Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 Ana Konu [Fiyat: 999TL] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.588
Cevap
50
Favori
125.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultracan

Daha önce yazmıştım ama tekrar yazayım, bizim cihazda böyle bir sorun yok.

Eyvallah hocam. Video gösterdiği hali ile çok rahatsız edici çünkü. Sormak istedim.
  • quote:

Tam anlamadım hocam, önü siyah arkası beyaz mı diyorsunuz? Cihazların hepsi beyaz şu anda benim bildiğim. Yukarlarda paylaştığım avea reklamındaki gibi görünüyor aynen cihaz.

Anlatımımda hata olabilir kusura bakmayın. En iyisi video ile göstermem olacak.

Cihazların tamamen beyaz olduğunu belirtmeniz yeterli tabi şuan benim için. Muhtemelen 1 ay beklemekten başka çarem yok gibi. Cevabınız için teşekkür ederim.

• The Wangler kullanıcısına yanıt
    Cihaz tamamen beyaz. Öyle önü beyaz arkası siyah değil.
  • G7 almayı düşünüyorum da kafamda bir kaç soru işareti var.Boyut olarak z5 den daha büyük bir cihaz mı veya fark varsa ne kadar var? Birde güncelleme destegi alacak mı bu cihaz.Xda forum destek vermiyor diye bilmiyorum.Şu ana kadar çıkan hicbir huawei telefonun güncelleme aldıgınıda şahit olmadım.Bu konuda kesin bi bilgiye sahip arkadaş var mı?
  • beyler telefonun siyah renginin bir ay sonra geleceği kesin bilgi mi? yani sonra yılan hikayesine döner mi bu iş=?
  • Iresco I kullanıcısına yanıt
    Kesin bilgi yok hocam, Türkiye temsilcileri çalışmalarımız sürüyor bizi takip edin diyor. Huawei cihazlar Türkiye'de büyük güncelleme almadı evet ama performans geliştirmeleri içeren güncellemeleri alıyorlar son zamanlarda.

Xda forum desteği hakkında bilgim yok.

Benim şahsi fikrim bu cihazlar ile beraber Huawei'nin güncelleme desteğini artırmaya başlayacağı yönünde. Çünkü bu cihazları Avrupa pazarı lansman cihazı olarak belirlediler.

Özellikle siyah rengi Zenfone 5'ten daha şık duruyor bence, Z5'te biraz oyuncak hissi var gibi ama G7 daha ağır oturaklı his veriyor. Bir de z5'te kronik sorunlar fazla. Çok fazla iade aldı. Görüşme ses kalitesi, kasa yamukluğu, pil problemlerinden şikayetçi olan çok kimse vardı. Bir ara ben de düşünmüştüm ama vatan'daki adam z5 çok iade aldı, alacaksan z6 al diyince iyice soğudum. Facebook'taki zenfone kullanıcı grubunda şikayetçi olan da baya çoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Huawei Türkiye genelde kesin bilgileri paylaşıyor müşteriler ile, emin olmadıkları olayları geçiştiriyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam facebook sayfasında siyah renk Aralık ayında gelecek diye cevap vermişlerdi.

• quote:

Huawei Türkiye genelde kesin bilgileri paylaşıyor müşteriler ile, emin olmadıkları olayları geçiştiriyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam facebook sayfasında siyah renk Aralık ayında gelecek diye cevap vermişlerdi.

inşallah dediğiniz gibi olur hocam zira son üç telefonu beyaz olan biri olarak ya siyah ya terket felsefesindeyim ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim beyaz rengide gayet albenili ve şık olmuş
  • kntrli kullanıcısına yanıt
    Aralık sonu olabilir ama kendinizi ona göre hazırlayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

quote:

Daha önce yazmıştım ama tekrar yazayım, bizim cihazda böyle bir sorun yok.

Eyvallah hocam. Video gösterdiği hali ile çok rahatsız edici çünkü. Sormak istedim.

Yok arkadaş öyle bir şey benim arkadaş p.tesi aldı ilk baktığımız yer o belirtilen tuş a bakmaktı hiç bir boşluk yok.sanırım dh gelen inceleme telefonu sorunlu.buda bize şunu bir kere daha gösteriyor ki teknoloji şans işi. İlk aldığınızda ne olur ne olmaz kontrol edip alın.

• Bu telefonun kesinlikle android bes almasi gerekir. Yoksa islemcisinin bir esprisi kalmayacak. Ama bu islemci ile piyasaya surdulerse muhtemelen de lolipop guncellemesi alabilir.

• quote:

Aralık sonu olabilir ama kendinizi ona göre hazırlayın :)

aralığı geçmesinde hocam gerisi kolay
  • Alan arkadaslara bırkac sorum olucak.
    1: Kulaklıkla muzık dınlerken ses kalıtesı nasıl? Ozellıkle basslar? Sesı yuksek mı kulaklıkta? Kendı kulaklıgından zıyada ıyı bır kulaklıkla dınleyen varsa yorumlarsa sevınırım.
    2: Wıfı - 3G cekım gucu nasıl?
    3: Hafıza kartına uygulama yuklıyebılıyormuyuz? Dataları oraya atabılırmıyız?
    4: GMD oyun performansından ıyı mı? 64 bıt oldugunu bılıyorum ama ıslemcı hızı ıkısınınde 1.2ghz o yuzden soruyorum..
    5: GMD sd kartta uygulama yukledıgımız halde kendı bellegı doldugu ıcın bellegı sıl uyarısı gelıyordu.. Bu telefonda o sorunu yasayan var mı?
    Cevaplara gore telefonu alacagım
  • ultracan U kullanıcısına yanıt
    Z5 evet fp oranı yüksek bir cihaz ama aynı zamanda sorunlu da bir cihaz.z5 ile sadece boyut olarak karsılastırma istedim.z5 benim icin ideal bi boyuttaydı eğer aralarında hatrı sayılır boyut farkı varsa maalesef g7 alamayacagım.

Eğer telefon 64 bit olmasaydı güncellemeyi önemsemezdim sonucta aldıgımız telefonun tam performansı 5.0 ile ortaya çıkacak.Umarım huawei bu konuda kullanıcıları üzmez.Huawei'ye mesaj da attım.Gelen cevabı editlerim.
  • Radyo aktif hale geliyor mu acaba deneyen var mı? ben bi kaç apk denedim ama tutmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iresco

Z5 evet fp oranı yüksek bir cihaz ama aynı zamanda sorunlu da bir cihaz.z5 ile sadece boyut olarak karsılastırma istedim.z5 benim icin ideal bi boyuttaydı eğer aralarında hatrı sayılır boyut farkı varsa maalesef g7 alamayacagım.

Eğer telefon 64 bit olmasaydı güncellemeyi önemsemezdim sonucta aldıgımız telefonun tam performansı 5.0 ile ortaya çıkacak.Umarım huawei bu konuda kullanıcıları üzmez.Huawei'ye mesaj da attım.Gelen cevabı editlerim.

Hocam gsmarena da her iki telefonunda boyutlari yaziyor zaten. Elimde zenfone olmadigindan birsey diyemem ama iphone 6 plusla birebir ayni.

• Bizim mağazada peynir ekmek gibi satıyorum bu telefonu kesinlikle öneririm.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    6 plus daha büyük bir cihaz hocam.

• Arkadaslar bu yok yok dediginiz ses acma kisma tusu sesi bende fazlasiyla var garanti falan olayina girer mi ne yapmam lazim oneriniz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

6 plus daha büyük bir cihaz hocam.

Tek fark iphone plus in 3 mm uzun olmasi. Onun disinda birebir ayni.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.