Şimdi Ara

HTC Vive'ın Fiyatı 799$ Olarak Açıklandı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: canpii

1000 liralık android her işi yaparken şekil için iphone a 3-4 bin lira veren millet böyle yenilik getiren cihaza pahalı diyor. oculus dk2 ile dirt rally oynuyorum da kötü çözünürlüğüne rağmen çok iyi oluyor arabanın içinde olmak. iyi çözünürlüklü versiyonları efsane olacak aletin.

Geliştirici kitini sana dirt rally oynayasın diye mi verdiler yoksa paranla mı aldın? Şekil için iphone'a 3-4 bin lira veren hangi millet? Millet dediğin çok büyük insan topluluklarından oluşur ve bu bir zevk meselesidir zengin olduğu halde 100 liralık telefon kullanan veya konuşacak dakikası olmayıp pahalı telefon kullananlarda var. Üstelik o dediğin fiyata da epey android telefon var.
    Gerçekten anlamıyorum senin gibilerini; bende böyle emekleme aşamasındaki ve adam gibi oyun desteği olmayan bir teknoloji için gerçekten çok pahalı diyorum ama ucuz diyen birine neden ucuz diyorsun demeye utanırım. Sen niye pahalı diyenlerden rahatsız oluyorsun? Yalnız kalmak kötü mü hissettirdi yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: canpii

1000 liralık android her işi yaparken şekil için iphone a 3-4 bin lira veren millet böyle yenilik getiren cihaza pahalı diyor. oculus dk2 ile dirt rally oynuyorum da kötü çözünürlüğüne rağmen çok iyi oluyor arabanın içinde olmak. iyi çözünürlüklü versiyonları efsane olacak aletin.

Geliştirici kitini sana dirt rally oynayasın diye mi verdiler yoksa paranla mı aldın? Şekil için iphone'a 3-4 bin lira veren hangi millet? Millet dediğin çok büyük insan topluluklarından oluşur ve bu bir zevk meselesidir zengin olduğu halde 100 liralık telefon kullanan veya konuşacak dakikası olmayıp pahalı telefon kullananlarda var. Üstelik o dediğin fiyata da epey android telefon var.
    Gerçekten anlamıyorum senin gibilerini; bende böyle emekleme aşamasındaki ve adam gibi oyun desteği olmayan bir teknoloji için gerçekten çok pahalı diyorum ama ucuz diyen birine neden ucuz diyorsun demeye utanırım. Sen niye pahalı diyenlerden rahatsız oluyorsun? Yalnız kalmak kötü mü hissettirdi yoksa?

geliştirici kitini bedavaya göndermediler kimseye. satışa çıktı. çok merak ediyorsan 1000 liraya geliyordu tr'ye kargo vs dahil. ben de geliştiriciyim ama projemin yanında doğal olarak keyfi işlerde de kullanıyorum. ucuz diyene neden ucuz diyorsun demeye utanırım diyorsun ama daha ucuz laf sokmaya çalışmışsın. ne farkedecek benim nasıl veya ne için edindiğim.

söylediğim şeye gelecek olursak genç ve bu tarz şeylere meraklı insanların %90'ı 2-3 senede bir bununla aynı fiyattan sadece kamerası %10 artmış ekranı %3 büyümüş vs vs telefonlar alıyorsa, oculus gibi lükslük derecesi telefondan 10 kat fazla olan ürün için de bu fiyat makul diyorum. bu ucuz demek değil. çin seneye aynı şeyi 100 dolara yapar satar evet ama bu teknolojiyi yapan adamların sizi enayi yerine koyması değil argeye dünyaları yatırmasından dolayı. hazır ürünü kopyaladıktan sonra tek derdi hammadde fiyatı olduktan sonra herkes ucuza satar. ben de hazır çıkmış oyunu 5 liradan korsan çekip satabilirim ama bu ürünün ederini 5 liraya düşürmez. 1 sene beklersin 500 e alırsın. 2 sene beklersin 300 e alırsın. sana göre ederi neyse o fiyatı bekler alırsın. benim orada asıl laf soktuğum şey ön siparişten ucuz olmasını bekleyenler. her zaman o argenin birilerinden çıkması lazım o da en çok merak edip ilk deneyim etmek isteyeceklerden olur. onlar sayesinde kalanlar da bi süre sonra ucuza alabilir.

oyun desteği yok demişsin. daha ürün çıkmamasına rağmen ufak eforlarla 3-5 config değiştirerek çoğu oyunu oynayabiliyorsun. gta5 vs dahil her oyunu oynuyor millet çatır çatır. aç youtube izle. resmi çıkışı yapılınca yapımcılar kendileri de ekler menüye. yani yeni oyun yapılması gerekmiyor hali hazırdaki oyunlar ufak dokunuşlarla editlenebiliyor kolayca.

oyun dışında da yüzlerce video vs var şimdiden. çok güzel bir deneyim.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Dovahkiin

Ben olsam ben de o fiyata satarım abi.
    Adamlar %20 daha hızlı ekran kartına 1000$ biçiyor ve satın alan azımsanmayacak bir kitle var.
    Bu kadar büyük vaatlerle ve devrimsel teknolojiyle gelen bir cihaz kapış kapış gidecek zaten fiyatına bakan olmaz.
    Bizim gibi üçüncü dünya ülkeleri hedef kitle değil maalesef.</blockquote>
    Bizim gibi 3. dünya ülkesi cümlene hariç her dediğine katılıyorum. 3. dünya ülkesi mertebesine gelmemiz için en az 50 yıl daha var :) en az.

malesef arkadaşım o süreç son 10-12 yılda hızlandı. 3.dünya ülkesi olmaya son sürat gidiyoruz. eee nede olsa duble yol yaptı o yüzden bu kadar süratle gitmemiz doğal değil mi !??

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.