Şimdi Ara

HTC WILDFISE S Alacaklarin dikkatine KANDIRILMAYIN !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forumda bunu 3 başlık altında en az 30 sayfa tartışan var. Cidden sinir bozucu bir durum. Adam kampanya esaslarını yazmış, 2-3 sayfa tamamıyla tartışılmış ve hâlâ bazı arızalar "yok benim karttan 360 çektiler 360ta biz ödeyeceğiz bizi gandırdılar"

cevabını alır sonra, "hmm tamam ok" der. Dört işlemi bilmeden gelip forumun anasını ağlatırlar. Cihaz hakkında yazılan yorum 50'yi geçmez.

Allahın adını verdim, adamların kampanyasını hesaplayacak kadar kafa yoksa yaşamayın abicim. Oku - anla bu kadar..
  • ben de bir şey var sandım.
    herkesin düştüğü basit mantık hatasına düşmüş arkadaş.
    kafanız karışıyorsa artık en basit şekilde anlatayım :
    tarifenize +10 tl ile alıyorsanız 240 tlye, +15 tl ile alıyorsanız 360 tlye gelmiş oluyor.
    paniğe gerek yok.
  • bende telefonu aldım ben çok uzun zamandır vodafone kullandığım için kart istemediler. aylık 15 tl ile 2 yıl sözleşmeli aldım kampanyadan çokta memnunun. Sadece internetten dolayı biraz sıkıntı oldu ama onuda 4 ay sonra sınırsız internet e bağlanacağım.
  • İyice araştırmadan almamak lazım demekki. Bizde bi arkadaşa sensation aldık ama kampanyasız .
  • Genç avantaj ile aldım...Temmuz 23 gibi aldım cihazı...Kredi kartıyla 360tl yi 12 taksit olarak ödedim...İlk fatura 15 ağustosta kesildi ve ödediğim miktar 10 kuruştu... Bu ayki faturam ise söylendiği gibi 5tl geldi...Çoğu kişi bu konudaki gibi kafa karışıklığı nedenyle cihaza sahip olamadı...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.