Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.110
Cevap
37
Favori
188.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adres bulmada ve harita güncelliğinde Yandex daha iyi olduğundan kaldırdım o açıklamayı. Yandex'te ayrıca sesli yönlendirme de olduğundan Google Haritalar pek işinize yaramaz navigasyon için..
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    yandex dediğiniz hangisi? google play store a girince bir yandex navigasyon var bir de yandex haritalar var. Sizin bahsettiğiniz ve kullandığınız hangisi?
  • kdrsahin kullanıcısına yanıt
    Ben iOS Haritalar uygulamasını kullanıyorum ama Android için en iyisi Yandex Navigasyon'dur (Çevrimiçi olarak)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b132 romu linki bozuk bu sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor başka bi link verirmisiniz
  • b132 yi yerel güncellemeden kurdum sonra onu güncelleyi unuttum peşine yerel güncellemeden b506yı kurdum google play store falan yok bastan mı yapıyım işlemleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmet005

b132 yi yerel güncellemeden kurdum sonra onu güncelleyi unuttum peşine yerel güncellemeden b506yı kurdum google play store falan yok bastan mı yapıyım işlemleri

Birlikte gelen marketten google play store indir.play storeden de chrome youtube falan indir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwedxz -- 14 Nisan 2014; 21:18:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• simkart yuvası bozuk diye servise gönderdim 67tl ücret istediler. ücreti gönderdim bakalım ne zamana gelicek. eğer ışık taşması olayı devam ediyorsa tekrar gönderebilirim telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 14 Nisan 2014; 22:07:15 >
  • Evet bende ödedim.P6 da en çabuk ve tek bozulan kısmı simkart yuvası galiba.Sakın siz olun simkartı sık sık takıp çıkartmayın ve en ufak bir zorlama yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Evet bende ödedim.P6 da en çabuk ve tek bozulan kısmı simkart yuvası galiba.Sakın siz olun simkartı sık sık takıp çıkartmayın ve en ufak bir zorlama yapmayın.

Benimki romdan dolayı diye düşünüyorum. Simkartı pek çıkartıp takmam. Bi rom yüklemiştim telefon açılır açılmaz titriyordu açıldığında da titriyordu. dokunmatik tam kullanılmıyordu nedense. ve bu romu 2 defa yükledim. ikincisinde bozuldu ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 14 Nisan 2014; 22:13:25 >
  • Arkadaşlar 2 ay önce vodafone'den aldığım siyah p6'mı uygun fiyata satıyorum. Sıfırdan hiçbir farkı yok. İlgilenenler öm atabilir.
  • custom rom için twrpde dos komutlarında boyle bi hata cıkıyor.
     Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek
  • mhmet005 M kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp tekrar açın.Huawei logosu ekrana geldiği anda komutları yazıp entera basmayı deneyin.(Kopyala-yapıştır-enter yapabilirsiniz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmet005

custom rom için twrpde dos komutlarında boyle bi hata cıkıyor.

Boot a gecememissin ki sen onceki adimda zaten hata mesaji almissin .

• quote:

Orijinalden alıntı: headspring

P6 için çıkan bütün romlar bu iki adreste de mavcuttur.
    http://dl-uk.huaweinews.com/index.php?dir=Roms/Ascend-P6/
    http://huaweidevices.ru/huawei-ascend-p6-u06/

hocam burdaki b132 yi indirdim tel brick olmaz dimii

• Brick olur yada olmaz diyemem ama benhttp://dl-uk.huaweinews.com/index.php?dir=Roms/Ascend-P6/ linkindeki B132 yi kullanıyorum.B132,B125,Kitkat beta ve Kitkat 506 da bir sorun yaşamadım.Diğer romlar galiba Çin için olanlar ki uzak durun.Bu link zaten huaweinin kendi sayfasıdır.Diğeride huaweinin rusya internet sayfasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headspring -- 15 Nisan 2014; 21:23:39 >
  • Arkadaslar merhaba bir sorum olacak. 2saat ekran suresi var ve sarj %15. Saat ise pili en fazla kullanan olarak gozukuyor. Sadece alarm ve zamanlayici kullanmam nedeniyle bu kadar fazla tuketim anormal degil mi? Ayni sorunu yasayan var midir? B125 rom var...

• seberhan1907 S kullanıcısına yanıt
    Kullanım süreleriniz kötü gibi görünüyor, ayrıca saatin yüzdeden o kadar pay alması enteresan. KitKat'a geçmenizi öneririm (dosya yüklemek için 15-20 dk. bilgisayara takmıştım grafikteki yeşil çizgi budur) ;

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 16 Nisan 2014; 20:56:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: seberhan1907

Arkadaslar merhaba bir sorum olacak. 2saat ekran suresi var ve sarj %15. Saat ise pili en fazla kullanan olarak gozukuyor. Sadece alarm ve zamanlayici kullanmam nedeniyle bu kadar fazla tuketim anormal degil mi? Ayni sorunu yasayan var midir? B125 rom var...

Anormalin daniskası Saat ne kadar süre pili tüketiyor onuda yazsaydınız keşke
    Ekran süresi normal kullanımda 2 saat ise iyi, ama ben telefonu elimden düşürmüyorum neredeyse ekran kullanım süresi genellikle 4saat30dakikayı buluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 17 Nisan 2014; 11:21:33 >

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2703858

telefonum gelsinde servisten şu ART yi etkinleştirince bakayım performansta artış oluyormu

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.