba ? telefon anakart değişimi olarak servisten geldi fakat bu seferde yakınlık sensörü çalışmıyor
  • Yoldayım balığa gidiyorum yarın dönünce ss alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalu -- 17 Mayıs 2014; 17:42:50 >
  • Rom konusunda sizi takip ediyorum.inşaallah en stabili bulursunuz.Ben aliexpresstenhttp://www.aliexpress.com/item/New-arrival-ezCast-Miracast-Dongle-TV-stick-DLNA-Miracast-Airplay-MirrorOP-better-than-chromecast-support-windows/1610166353.html bu ürünü aldım.Amacım telefonda oynadığım oyunu veya digiturkplay dan yasal abonelikle izlediğim yayını tv ye aktarmaktı.Resim müzik youtube her ne varsa aktarıyor ama telefonun ana görüntüsünü bir türlü vermiyor.Samsung s3 te denedik "screen mirroring" diye bir kısım var ona bastığımızda oluyor.Bizim telefonda o kısmı bulamadım.Sizde rom işiyle ilgileniyorsunuz acaba bu dediğim "screen mirroring" yazılımla eklenebilen bir şeymi yoksa telefonun donanımsal bir özelliği mi?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar .. orjinal recovery lazım sitedekiler ve bulduklarım olmadı 5054 hatası alıyorum bunun çözümüde telefona uygun recovery gerekli olması malesef ki telefonun recoveryleri yok malum çok kullanılmıyor sanırsam yada yeni elinde olan varsa yada nerde bulurum değişik recoveryler ?
    arkadaşlar flashtool da 5.1 olanı aratıp yükleyin hata vermiyor benim gibi takılnalar sadece 5054 de kaldık oda recovery uymuyo belki siz aşarsınız..
  • arkadaşlar telefonu 10 gündür kullanıyorum on gün içinde en az üç kere tutukluk yaptı. telefonu kilit tuşuyla kilitledikten sonra tekrar açmak istediğimde açılmadı. önce kilit ekranı çıkıyor ama açmama izin vermiyor. daha sonra ise kilit ekranı hiç çıkmıyor. normalde kilit ekranı çok hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor ama bu dediğim olay en az üç kere yaşadım. bataryayı çıkarıp tekrar takınca anca düzeliyor. ndeni ne olabilir.
    düzeltme: custom rom yüklesem düzelir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osamanos -- 19 Mayıs 2014; 22:02:09 >
  • yazılımsal sorundur tabi ki ancak rom yükleme olayını biliyorsun değil mi eğer uzaktan yakından ilgin yoksa bulaşma elinde kalır telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

yazılımsal sorundur tabi ki ancak rom yükleme olayını biliyorsun değil mi eğer uzaktan yakından ilgin yoksa bulaşma elinde kalır telefon

evet daha önce rom yüklemeye kalkışınca sizin yazdığınız adımları izlerken telefonu çökertmiştim, orjinal romu indirip kurmadığım için. burdan da yazmıştım. sonra anlattığınız yöntemlerle orjinaline geri döndüm. root yaptım. artık korkumdan diğer adımlara geçemiyorum. aslında 5. adımdan sonra romu nasıl yükleyeceğiz anlamadığım için yapmaya uğraşmadım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farbi -- 20 Mayıs 2014; 0:16:54 >
  • quote:

yazılımsal sorundur tabi ki ancak rom yükleme olayını biliyorsun değil mi eğer uzaktan yakından ilgin yoksa bulaşma elinde kalır telefon
    quote:

Orijinalden alinti: sendomi

yazilimsal sorundur tabi ki ancak rom yükleme olayini biliyorsun degil mi eger uzaktan yakindan ilgin yoksa bulasma elinde kalir telefon

Ustam Ben aliexpresstenhttp://www.aliexpress.c...windows/1610166353.html bu ürünü aldym.Amacym telefonda oynady?ym oyunu veya digiturkplay dan yasal abonelikle izledi?im yayyny tv ye aktarmakty.Resim müzik youtube her ne varsa aktaryyor ama telefonun ana görüntüsünü bir türlü vermiyor.Samsung s3 te denedik "screen mirroring" diye bir kysym var ona basty?ymyzda oluyor.Bizim telefonda o kysmy bulamadym.Sizde rom i?iyle ilgileniyorsunuz acaba bu dedi?im "screen mirroring" yazylymla eklenebilen bir ?eymi yoksa telefonun donanymsal bir özelli?i mi?Cevaplarynyz için ?imdiden te?ekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farbi -- 20 Mayıs 2014; 0:20:45 >

• o cihazı niye aldın tv'ye takmak için mi???valla dostum dlna özelliğini hiç denemedim onıun için bu kıonuda sana yardımcı olamayacağım
  • quote:

o cihazı niye aldın tv'ye takmak için mi???valla dostum dlna özelliğini hiç denemedim onıun için bu kıonuda sana yardımcı olamayacağım

Ustam o cihaz tv ye aktarım yapmak için.Telefon içindeki herşeyi aktarıyor ama bizim telefonda canlı yayını aktarmıyor mesela digiturkplay gibi.Samsung s3 te denedik onda screen mirroring diye bir kısım var ona basıldığında oluyor.Acaba bizim tele yazılımla böyle bir şey olabilir mi?Daha doğrusu benim amacım digiturkten cepten izlediğim maç yayınlarını ekrana aktarmak istiyorum.Bizdeki dlna bu işi görmediği için o cihazı aldım ama yine olmadı.
  • error registering documentation file 'E:/QT_FlashTool_Refactor/UI/help/flashtool.gch' : Cannot open documentation
    hatası veriyor bu nedemek ... bilen var mı ?
  • elinde recovery ve scatter olan yok mu? 3 değişik versiyon gelmiş türkiyeye o yüzden sorun yaşıyorum.. varsa upload edebilirseniz sorunuma çare olacaksınız hepsini denemek lazım
  • huawei sitenin parasını ödemeyi unutmuş şu güvenlikçiyi arayında açtırsın
    bakkal gibi firma arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

huawei sitenin parasını ödemeyi unutmuş şu güvenlikçiyi arayında açtırsın
    bakkal gibi firma arkadaş

Güvenlikçi arkadasda sayemde meşhur oldu

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 15 Haziran 2014; 13:49:00 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.