Şimdi Ara

HTPC Yardım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yardımcı olacak arkadaşlar için şimdiden teşekkürler. Yer sıkıntısı yüzünden masa üstü pcmi HTPC ye dönüştürmek istiyorum hangi parçaların kalıp hangilerinin elden çıkarılacağı hakkında bir fikrim yok. Şimdi elimde olan ürünler sırasıyla söyle;

Samsung T200-20'' black rose monitör
    Feel hurricane II kasa
    AsusP5B anakart
    İntel E6300 işlemci
    Saphire x1650Pro ekran kartı

Bu bileşenlerin hangilerini kullanarak 106 ekran vestel pixellence süper slim lcd tv de Oyun ve 1080p hd filmleri rahatlıkla yürütebilen bir HTPC toplayabilirim.. Ve çıkacak parçaları satarak bir bütçe oluşturmak istiyorum, 2.el fiyatlarını bilen arkadaşlar ürünlerin tek tek kaça satılacağı hakkında yorum yaparlarsa çok memnun olurum..

edit: imla vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordy -- 27 Nisan 2009; 20:23:18 >

• Kasa: AEROCOOL M40 (powersız)--- 140 lira
    Power: FSP 350W --- 55 lira (12mm'lik fanlı sessiz ve serin çalışır)
    Anakart: Gigabyte G31M-ES2L --- 105 lira (işlemciniz ile uyumlu)
    Ekran kartı: HIS HD4670 IceQ 1 GB 128Bit GDDR3 HDMI --- 165 lira

465 lira kdv dahil...

Bu sistem gayet verimli ve sessiz çalışır...

Elinizdeki diğer bileşenleri satarsanız (anakart+ekran kartı+ kasa) gayet güzel olur sıfırdan çok temiz bir sisteminiz olur... Forumda ikinci el bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Elinizdeki HDD ve bellekleri de bu sistemde kullanabilirsiniz.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 27 Nisan 2009; 20:30:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LEON-X

Kasa: AEROCOOL M40 (powersız)--- 140 lira

465 lira kdv dahil...

Elinizdeki diğer bileşenleri satarsanız (anakart+ekran kartı+ kasa) gayet güzel olur sıfırdan çok temiz bir sisteminiz olur... Forumda ikinci el bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim kasayı bugün araştırmıştım bayada beğendim diğer parçalar için deneyiminize güveniyorum. Monitör+anakart ve ekran kartını nekadara elden çıkarabilirim monitör'ün garantisi devam ediyor diğerleri bitti ve hiçbir sorunu yok.

• Monitör: 80-90$
    Ekran kartı: 15$
    Anakart: 25$

Sanırım bu civarlarda yapıyor... Kadıköy'dewww.borsapazar.com buradan baktım fiyatlara elden gidip verdiğinizde 1sa kadar test ediyorlar sorun çıkmazsa ürünlerde nakit olarak size parasını ödüyorlar...
  • quote:

Kasa: AEROCOOL M40 (powersız)--- 140 lira

465 lira kdv dahil...

Gayet iyi olmuş...
  • quote:

Monitör: 80-90$
    Ekran kartı: 15$
    Anakart: 25$

Sanırım bu civarlarda yapıyor... Kadıköy'dewww.borsapazar.com buradan baktım fiyatlara elden gidip verdiğinizde 1sa kadar test ediyorlar sorun çıkmazsa ürünlerde nakit olarak size parasını ödüyorlar...

Bak bu olmadı işte hocam benim 2sene once 1750 liraya topladığım sistem paket olmuş desene,:) bende monitörle kasayı 400'e satarım diye düşünüyordum.. Neyse ben bi elden ne kadara satarım bi araştırma yapayım bakalım.. Ona göre karar vericem artık topladığınız sistem çok hoşuma gitti çünkü.

• Üstad malesef dükkan piyasası böyle... Elden araştırma yapın ona göre toparlarsınız görüşmek üzer kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.