Şimdi Ara

Htc Sensation Xl im Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu akşam az önce cebimden düştü ekranında kırık gibi çizikler oldu.Turkcell den almıştım direk yaparlar mı yapılabilir mi parayla?

• Yardım edicek kimse yok mu ya?
  • Hocam resim çekip koyarmısınız bi bakalım durum nedir. Ama kullanıcı hatalı olduğundan dolayı,yenisini vermezler. Garantiye gönderirler,300-400 lira fiyat biçerler ekranı için.. Geçmiş olsun hocam,ne kadar malının kıymetini bilsende ufak bir ihmal alıp götürüyor onu..
  • Hocam 300-400 çok fazla ya.Neyse vericez başka çaresi yok.Resilerini atarım birazdan.
  • Hocam peki versem servise kaç günde gelir sizce?

• Ekran tuzla buz olmuş.. Peki bişey soracağım,telefon açıkken ekranda bir problem oluyor mu? Yani sadece üst kısımda ki kapağa dahil ekran yeri mi böyle,yoksa asıl içeride ki ekranda mı böyle? Tam net açıklayamadım ama..
  • Hocam ekranda hiç sorun yok onu bende anlayamadım ama galiba içerdeki ekranda sorun yok yoksa farkederdim herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: detroit4321

Hocam ekranda hiç sorun yok onu bende anlayamadım ama galiba içerdeki ekranda sorun yok yoksa farkederdim herhalde.

Bu iyi haber.. Tanıdık telefoncu varsa ucuza sadece dış kasasını değiştirin,eğer dediğiniz gibi iç ekranında problem yoksa. Ekran açıkken de bir fotograf atarmısınız?
  • büyük ihtimal üstündeki koruyucu katman zarar görmüş servise götürmenizde fayda var en azından ücretli bile olsa garantili parça takılır geçmiş olsun bu arada
  • Normal telefoncuya mı yoksa servise mi götüreyim sizce?

• quote:

Normal telefoncuya mı yoksa servise mi götüreyim sizce?

Servise götür garantin bozulmasın... Tamam bunu parayla yaparlar ama garantin devam etsin belki ılerde işine yarar... Dış cam kırılmış ekran sağlam... Servisin vicdanını bilmem ama 160 tlyi geçmemesi lazım bu hasarın...
  • Peki kaç güne gelir servise versem?
  • quote:

Peki kaç güne gelir servise versem?

Ellerinde hazır parça varsa ve sıra yoksa birkaç gün... Max 10 gün... Ama parça bekliyoruz derlerse en az 2 hafta
  • Hocam şanslıymışsın,bi kasa değişecek maksimum 150 lira felan hesap çıkartırlar diye düşünüyorum.. Geçmiş olsun tekrardan
  • Tamam arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim bugün veririm servise.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.