Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bayanlar htc u11 128 6 ve xz premium arasında kaldım

Klupleri dolaşarak artı ve eksi yönlerini soruyorum. Sizce u11 in + - leri neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataozcan1

Beyler bayanlar htc u11 128 6 ve xz premium arasında kaldım

Klupleri dolaşarak artı ve eksi yönlerini soruyorum. Sizce u11 in + - leri neler

Htc u11 in + ları

Daha iyi kamera daha iyi kasa yapısı daha iyi ses sistemi sar değeri daha iyi

Sony xzp un + ları benceşarjı daha iyidir o da bir tık

Bence htc u11 daha iyi

• ataozcan1 kullanıcısına yanıt
    Kamera ,ses , sar değeri, ekran oranı ,hafif olması artıları

Bataryası XZp ye göre bir tık kötü.

• Oreo ile gelen picture in picture nasıl kullanılıyor.

Bide ben Google camera hdr+ APK indirdim.onda daha iyi çekebilmek için herhangi bir ayar varmi? Benim çekim denemelerinde sanki orijinal kamera uygulaması daha iyi geliyormuş gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enfiye

Oreo ile gelen picture in picture nasıl kullanılıyor.

Bide ben Google camera hdr+ APK indirdim.onda daha iyi çekebilmek için herhangi bir ayar varmi? Benim çekim denemelerinde sanki orijinal kamera uygulaması daha iyi geliyormuş gibi geldi.

Merhaba oreo yu yüklediniz herhalde nasıl şarjı ne nasıl gidiyor bende yükleyeyim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hero61

Hocam hiçbir zaman güç tasarrufunu açmıyorum.%15 e gelince otomatik kendi güç tasarrufuna alıyor orası ayrı.Ama cidden kafama takıldı.Önemli bir mail geliyor ben girmesem göremiyorum whatsappta aynı şekilde veya başka uygulamalarda da böyle.Çözüm olarak google playden uygulama indirin diyorlar.3.parti uygulamalarda indirmek istemiyorum.5 dakika da bir push servisini uyandırıyormuş.Olmadı reset atıcam çünkü senkronizasyon falan ful açık ne yapacağımı şaşırdım

Bu sorun genelde güç tasarrufu açıksa oluyor, zaten güç tasarrufunu açarken bunun olabileceği ile ilgili bir uyarıda geliyor. Güç tasarrufu açık değilken bu sorun varsa wipe cash deneyin olmadı hard reset yapın ama kurulumu yedekten değil sıfırdan yapın.

• tigerin38 T kullanıcısına yanıt
    Daha telefon yeni olduğundan dolayı doğru bir sonuç vereceğini pek sanmiyorum. Ama yine de paylaşmak istedim. Beni mutlu etti. Hem bu sürenin içinde 9 saatlik uyku var.

*****HTC U11 Kulübü*****

Bu arada eski telefonumdan (iPhone 5s) sonra çok beğendim telefonu. Sanki eşekten inip ata binmiş gibi oldum.

• *****HTC U11 Kulübü*****

*****HTC U11 Kulübü*****

34 saate 7 saat ekran

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi, bende bazen 7 saati görüyorum

• Ekran koruyucusu da yağlanma olan varmi arkadaslar ortasi böyle yag gibi oluyor içten geciyo sonra yine oluyo basina boyle bisen gelen oluyomu

• Merhaba Arkadaşlar

Yıllarca iphone kullanan biri olarak, Htc U11 in tasarımına hayran kaldım. Bende 128Gb ithalatçı garantili mavi renk alma arifesindeyim.

İthalatçı garantili olanlarda TÜRKÇE dil desteği yok deniliyor, yakın zamanda alan arkadaşlarfa bu sorun varmı, devam ediyormu.

Birde ithalatçı garantili alınanlarda güncelleme sıkıntısı varmış. Bu sorunda halen devam ediyormu.

İphone dan sonra bu telefon pil ve stabil OS olarak beni üzermi.

Teşekkürler...

• Enfiye kullanıcısına yanıt
    aynen bende indirdim dedigin gibi orijinal kamera daha iyi ilginc bir sekilde.Ozel bi ayari varsa bilen arkadaslar yardimci olsun.
  • Arkadaşlar biraz garip bir soru olacak ama çözümünü bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum. Öncelikle telefonda sosyal medya bana yasak ( evlilik durumu) bu yüzden bende gün içerisinde sadece telefona massenger kuruyorum ve her akşam eve giderken telefondan kaldırıyorum önceki telefonlarda sorunsuz gidiyordum fakat u11 tekrar kurduğumda direk kullanıcı adım çıkıyor devam etmek istiyormusunuz diyor ve şifre bile sormadan tak diye açılıyor bu benim için çok büyük sıkıntı , messenger telefondan tamamen de kaldırılmıyor yüklü geldiği için , her seferinde ben sadece güncellemiş oluyorum ayarlarını yapamadım , gizliliği nasıl koruyabilirim gün içerisindeki gelen giden foto yazışma vs eve giderken nasıl tamamen temizlerim , fotolar falan telefonun bir yerlerınde kalacak diye korkuyorum var mı oyle dosya saklayan yerler acil yardımlarınızı rica ediyorum çok makbule geçecek .
  • Htc u11 almaya karar verdim renk konusunda hep siyahciyim ama bu sefer farklı olsun istiyorum kırmızıya karbon filan biseyler duydum bilen varsa resim atsın. En önemlisi de

