Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.197
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumu ve markanın sitesi olanhttp://www.huawei.com/tr/ adresten az çok bilgi sahibi olabilirsin general mobile markasıyla kıyaslanacak bir marka değil huawei sony vs birçok markaya parça üreten modem üreten fason telefon üretimi yapan büyük bir marka telefonun büyüklüğü samsung galaxy mega kadar var.
    https://www.youtube.com/watch?v=8vKtgA0lqNw
    https://www.youtube.com/watch?v=cp-DUO-wv9U
    şu videoları izlersen daha çok fikir sahibi olabilirsin.

• Arkadaşlar cihaz bimeks ve electroworld de kalmadığı için Hepsiburada.com dan 899TL ye sipariş verdim. Aranıza katılmış bulunuyorum

Ekran hassasiyeti nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Arkadaşlar cihaz bimeks ve electroworld de kalmadığı için Hepsiburada.com dan 899TL ye sipariş verdim. Aranıza katılmış bulunuyorum

Ekran hassasiyeti nedir ?

pişman olmayacaksın emin ol. mükemmel bir deneyim ben çok sevdim. bundan önce note vardı nefret etmiştim androdidden daha almayacaktım ios düşünüyordum ama bu telefonu gördüm şimdi android i sevmeye başladım. note da rehber geç açılma fln çok küçük ama gıcık eden şeyler ayrıca donma kasmalar oluyordu. ben androidden kaynaklanıyor diyordum. bu telefon çok akıcı hızlı donma kasma vb. şeyler görmedim. rehber anında açılıyor . ben çok memnunum kısaca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu telefonu çok beğeniyordum ama fiyatı biraz pahalı geliyordu benim bütçeye. Şimdi gerçekten çok iyi bir fiyata düşmüş içim gidiyor. Bir ay önce ilk akıllı telefon hakkımı Discovery'den yana kullandım. Şahsen memnunum da gayet güzel bir telefon. Bunu eşine verip kendime biraz daha büyük ekranlı birşey almak istiyorum ki tablet derdinden kurtulayım. Ascend Mate tam benim istediğim türde bir telefon. Pili de mükemmel olması lazım. Siz bunu tecrübe ettiğiniz için çok daha iyi biliyorsunuzdur.

Benim tek sıkıntım söyleninlere göre işlemcisi her uygulamaya uygun değilmiş, ya da uygulamalar pek bilindik bir işlemci olmadığı için destekleniyor muş.

Böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Oyun performansı nasıldır? Size göre eksileri ve artıları nelerdir?

Aslında bu telefonu alıp almama ikilemim yine bur Huawei telefonu yüzünden. Honor 3x'ten bahsediyorum. Acaba Türkiye'ye getirirler mi? Getirirlerse bu 8 çekirdekli canavarı almak isterim. Gayet güzel bir telefon hakkımı buna mı saklasam diye düşünmeden edemiyorum.

Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hocam ben bu telefonu çok beğeniyordum ama fiyatı biraz pahalı geliyordu benim bütçeye. Şimdi gerçekten çok iyi bir fiyata düşmüş içim gidiyor. Bir ay önce ilk akıllı telefon hakkımı Discovery'den yana kullandım. Şahsen memnunum da gayet güzel bir telefon. Bunu eşine verip kendime biraz daha büyük ekranlı birşey almak istiyorum ki tablet derdinden kurtulayım. Ascend Mate tam benim istediğim türde bir telefon. Pili de mükemmel olması lazım. Siz bunu tecrübe ettiğiniz için çok daha iyi biliyorsunuzdur.

Benim tek sıkıntım söyleninlere göre işlemcisi her uygulamaya uygun değilmiş, ya da uygulamalar pek bilindik bir işlemci olmadığı için destekleniyor muş.

Böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Oyun performansı nasıldır? Size göre eksileri ve artıları nelerdir?

Aslında bu telefonu alıp almama ikilemim yine bur Huawei telefonu yüzünden. Honor 3x'ten bahsediyorum. Acaba Türkiye'ye getirirler mi? Getirirlerse bu 8 çekirdekli canavarı almak isterim. Gayet güzel bir telefon hakkımı buna mı saklasam diye düşünmeden edemiyorum.

Teşekkürler...

türkiyeye gelir bence bazı sitelerde ocak ayından itibaren geleceği yazıyor. pili mükemmel gerçekten 4050 mah gücü var. çok yoğun kullansam bile 2 gün en az gidiyor .
    oyun oynamam pek o yüzden oyun ilgili sorularınıza cevap veremeyeceğim :) ben performans kullanıcısı değilim pek basit şeyler yaparım o amaçla aldım ekranı da büyük seseviyorum ayrıca boyutuna göre tasarım mükemmel. note vardı önceden 5.5 inç ama taşımak zordu gerçekten bu 6.1 inç taşımak daha kolay benim için. yani kısaca oyun için alıyorsanız bence 3x i bekleyin gelecektir. ama ekranı 5.5 galiba 3x in. bana 5.5 küçük açıkçası

Oynadığım birkaç oyun var. Eskisi gibi pek oyun oynamaya vakit olmuyor akşam evde biraz kafa dağıtmak için iyi oluyor. Biir yerden bir yere giderken ise genelde birşeyler okumayı tercih ediyorum. Aslında 5.5'te yeterli olur bana. Discovery'yi aldığından beri tabletimi neredeyse hiç elime almıyorum ki ekranı 4.7 inç. Özellikle foruma bilgisayarım açık değilse hep telefondan girmeye başladım... Rahat ettim telefonla diyebilirim.

