Şimdi Ara

● ♥ HTC Sensation XL Fan kulübü ♥ ●

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
9.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HTC Yeni amiral gemisi beats audio lu HTC Sensation XL i londrada büyük bir parti ile tanıttı.
    Öne çıkan özelliği 4.7 inç ekan ile en büyük ekrana sahip smart phone olması, Kırmızı beyaz tasarımı apayrı bir hava katıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=KXCK-tCIvTI

Özellikler:

Boyutlar: 132.5mm x 70.7mm x 9.9 mm (5.22" x 2.78" x 0.39")
    Ağırlık: Pil ile 162,5 gram
    Ekran: 480 x 800 çözünürlüklü 4,7 inç dokunmatik ekran
    Ekran boyutu: 119 mm (4.7")

CPU İşlem Hızı

1.5 GHz

Toplam hafıza:
    16 GB
    Kullanılabilir hafıza:
    12,64 GB'a kadar
    RAM:
    768 MB

Bağlantılar

3,5 mm stereo ses jakı
    Bluetooth® 3.0 - Kablosuz stereo kulaklıklar için A2DP, Araç kitinden telefon rehberine erişim için PBAP
    Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g/n
    Medyayı telefondan kablosuz olarak uyumlu TV'ye veya bilgisayara aktarmak için DLNA
    micro-USB 2.0 (5 pimli) bağlantı noktası

Sensörler

Gyro-Sensor
    G-Sensör
    Dijital pusula
    Yakınlık sensörü
    Ortam ışığı sensörü

Multimedya

Desteklenen ses formatları:
    Çalma: .m4a, ****, .mid, .ogg, .wav, .wma (Windows Media Audio 9)
    Desteklenen video formatları:
    Oynatma: .3gp, .3g2, .mp4, .m4v, .wmv (Windows Media Video 9 and VC-1)
    (Videonun bir e-posta eki veya bir MMS mesajının parçası olması halinde sadece .3gp veya .3g2 videoları oynatabilirsiniz.)

Platform

HTC Sense™ 'li Android™
    Kamera

F2.2 diyafram açıklığı, 8 megapiksel fotoğraf makinesi, 28 mm çift LED flaş ve BSI sensörü (loş ışıkta daha iyi çekim için)
    720p HD video kaydetme özelliği
    1,3 megapiksel ön kamera

Yer

Dahili GPS anten

Güç ve Pil2

Pil türü:
    Şarj edilebilir Lityum iyon pil

Kapasite:
    1600 mAh
    Konuşma süresi:
    WCDMA: 410 dakikaya kadar
    GSM: 710 dakikaya kadar
    Bekleme süresi3:
    WCDMA: 460 saate kadar
    GSM: 360 saate kadar

(The above are subject to network and phone usage.)

Şebeke4

HSPA/WCDMA:
    Avrupa/Asya: 850/900/2100 MHz
    Quad-band GSM/GPRS/EDGE:
    85

http://www.youtube.com/watch?v=ePWDIoe47To

http://www.youtube.com/watch?v=grumb22cXI8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Fv_M7I8WWYA&feature=related

Üyeler

01: Osman Ağa
    02: egemen1903

Üye olmak isteyenler PM ile ulaşmalarını rica ediyorum, devamlı güncellenecektir.
    Saygılarımla..

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ağa -- 23 Ocak 2012; 13:57:50 >

• Bir inceleme yapabilrsen güzel olur yada en çok merak edilen ses kalitesini açıklayabilirsin.
  • Kamera ve ses kalitesinin çok iyi olmasını bekliyorum.Ancak 768mb ram yakışmamış.
  • Türkiyeye geldi mi bu alet ? geldiyse ne kadar ben bulamadım da :?
  • Evet arkadaşlar burda alan ve kullanan var mı bu telefonu ? Merak edıyorum ve almayı dusundugum bir model.
  • Arkadaşlar htc sitesinde kısa bir zaman sonra diyor. belirli bir tarih verilmemiş. özellik olarak sensation serisinden biraz geride. bunun sebebi pda nın müzik öncelikli üretilmiş olması diye düşünüyorum. doktor dre nin müzik teknoloji şirketi beats audio ile anlaşılmış, ileri bir müzik deneyimi sunacağı belirtiliyor. 4.7 inc ile şu an en büyük ekrana sahip.
  • 480 x 800 çözünürlük yerine 720 x 1280 olsa harika olurdu.
  • Donanimi geride kalmis.480x800 cozunurluk ve 768mb ram hic yakismamis.ha bide 720p(HD)cozunurlukte kayit yapiyormus htcnin amiral gemisi henuz bu deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1tiger1 -- 22 Ekim 2011; 8:32:18 >
  • tablet pc ile pda arasındaki sınır noktada sanırm bu ürün var. bi büyüğü tablet bi küçüğü pda. çözünürlük evet daha iyi olailirdi katılıyorum anak gerekram gerekse işlemci kalitesinden gezinme yaparken hiç bir sıkıntı ile karşılaşacağımızı sanmıyorum. tüm htc lerde olduğu gibi pil sıkıntısı bunda da mevcut ki ekran biraz daha büyük olduğundan bayaa bi elektirik yakacak bu alet:) (arkadaşlar konumda resimler ve videolar görünmüyor sadece linkleri görünmüyor ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz? teşekkürler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman ağa -- 22 Ekim 2011; 2:12:37 >
  • telefon olmamış hacılar eksikleri görüyorsunuz zaten.
  • -ram
    -pil
    -çözünürlük

