Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.110
Cevap
37
Favori
188.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

şarjı yetmeyen arkadaşları şaşkınlıkla izliyorum yukarıda ss verdim neredeyse 4-5 saat kullanım ve 19 saate yakın bekleme var

hocam seriden heralde yoksa hiçbir inceleme ve felixamor böyle bir problemin varlığından bahsetmemiş.olsa illaki duyardık xda'dan falan.bende gayet memnunum.5 saat beklemede %0 azaldı şarj kullanım olarakta 3-4 saat arası ekran süresi var.s3'ten sonra ilaç ilaç

ben boyle serinin taaaa ..... :) hep seri sorunlu telefonlarda beni bulur zaten. nerden cekiyorsam bilmiyorum. 15 gunden fazla belki kullaniyorum telefonu. aldigimdan beri boyle yeter artik. wifi acik opera mini acik. 3-4 dakikada bir %1 sarj gidiyor. COK DEYİLMİ YAHU!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 13 Ocak 2014; 21:08:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefonu root ettim ve kinguser uygulaması kuruldu telefonuma.bunu super us ile değiştirebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

şarjı yetmeyen arkadaşları şaşkınlıkla izliyorum yukarıda ss verdim neredeyse 4-5 saat kullanım ve 19 saate yakın bekleme var

hocam seriden heralde yoksa hiçbir inceleme ve felixamor böyle bir problemin varlığından bahsetmemiş.olsa illaki duyardık xda'dan falan.bende gayet memnunum.5 saat beklemede %0 azaldı şarj kullanım olarakta 3-4 saat arası ekran süresi var.s3'ten sonra ilaç ilaç

ben boyle serinin taaaa ..... :) hep seri sorunlu telefonlarda beni bulur zaten. nerden cekiyorsam bilmiyorum. 15 gunden fazla belki kullaniyorum telefonu. aldigimdan beri boyle yeter artik. wifi acik opera mini acik. 3-4 dakikada bir %1 sarj gidiyor. COK DEYİLMİ YAHU!

tabi kimse sorunun ne oldugunu bilmedigi icin ben hergun dusunucem. acaba sarjim niye az gidiyor , acaba neden muzik dinlerken asiri bir sekilde sarjim gidiyor. bunlari dusunurkende telefona rom atma fikri aklimda dolasicak. yine duzelmiycek telefon servise.. sonra bekle de gelsin .

• Bu şekilde gitmesi gayet normal, benim i5 daha fazla tüketiyor kullanımda..3 dakikada %1 giderse 30 dk'da %10 yapar sizin hesaba göre yani 300 dakika kullanım süresi verir ki bu da 5 saate tekabül eder..
    Ha bu rakam kullanım değil bekleme modundaysa çok fazla harcıyor demektir..Bugün M7,Z1,S4 gibi günümüz telefonlarının pek çoğu 3-5 saat arası ekran süresi verir.
  • Bataryanı kalibre etmeyi denedinmi hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Bu şekilde gitmesi gayet normal, benim i5 daha fazla tüketiyor kullanımda..3 dakikada %1 giderse 30 dk'da %10 yapar sizin hesaba göre yani 300 dakika kullanım süresi verir ki bu da 5 saate tekabül eder..
    Ha bu rakam kullanım değil bekleme modundaysa çok fazla harcıyor demektir..Bugün M7,Z1,S4 gibi günümüz telefonlarının pek çoğu 3-5 saat arası ekran süresi verir.

bekleme modunda gitmiyor neredeyse hic. bu yazdiklarim hep aktif bir sekilde kullaniyorken kaydettigim verilerdir.

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek

ekran 50dk
    muzik 31dk
    opera mini 14dk kullanim suresi var. gerisini siz dusunun

zaten surekli ekran acik bir sekilde kullandigim zaman ekran suresi 3-4 saate denk geliyor denemistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb_10

Bataryanı kalibre etmeyi denedinmi hiç

s4 mini telefonumda denemistim. bi sonuc alamadim. hatta daha kotu oldu.
    onunda buna benzer sorunu vardi. ama s4 mininin sarji fazla gitmesi gerekiyor 540p idi onun ekrani.. ama ginede az gidiyordu o telefonumun sarji.

• dostum şu an 5s dahil hemen hemen her telefondan alacağın sonuç budur.bir şarj sorunudur gidiyorsun ama sorun değil bu.dediğim gibi yüksek kapasiteli telefonlar hariç (lg g2) 5s s4 htc one v.s tüm telefonlar bu kadar gider.

