Şimdi Ara

HTC'de yaprak dökümü sürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc tasarım ekibini samsung alsa ya la :))

• Prominyum malzeme yöneticileride çekmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungda Galaxy R,S2 ve s3 hepsini kullandım.Bir kere sorun yaşamadığım telefon çıkmadı tamam teknoloji belkide..Samsung reklam giderlerini çok ama çooook abartan bir firma.Htc one eğer s4 ten önce çıkmış olsaydı satışları bir nebze kırpardı.Z bile şuan hiç bir telefon yokken ortalıkta ekmek yedi 1 kişide kalkıp Z yi savunamaz.Çevremde s4 te alıp Z de alıp One dönen kişiler var.Telefonuda 1 aydan fazla kullanıyorum 1 kere takılmadı veya herhangi bir sorun Pil herşeyi kullan internet gps ben aksam %30 larda bırakıyorum.Mali durumların bu şekilde olması beni üzer ama yine alsam yine HTC alırım.

• Böyle büyük bir sektörde bu kadar hızlı çıkış yapıp sonra da bu kadar çabuk inişe geçen bir firma olamaz.

Windows olmasına ragmen HD 2 gibi solid bir telefonla sükse yaptı ve yükselişe geçti. Salsa çaça gibi facebook a özel ciddiyetsiz modeller çıkardığı gün inişi başladı.

Pil ömrünün düşüklüğü üzerine yapıştı, kurtulamadı. Halbuki çıkart hemen 2500mAh pil cevabını ver, yanlış algıyı bitir. Bu gibi bir çok gelişme HTC'yi bu noktaya getirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

Orijinalden alıntı: oosjo

hmm evet büyük ekran = daha güzel, daha iyi telefon.

HTC 4.7 kullandı, yanlış yaptı.

Bu mantıkla Samsung Galaxy S4 mantıklı bir seçim gibi duruyor.

Başka hiçbir spece bakmayalım.

yukarda arkadaşın demek istediği büyük ekran = daha iyi telefon demek değildir... Aynı kasaya daha küçük ekran, daha az batarya kapasitesi, micro SD ve bataryanın çıkarılıp takılmamasının desteklenmemesi bunu ifade etmek istemiş... Hali hazırda tüm bunlara rağmen telefonu yeterince üretip satışa koyamaması da ayrı bir sorun... Onun dışında yazılım vs. konusunda kimsenin HTC ye birşey dediği yok... Bir de Ultra piksel denen kameranın düşük ışık dışında diğer rakiplerinin yanında sönük kalması da ayrı bir problem... Herhangi bir açıdan baktığımızda rakiplerinden geri kalıyor...

Beni Anladığınız için teşekkürler.
    ---------------
    Yukarı da ki mesajıma 9 kişi - yönde puan kullanmış.
    Peki bunlar da mı yalan
    Çamur gibi fotoğraf çekiyor
    4mp =4mp dir.
    HTC'de yaprak dökümü sürüyor

PANORAMA
    GALAXY S4

HTC ONE

ŞAKA DEĞİL GERÇEK AYNI MESAFEDEN ÇEKİLME.

Biraz Fan gibi gözükmüş olabilirim fakat HTC ONE ı S4 e tercih edenler tam fanatik.
    Alüminyum = Premium=HTC ONE Herşey ortada.

Galaxy serisi doğru plastik fakat TEK KRAL.

Fotoğrafları siz mi çektiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tv. lerde her dakika S4 reklamı var..
    htc reklammı yapıyorki.
  • samsung aldı başı gitti cihazları da kaliteli yani param olsa gidip htc neden alayım gider s4 alırım kesin
  • Güncelleme vermediğin cihazlar için her gün beddua edenlerin duaları tuttu gibi.
  • aslında htc one iyi cihaz ama şu ultrapiksel saçmalığı cihazın multimedia yeteneklerini katletmiş resmen.bide kendi sitesinde nokia 808e laf atıyordu.yok megapiksel savaşıymışta vs.al sana ultra yalan piksel. fotoğraf çektirmekten soğutan one lan öyle dedirten kaliteli! fotoğraflar...
  • Zamanında tek marka diye Apple'dan yakınanlar şimdi niye tek marka haline gelen Samsung'dan yakınmıyorlar merak ediyorum ?

• Dökülür tabi. Sen kalk, hafıza kartı yuvası koyabileceğin cihaza koyma, sonra kalk de ki niye işler kötü.

Japonya versiyonuna hafıza kartı koyabiliyorsun sevgili HTC.

Peki niye diğer versiyonlara koymuyorsun. Çok mu fiyat fark ediyor?

İnsanlara 2000 liraya satacağın cihazı, hafıza kartı yuvası koyup 2050 lira desen almayacaklar mı?

Sen bunları kendin hak ediyorsun HTC. Kendi eden kendi bulur.
    Benim insanım salak değil.

Benim insanım, Japon'lardan alçak, alt sınıf bir ırk da değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Zamanında tek marka diye Apple'dan yakınanlar şimdi niye tek marka haline gelen Samsung'dan yakınmıyorlar merak ediyorum ?