• Bu mu Şimdi amiral gemisi.Sensation yada Evo 3D ne ozaman
  • Dostum bu telefon orta sınıf için çıkarılmıs bir cihaz. Amiral gemisi kesinlikle olamaz. Şuan için amiral gemisi sensation xe
  • sensationdan işlemci hızı çok daha iyi. ramleri normal sensationla aynı 768mb.dahili hafızası 16 gb , ekranı daha büyük sadece çözünürlük olayı farklı. Bu telefon dururken normal sensation almak bana saçma geliyor. XL yerine XE tercih edilebilir. XE de 4.3 inç ekrana sahip çözünürlüğü normal sensationla aynı ram gene 768 mb dahili hafıza 4 gb işlemcisi xl ile aynı 1.5 gHz

Kısaca
    +(artısı)1080 formatında hd video çekmek
    +çözünürlüğü daha iyi olmak her ne kadar xl ninde çözünürlüğü tatmin edici olsada
    - (eksisi) daha küçük bir ekrana sahip olmak
    - daha az bir dahili hafızaya sahip olmak için
    XE, XL yerine tercih edilebilir.
    Normal Sensation bunlar dururken tercih edilmez zaten.
    Gelelim amiral gemisi dendiğinde htc evo 3D ve sensation serisi akla geliyor. Ama bu kadar çok sensation modeli çıkartmak sensation serisini bir adım öteye taşıyor. Özelliği eksik meksik sonuçta o bir HTC ve Ice Cream Sandwich ile gelecek daha ne olsun
    Saygılarımla

• evet arkadaslar yorumlar ?
  • Yaklaşık 6 aydır HTC Sensation kullanıyorum, telefondan çok memnunum ama bugün XL'ı görünce bir anda kafam karıştı, telefon müthiş görünüyor gerçekten.

Bu telefonun beyazını çok istiyordum. Ekran çözünürlüğü ve pil düşündürüyor sadece, Sensation'a zaten pil dayandıramıyorum, bunun 4.7 inç ekranına nasıl dayandırırım bilmiyorum. Şu HTC İphone gibi pil süresini beceremedi bi türlü..

Aslında aşırı müzik dinlemem telefonda ama sizce sadece tasarımı için bu telefonu almaya değer mi? Yoksa ileride benzer beyaz bi model bekleniyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenalpar

Yaklaşık 6 aydır HTC Sensation kullanıyorum, telefondan çok memnunum ama bugün XL'ı görünce bir anda kafam karıştı, telefon müthiş görünüyor gerçekten.

Bu telefonun beyazını çok istiyordum. Ekran çözünürlüğü ve pil düşündürüyor sadece, Sensation'a zaten pil dayandıramıyorum, bunun 4.7 inç ekranına nasıl dayandırırım bilmiyorum. Şu HTC İphone gibi pil süresini beceremedi bi türlü..

Aslında aşırı müzik dinlemem telefonda ama sizce sadece tasarımı için bu telefonu almaya değer mi? Yoksa ileride benzer beyaz bi model bekleniyor mu arkadaşlar?

Aslinda ekran buyuk ama tek cekirdekli olmasindan dolayi sarji daha iyidir diye dusunuyorum. Bu arada sensation icin beats audiolu beyaz kapak verdim bir kac kisiye. Cok hos duruyorlar. Dukkanima bakabilirsin.

• 2 gun oldu kullanıyorum beyaz cok sık duruyor tek cekirdekli oldugu için arkadasın dedigi gibi pil suresi 1.5 gun gibi kullanımda baglı tabi...
    su beyaz kapak hangi adreste arkadasım bir incelesem dusunuyorum guzel bir kapak bulursam..
  • yazık..hic fanı yokmu xl nin yaw..
  • bende bugün bir xl aldım kafama bişey takıldı bende hafıza 9 gb görünüyor 16 degilmiydi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.