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senol_1980 -- 13 Ocak 2014; 22:08:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endyfox

telefonu root ettim ve kinguser uygulaması kuruldu telefonuma.bunu super us ile değiştirebilirmiyim

telefonunu root yetkisi veren arkadaşlar hangi use kullanıyorsunuz?!? root yetkisi sonrasında telefona yüklenen kinguser ı kaldırıp play den başka bir program kurabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senol_1980

dostum şu an 5s dahil hemen hemen her telefondan alacağın sonuç budur.bir şarj sorunudur gidiyorsun ama sorun değil bu.dediğim gibi yüksek kapasiteli telefonlar hariç (lg g2) 5s s4 htc one v.s tüm telefonlar bu kadar gider.

sizinkide boylemi yani beni. cihazla aynimi aldiginiz sonuclar??
    muzik dinlerken cok sarjiniz gidiyormu? tek muzikte sorunun var. onada artik bi mp3 calar alcaz artik yapcak bisey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 13 Ocak 2014; 22:09:18 >
  • quote:

quote:

dostum şu an 5s dahil hemen hemen her telefondan alacağın sonuç budur.bir şarj sorunudur gidiyorsun ama sorun değil bu.dediğim gibi yüksek kapasiteli telefonlar hariç (lg g2) 5s s4 htc one v.s tüm telefonlar bu kadar gider.

valla ben hiç müzik dinlemediğim için o şekilde test etmedim ama aşağı yukarı aynıdır yani bu şarj olayı günümüz her telefonunun baş belası bak gir ekşiden 5s başlığına yeminle telefondan soğursun biraz para denkleştirip almak isterken bakayım dedim sonra vazgeçtim sonuçta p6'da akıyor resmen webde falan.

• bizim albayda note 3 var surekli telefonla konusuyormus 4-5 gun sarji gidiyormus

• quote:

quote:

quote:

valla ben hiç müzik dinlemediğim için o şekilde test etmedim ama aşağı yukarı aynıdır yani bu şarj olayı günümüz her telefonunun baş belası bak gir ekşiden 5s başlığına yeminle telefondan soğursun biraz para denkleştirip almak isterken bakayım dedim sonra vazgeçtim sonuçta p6'da akıyor resmen webde falan.

iphone ekrani ufak hocam. p6 iyidir iyi
    arkadasta iphone 5 var. 1.5 gun sarjim gidiyor diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 13 Ocak 2014; 22:14:34 >

• quote:

quote:

telefonu root ettim ve kinguser uygulaması kuruldu telefonuma.bunu super us ile değiştirebilirmiyim

telefonunu root yetkisi veren arkadaşlar hangi use kullanıyorsunuz?!? root yetkisi sonrasında telefona yüklenen kinguser ı kaldırıp play den başka bir program kurabilirmiyim

valla ben her zaman her romda eroot kullanıyorum root için zaten superuser kuruyor.kinguser ne hiç duymadım.
  • Ben işe yüzde yüzle gidiyor aksam 7,5 ğa kadar % 4.5 falan gidiyor 8 sen sonra full kullanıyorum gece 1 e kadar bitiremiyom sürekli tarayıcı yı kullanıyorum uygulamalar falan ama müzik dinlemiyorum

• quote:

Ben işe yüzde yüzle gidiyor aksam 7,5 ğa kadar % 4.5 falan gidiyor 8 sen sonra full kullanıyorum gece 1 e kadar bitiremiyom sürekli tarayıcı yı kullanıyorum uygulamalar falan ama müzik dinlemiyorum

ben %100 deyken sarjdan aldim bi kere wifi acik nesine apk acik arada muzikte acik. oglen aldim sarjdan aksami cikardi

• Bu gözler bu forumda ne ekran görüntüleri gördü ; 6 gün beklemeler, 3 gün kullanım süreleri (iPhone 5 için konuşuyorum) iOS 7'ye kadar her güncellemede bu şekilde ekran görüntüsü paylaşan arkadaşlar var sanırsınız termodinamik kanunlarını değiştirmiş yazılım
    Bende fazla müzik dinlemediğim için tam olarak nedir bilemiyorum ama telefon görüşmesi/mesajlaşma ve internet ile bir günümü çıkarıyor benim P6, belki sürekli kullansam bana da yetmez.Sanırım forumdaki memnun arkadaşlarla memnun olmayanlar arasındaki farkta bundan kaynaklanıyor şarj konusunda.
  • Demekki müzik uygulaması şarjı çok yiyor. Google olay müzikte de aynı şekil şarjı yiyormu acaba

• quote:

Demekki müzik uygulaması şarjı çok yiyor. Google olay müzikte de aynı şekil şarjı yiyormu acaba

Evet google play muzikte de ayni olay mevcut. Muzik dinlemeye korkar oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Bu gözler bu forumda ne ekran görüntüleri gördü ; 6 gün beklemeler, 3 gün kullanım süreleri (iPhone 5 için konuşuyorum) iOS 7'ye kadar her güncellemede bu şekilde ekran görüntüsü paylaşan arkadaşlar var sanırsınız termodinamik kanunlarını değiştirmiş yazılım
    Bende fazla müzik dinlemediğim için tam olarak nedir bilemiyorum ama telefon görüşmesi/mesajlaşma ve internet ile bir günümü çıkarıyor benim P6, belki sürekli kullansam bana da yetmez.Sanırım forumdaki memnun arkadaşlarla memnun olmayanlar arasındaki farkta bundan kaynaklanıyor şarj konusunda.

Mp3 player almak bana sart oldu artik :)

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.