Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O tarz kaplama niye asla kullanmazsınız? Ben aldım kullanmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero61

O tarz kaplama niye asla kullanmazsınız? Ben aldım kullanmayı düşünüyorum

Hocam o kaplama kalın gibi ve tam otururmu takabilirmiyiz sorun yani ekranda ya nano jelatin yada nano sıvı kullanmak gerek ben nano sıvı kullandım

Parmak izi sensörüne fayda etmedi yada hiç etmedi tamamı ile hikaye bilemiyorum artık ama sensörde kılcal çizikler var bunun önüne geçmek imkansız gibi 1 yılda leş olur gibi

Servisde deiştirelim ama bunu söküp takacak servis ben tanımıyorum cihazı maf eder bunlar htc Türkiye garantisi

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Dostum sürekli senin şu leş olur mesajını görmekten acayip irite oldum , perişan olur bir sürü çizik olur vs birşey yaz şu kelimeyi kullanma rica ediyorum sorunu defalarca yazdın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Dostum sürekli senin şu leş olur mesajını görmekten acayip irite oldum , perişan olur bir sürü çizik olur vs birşey yaz şu kelimeyi kullanma rica ediyorum sorunu defalarca yazdın zaten.

Tamam kardeşim rahatsız olduysan yazmayız kusura bakma saygılar

Dahada bişey yazmam

• 34 saate 8,5 saat ekran süresi bu cihaz gayet yeterli arkadaşlar. 1700-2000 e 4-5 saat ekran süresi veren Sd 820li cihazları görünce 2200 civarına bu cihazlar gayet uygun Üstüne kamera+ses ve tasarım hediye.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.5 saat ekran süresi çok büyük bi değer o değerleri şu anda 5000 mah lik telefonlar alıyor full wifi mi ve videomu izlendi o degerlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın yazdığı süreler sizi yanıltmasın ; herkes için geçerli değil o süreler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Herkes için geçerli olmayabilir orası nı anlarımda 34 saatlik kullanımda 8.5 saat gerçekten ılginç geldi

ilginç ve ulaşılması çok zor olduğu için paylaşılmış bir mesaj zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Yurtdışından alın hocam

Imkanim yok maalesef Keşke biri olsa

Olmadığı daha iyi...

Yurtdışı htc 10 evde yatıyor;
    Çünkü KVK ve Teleservice kabul etmedi Dubai diye.
    Neymiş parça yollamıyormuş HTC
    Wifi kullanmıyorum. Sosyal ağlar, alışveriş siteleri , forumlar , haber siteleri en az yarım saat video izleme, 15 dk kamera +galeri, 1 saat telefon görüşmesi, 1 saat müzik. Hiç oyun oynamıyorum. Tam şarjdan yüzde 1 e kadar geçen süre bu şekilde hocam.

• Arkadaslarim,

Aranizda HTC U11 kulakligini satan var mi?
    Tabii ki kullanilmamis durumda olan varsa almak isterim.

Butcem 150TL.

Varsa bana yazabilir misiniz lutfen?

Saygilarimla

Fahri Sengun
  • vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    ben aldım almayın derim ekran koruyucuyu htc u 11 in kenarları kavisli değil diye ekran koruyucu kalkıyor o yüzden kullanımı zorlaşıyor hatta çıkarma zorunda kaldım spigen kılıf ekran koruyucu kaldırdığı için

parmak izi sensöründe ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Maşallah demek düşer bu kullanımla bu ekran süresi

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum :)

• Neden hala Hepsiburada ya spigen kılıf gelmedi ki. İçinden çıkan kılıf kotu telefona birşey olucak diye çok korkuyorum. Şimdi bir tane kılıf aldım ama oda kotu.

Bide önerebilceğiniz ekran koruyucu var mı?

Sağolun hocam. Benlik bir durum yok. Parlaklığı sonda tutmadığın sürece 7-8 saat normal bir durum.

• Hüsnü008 H kullanıcısına yanıt
    Ben 2 ay önce hepsiburada dan gezegen gsm den aldım 128gb lık modelini. Kırmızı renk. Cihazın cid no. Su güncelleme almayan sorunlu kod idi. Bugün gezegen gsm in ofisine gittim bana bir kağıda isim yazıp delta ya götürmemi, işlemin hemen yapılacağını söylediler. Deltaya gittim 1 saat sonra telefonum hazırdı. Cid no 070 oldu yani rusya telefonu. Hemen 2 tane güncelleme geldi. Ama henüz android 8 gelmedi. Ekran koruyucuyu da sirkecide doğubanktan nano olandan aldım 15 tl ye. Memnunum 2 aydır başka sorun yok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: zkibar82

Ben 2 ay önce hepsiburada dan gezegen gsm den aldım 128gb lık modelini. Kırmızı renk. Cihazın cid no. Su güncelleme almayan sorunlu kod idi. Bugün gezegen gsm in ofisine gittim bana bir kağıda isim yazıp delta ya götürmemi, işlemin hemen yapılacağını söylediler. Deltaya gittim 1 saat sonra telefonum hazırdı. Cid no 070 oldu yani rusya telefonu. Hemen 2 tane güncelleme geldi. Ama henüz android 8 gelmedi. Ekran koruyucuyu da sirkecide doğubanktan nano olandan aldım 15 tl ye. Memnunum 2 aydır başka sorun yok şükür

Hayirli olsun hocam.benim cihazda rusia

Ayrica bende sizin gibi nano kirilmaz cami 15 tlye saticisindan almistim.

Turuncu magaza

Daha kullanmadim.

Siz iyi diyince heveslendim.takayim hemen

• Şu 7-8 saat ekran süresi alanlara hayranım yaa:) Tüm gün telefonu ellerinden düşürmüyorlar herhalde. Benim aldığım maksimum ekran 4 saat:) Telefon ekran kilitteyken daha çok şarj harcıyor şerefsizim ekran açık olduğundan

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.