Tekel olmakla digerleriyle rekabet edip gecmek farkli seyler oldugu icin olabilir. Diger butun firmalar cekilir samsung tek kalirsa o zaman apple in begenilmeyen haliyle ayni olur durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Dökülür tabi. Sen kalk, hafıza kartı yuvası koyabileceğin cihaza koyma, sonra kalk de ki niye işler kötü.

Japonya versiyonuna hafıza kartı koyabiliyorsun sevgili HTC.

Peki niye diğer versiyonlara koymuyorsun. Çok mu fiyat fark ediyor?

İnsanlara 2000 liraya satacağın cihazı, hafıza kartı yuvası koyup 2050 lira desen almayacaklar mı?

Sen bunları kendin hak ediyorsun HTC. Kendi eden kendi bulur.
    Benim insanım salak değil.

Benim insanım, Japon'lardan alçak, alt sınıf bir ırk da değil...

hocam bunun adı cifte standart oluyor sensetion xe güncelleme vermediği gün htc bitti bende batması ümidiyle ahım tuttu vallahi çok hata yaptı çook nasıl toplar bilemiyorum
  • İşte kendi etti, cezasını da kendi çekecek.

Ne doğru demiş Cem Yılmaz:

Bıldır-ki hurmalar, g.tünü tırmalar.

Geçen yıl ettikleri hataların ceremesini işte böyle çekerler...
  • Yazık oldu. htc tasarımıyla, sense arayüzüyle çok beğeniliyordu. güncelleme vermemesi ve pil olayı sonunu getirdi. geçtiğimiz sene one x alacak ken son anda note 2 aldım. iyiki de öyle yapmışım. 4-5 ay sonra pat one x+ diye bir model çıkardı hepten bitirdi kendini.
  • nasıl oluyorda böyle olabiliyor diye düşüneniz var mı ? koskoca firma çok basit saçma hatalardan batıp gidiyor. bugün bence htc Nokia sony gibi firmalar batmış firmalardır. ha evet batmadılar fakat samsungun yerinde olabilecekken Nokia sony ve htc şimdi neredeler.

çok basit bir iki hareketle ciddi oranda kendilerini öne atabilirlerdi. mesela Nokia bütün lumia cihazlarına 1 gb ram koysa ne kaybeder ki. tamam giriş seviyesiyse giriş seviyesi. ekran küçük vs vs ama ramı 1 gb kullan. dolayısıyla uygulama çalıştı çalışmadı derdin kalmasın.

android gibi bi sisteme mutlaka harici kart gerekli. niye koymuyorsun. yada cihazlarını desteklememek de ne demek. xperia x yi 1300 e versen almam. belli mi olur sony xperia z1 çıkartırsa güncelleme alamayabilirsin. yada telefonu duvara vurdurtacak bir güncelleme gelebilir. samsung da yeni yeni bence adındaki lekeyi temizledi. ama temizledi. samsung varken kesinlikle başka marka bi android almam şuan. tek alternatif nexus cihazlar.

• one x kulanıcısıyım telefonu her elime alışımda ağzımdan binbir küfür çıkıyor batarya ömrünemi (1800mah) telefonun kasmasına mı hangisine laf ediyim yazılımı geç alması ayrı bir konu hiç ona girmeyeyim telefonu aldıktan 1 ay sonra one x+ çıktı aldığım telefon 1 ayda eskidi değeri düştü lanet olsun böyle firmaya hakkındır htc bu hale gelmen kendi sonunu hazırladın dengesizler haftada bir telefon çıkartırsanız olacağı buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Zamanında tek marka diye Apple'dan yakınanlar şimdi niye tek marka haline gelen Samsung'dan yakınmıyorlar merak ediyorum ?

Şu anda alternatifsiz cihazlarına yazılımsal ve donanımsal desteği veren tek firma samsung olduğundan olabilir mi? Marka fanatikliği en gereksiz durumlardan biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

apple in yolundan gitselerdi hiç bir sıkıntı yaşamazdı. güncelleme çok önemli bir şey. cihazın güncel olmasını ister herkes. yiğenimde sensation var 1.2 çift çekirdek adreno 225. 4.1 yazılımını vermediler. sistemdeki her yenilikte telefon almamızımı bekliyor htc. gerçi samsuıng bu konuda gerçekten iyi. en azından amiral gemilerinde. hiç güncelleme almayacak galaxy wonder ı unutmatık ama samsungda s2 yi unutmadı.

Samsung her butceye gore urun segmenti sunmayi cok iyi biliyor. Gerekli, gereksiz tum yeni teknolojilerini cihazlarinda sunarak, hem tuketicileri bir nevi kobay olarak kullanbiliyor. Reklam da cok onemli tabi. Gittiginiz her avm, alisveris merkezi, teknoloji sunan perakendecilerde samsung kolon giydirmeleri, standlar gorebilirsiniz. Tuketiciyi anlayabilmek ve istek ve ihtiyaclari da iyi analiz edebilmek de cabasi. HTC' de durum yukarida anlattigim tablodan biraz farkli oldu. Simdi calisanlar da firmaya olan inancini kaybetmeye basladiysa, arz kaynagi tuketiciler de bakis acisini tercih sirasina yansitacaktir. İnsallah biran once durumu toparlayabilirler.

Bu arada Galaxy Wonder'la 2,3,6 devam. Bu saatten sonra da guncelleme zor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.