NEREDEN ALABILIRIM EN IYI FİYATA. N11 DE 66 TL KUPON VAR 2480 TL ye GELIYOR . ONERISI OLAN

• meyavuz M kullanıcısına yanıt
    Bazı yerlerde Google Camera daha iyi sonuçlar verebiliyor ama çoğunlukla orijinal kamera daha iyi. Ben zaten Google kamerayı portre fotoğraf çekmek için kullanıyorum ve çoğunlukla başarılı sonuç veriyor. Keşke orijinal uygulamada olsada daha iyi sonuç verse.

• Oreo ile ram yönetimi berbat, arkaplanda 10-15 uygulama açıp tekrar uygulamalara girmek istediğinizde neredeyse hepsi yeniden başlatılıyor. 6gb ram bile yetersiz geliyor çok ilginç bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ataozcan1

Htc u11 almaya karar verdim renk konusunda hep siyahciyim ama bu sefer farklı olsun istiyorum kırmızıya karbon filan biseyler duydum bilen varsa resim atsın. En önemlisi de

NEREDEN ALABILIRIM EN IYI FİYATA. N11 DE 66 TL KUPON VAR 2480 TL ye GELIYOR . ONERISI OLAN

Hepsiburadada 64gb hafıza 4gb ram 128gb hafıza 6gb ram ithalatcı garantili mevcut

64gb hafıza 4gb ram htc Türkiye garantilife mevcut

Benim tavsiyem htc Türkiye garantili almanız o da 3200tl falan çok pahallı

İthalatcı aynı 4gbram 64gb hafızalı olan 2300tl arada 900tl fark var ciddi bir rakam

6gb ram 128gb hafıza olan ise 2600tl

Satıcı olarak gezegen gsm yada Turuncu mağaza yada hepsiburadanın kendisinden almanız iyi olur

Güncelleme sorunu yok o sorun yazılımla müdahale edilip çözülmüş

Bende htc Türkiye garantili kullanıyorum 3200tl lik olan 4gb ram 64gb hafıza olan resmi Türkşye cihazı

6gb ram 128gb hafızalı olan modelide kullandım

Bana Türkiye garantili resmi olan cihaz daha iyi geldi

Nesi iyi geldi derseniz bilmiyorum piskolojik

• quote:

Orijinalden alıntı: mdirgin

Merhaba Arkadaşlar

Yıllarca iphone kullanan biri olarak, Htc U11 in tasarımına hayran kaldım. Bende 128Gb ithalatçı garantili mavi renk alma arifesindeyim.

İthalatçı garantili olanlarda TÜRKÇE dil desteği yok deniliyor, yakın zamanda alan arkadaşlarfa bu sorun varmı, devam ediyormu.

Birde ithalatçı garantili alınanlarda güncelleme sıkıntısı varmış. Bu sorunda halen devam ediyormu.

İphone dan sonra bu telefon pil ve stabil OS olarak beni üzermi.

Teşekkürler...

Hocam satıcı ile iletişime geçin ben bu şekilde alırım hep satıcı ile iletişime geçip alırım sorun satıcıya

Hepsiburadadan alın alıcaksanız oradaki satılanlarda sorun yok ios dan android e geçicek birisi htc ye geçmeli şahsen o akıcılığı androd cephesinde sony ve htc den başkası vermiyor

Pil olarak cihaz iyi ama ultura iyi deil tabiki

• android kullansam kesin htc alırdım cok seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Arkadaşlar biraz garip bir soru olacak ama çözümünü bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum. Öncelikle telefonda sosyal medya bana yasak ( evlilik durumu) bu yüzden bende gün içerisinde sadece telefona massenger kuruyorum ve her akşam eve giderken telefondan kaldırıyorum önceki telefonlarda sorunsuz gidiyordum fakat u11 tekrar kurduğumda direk kullanıcı adım çıkıyor devam etmek istiyormusunuz diyor ve şifre bile sormadan tak diye açılıyor bu benim için çok büyük sıkıntı , messenger telefondan tamamen de kaldırılmıyor yüklü geldiği için , her seferinde ben sadece güncellemiş oluyorum ayarlarını yapamadım , gizliliği nasıl koruyabilirim gün içerisindeki gelen giden foto yazışma vs eve giderken nasıl tamamen temizlerim , fotolar falan telefonun bir yerlerınde kalacak diye korkuyorum var mı oyle dosya saklayan yerler acil yardımlarınızı rica ediyorum çok makbule geçecek .

Bence boşa uğraşma.evliysen ,ne kadar gizlersen gizle birgün mutlaka ortaya çıkacaktır.

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.