Aslında Ascend Mate'i istememin iki nedeni pil ve ekranının büyüklüğü... Neyse yeni yılı bekliyeceğim herhalde. Ya da bir yerlerde görürsem dayanamayıp alabilirim de. :)

• quote:

Oynadığım birkaç oyun var. Eskisi gibi pek oyun oynamaya vakit olmuyor akşam evde biraz kafa dağıtmak için iyi oluyor. Biir yerden bir yere giderken ise genelde birşeyler okumayı tercih ediyorum. Aslında 5.5'te yeterli olur bana. Discovery'yi aldığından beri tabletimi neredeyse hiç elime almıyorum ki ekranı 4.7 inç. Özellikle foruma bilgisayarım açık değilse hep telefondan girmeye başladım... Rahat ettim telefonla diyebilirim.

Aslında Ascend Mate'i istememin iki nedeni pil ve ekranının büyüklüğü... Neyse yeni yılı bekliyeceğim herhalde. Ya da bir yerlerde görürsem dayanamayıp alabilirim de. :)

o zaman bence bekleyin. honorun fiyati cok ucuk olmaz

Mantıken olmaması lâzım. 1000 tl'nin altında placağını umut ediyorum. Hatta gönül ister 899'dan aşağı olsun..
    :)

• Merhaba.. üç gündür elimden düşürmediğim Mate'ye hayran oldum diyebilrim. Benim öyle oyun ya da Rom yükleme gibi önceliklerim yok arkadaşlar, daha çok tezimle alakalı dökümanları rahatça okuyabileceğim ya da film izlemek gibi önceliklerimden dolayı bu alet tam bana göre olmuş oldu. gerçekten ekranının boyutuna nazaran tasarımı harika bence. kıvrımları harika.. bir arkadaşın yardımıyla ben de sürümü 4.2.2 ye yükselttim ve şu an itibariyle hiç bir sorun yaşamadım. Rusya sitesinden yüklenen bir versiyonmuş ve türkçe desteği de var. kısaca bu alet beni en az 5 sene götürür :)
  • bir de arkadaşlardan ricam şöyle call of duty tadında gerçekçi birkaç oyun linki verebilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Orijinalden alıntı: ahteran1903

tamamdır.. oldu.. 4.2.2. şimdi sürüm.. umarım bir sorun yaşamam..şimdi birşey daha sorsam.. indireceğim android uygulamalarını sd içine mi yükler bu alet yine.. yoksa kendi hafızasına mı?

Hocam son sürümde donma gibi durum söz konusu mu ?

ben karşılaşmadım şimdilik..
  • 4.4 bilgisi var mı arkadaşlar çıkıp çıkmayacağı belli oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    bence 999 ile cikar ;)

Benim de aklımdan geçen aslında o fiyat.
    Ascend p6'yı da o fiyattan çıkarmışlardı piyasaya.
  • quote:

Benim de aklımdan geçen aslında o fiyat.
    Ascend p6'yı da o fiyattan çıkarmışlardı piyasaya.

ya şimdi ascend mate 480 dolardan çıktı türkiyeye 1299 ile girdi. 480 dolar o zaman yaklaşık 860 tl idi . yani 430 fark var. honor 280 dolardan çıkacak yaklaşık 560 tl. yine o kadar koysalar 999 geliyor tam ;)

Ascend Mate'te bence hata ettiler. Hatalarını anlayınca da P6'yı 999 tl'den getirdiler.
    Aslında Honor 3c (2gb rami olan modelini) ve 3x'i 550-600 ve 750-800 gibi fiyatla satışa sunsalar piyasanın altını üstüne getirirler.

Belli bir grup insan yine Samsung, İPhone, Sony alır. Ama biraz olayları takip eden, biraz anlayan Huawei'ye yönelir...
    Discovery efsaneside biter artık...
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    hocam kdv imei kaydı fln zaten en az o fiyat olur bence sanmıyorum en az olsa olsa 899 olur muhtemelen 999 olacak

Seni mi kıracam hocam. :)
    Olsun 999 tl ona da razıyım ben şahsen... :)
  • merhaba arkadaşlar.Eşim için uzun zamandır telefon arıyorum.Ekranı büyük olsun ve internette facebook ve twittere girsin yeter onun için.Bir arkadaşın da söylediği gibi ben de discoveryde karar kılmıştım ama bunu görünce bu telefona yöneldim.Bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim: 3g görüntülü konuşma yapılabiliyor mu?Karşıdan gelen kişinin sesi net mi ya da az mı?(Bu eşim için çok önemli) ve General mobile hızlıal'dan alırsam bana 585 tl ye mal olacak bu ise 810 tl ye bu kadar fiyat farkına değer mi?Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temesa -- 22 Aralık 2013; 15:47:03 >
  • Telefon yarın elime geçecek cihazı ilk alan kişinin yapması gerekenler nelerdir ne tavsiye edersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.