Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google uygulamasının güncellemelerini kaldırın.
  • Uyarı
    *****HTC U11 Kulübü*****
    Google son sürümü kaldırıp eskiye dönünce düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytulun -- 2 Mayıs 2023; 0:32:43 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Htc Desire 20 pro bu telefonun yazılımı gerekli bilen arkadaşlarımız var ise yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustikwon -- 2 Mayıs 2023; 22:43:18 >
  • Kullanmadığım kılıflarımı ve tamperli cam koruyucumu satıyorum. İlgilenen varsa çadır ve kedili olan hissiyatı çok güzel 3d kabartmalı baskıdır. Diğer kedili olanla birlikte sıfırdır. Digerleri ikinci el.
    *****HTC U11 Kulübü*****
    *****HTC U11 Kulübü*****
    *****HTC U11 Kulübü*****
    *****HTC U11 Kulübü*****

• Ayarların durması lanetinden ancak telefonu komple sıfırlayarak kurtulabildim. Google uygulamasını kaldırmak işe yaramadı çünkü kendi kendine sürekli yeniden güncelliyordu. Sıfırlamak işe yaradı kesin bilgi.
  • Olasandra kullanıcısına yanıt

sıfırladıktan sonra telefonu açtığınızda ilk işiniz google uygulamasını devre dışı bırakmak olmalı.

Ben iki defa sıfırladım kendi kendine güncellediğinde aynı hatayı verdi.

O uygulamanın güncellenmemesi için, devre dışı bırakmak gerekiyor

• Arkadaşlar telefonda bi anda, wifi, bluetooth ve sim kart çalışmamaya başladı, nasıl çözebilirim bu sorunu
  • picasso16 kullanıcısına yanıt

Hepsini 50 tlye veriyorum cam ve kılıflar

Vay dostum halen kullanıyor musun :)
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt

Çok isterdim. Hatta temalar mağazası kapanmasa htc u12+ yada son çıkaracaklarına geçerdim de ah ahh. Benimkine ne oldu dersen bi sabah kalktım bellek kartı okumaz oldu. Bellek kartındandır dedim. Ertesi günlerde sim kart okumadı wifi gitti kendi kendine ve çekmeceye gitti. Kardeşime verdim 2k ekranlı sd835 cihazlı alet en azından uyumluluk deniyor yapacağı oyunlarda.

Bende 2020 de P10 plusa geçtim gerçekten Huawei yapmış bu işi yılların telefonu hala kaya gibi onun üstüne 5 model çıktı P10 plus böyleyse şuanda çıkan P60 proyu hayal edemiyorum htc yi sırf ses ve kulaklık için almıştım ama olmadı siz neye geçtiniz
  • Hocam p60 proyu inceledim harikaydı kamerası boyutları nispeten kazulet gibi olmaması beyasının inci deseni ekranı hızı iyiydi. Çok pahalılar tabi. P10 plus ların ekranı cansız eski tip aletler ama iş görür gibi

• https://www.htc.com/tw/smartphones/htc-u23-pro/
    U23 Pro çıkmış.. Özellikleri muhteşem.. Şu garanti idi müşteri hizmetleri idi güncelleme falan.. htc şu işleri bir halletmiş olsaydı bu telefonu kesinlikle alırdım ama sadece uzaktan bakacağız..
    Sitesinde 14bin TL'ye satılıyor..

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonar055 -- 9 Temmuz 2023; 21:57:39 >

• Josephanzel J kullanıcısına yanıt

Selamlar hocam.benim cihaz da sürekli yeniden başlatmaya başladı. Acaba tamircinin adresini verebilir misiniz?🙏

• Olasandra kullanıcısına yanıt
    Hocam bimar bilgisayar ankara

Dedigim tarihte yaptirdim hala kullaniyorum. Diger tamirciler cop demisti
  • Merhaba arkadaşlar, 2018den beri kullandığım cihazımı bu sabah kullandığım esnada birden bire mobil bağlantısı kesildi, ardından mobil veri devre dışı kaldı sim kartı görmemeye başladı, wifi de aniden kesildi ve o da devre dışı kaldı. Hiçbir şekilde açılmıyor. nette biraz araştırdım, imei numarasıyla alakalı olabileceğini gördüm. *#06# yaptığımda imei sayfası boş geliyordu. ayarlardan baktığımda yazıyordu, hard reset attım fakat yinede düzelmedi. telefon hakkında kısmında bu sefer bilinmiyor yazıyor.

Başına böyle birşey gelen var mı acaba? Aktif kullandığım esnada anlam veremediğim bir şekilde bu hale geldi. Telefonsuz kaldım. Acilinden yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu arada cihazım Türkiye Brightstar garantili cihazdır.

• Josephanzel J kullanıcısına yanıt

Hocam ekran değişimi yapıyorlar mı? oraya mesaj attım ama geri dönüş olmadı

• Merhaba, power entegre devresi yanan bir telefonum var. Ekran vb. dolayısı ile hurdaya çıkan entegresi sağlam telefonunuz varsa mesaj atabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonun orjinal sarj adaptörü kaç wat hızlı sarjı destekliyor max birde orjinal olmuyan bir kablo ile tahmini usb2,0 kablo ile Yeni Alacağım Samsung galaxy a34 telefonda kullanmak istiyorum da bu dediklerimi yapsam bir sorun olur mu ki

• Satmak isteyen olursa kullanmadigi u11 i PM atın arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.