Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar wifi çekim gücü telefonun üstüne elinizi koyunca düşüyor mu? Beats logosuna bastırınca sizin telefonda da gıcırtı sesi oluyor mu? Ayrıca dış hoparlörde de cızırtı var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkim_

quote:

Orijinalden alıntı: secomiki

quote:

Merhaba arkaadaşlar,

HTC Sensation ve HTC Sensation XE arasında bir karşılaştırma yapayım dedim.

Belki bunu bir çok yerde okudunuz veya duydunuz.

Cihazların ikiside bir birlerinin tamamen aynısı niteliğinde.

Sensation'da 1.2 GHz'de çalışan işlemci, Sensation XE'de 1.5 GHz'e hızaşırtılmış. RAM miktarının 768 MB ile aynı olduğu modellerin dahili hafızası farklılık içeren donanımlar arasında. Sensation'daki 1GB'lık dahili hafıza, Sensation XE'de 4GB'a çıkarılıyor. Dış görünüşte de ufak makyaj farklılıkları dışında Sensation XE, aşırı bir farklılık sunmuyor.

İki modelde de Snapdragon MSM8260 işlemci kullanılıyor fakat saat hızları farklı şekilde geliyor. Doğal olarak işlemci daha fazla güç çekiyor ve bu farkta batarya ile tamamlanıyor.

Şimdi Xe adında piyasa bir kaç oynama yapılarak sunulan sensation XE cihazına sadece beats audio kulaklık ve bir yazılım eklentisi için 400-500 tl fazla mı para mı verilir sizce?

Cebinde parası olupta sensation xe alacak arkadaşlara bir öneri,

Alın bir sensation, yapın s-off, peşine bir supercid, atın üzerine bir stock rom ve 1.5 kernel, bakın keyfinize.

Paranız cebinizde kalsın.

bu konuda çok konuşuldu zamanında:) paylaşımın için teşekkürler. garanti gidecek diye çekinen arkadaşlar hiç düşünmeden xe alsın:) xe nin bilgileri piyasaya düştüğünden beri içim rahat. zaten ben aylar öncesinden custom romlar sayesinde xe gibi kullanıyorum telefonu:) ve benim gibi niceleri.... sırf kulaklık içinse bu farka hiç mi hiç deymez bencede. iyi bir kulaklığınız varsa beats sayesinde süper kaliteli müzik dinleyebiliyorsunuz..

Dostum doğrusunda, keşke xe yi aldıktan sonra rahat durabilseler. Kesin bu işlemleri yapmak isteyecekler...

rahat durmasınlar canım daha iyi:) özgürlük adrenalin salgılatıyor beyne :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

HTC Android Cihazlarda Büyük Açık!
    Android Police takımı tarafından bulunan HTC cihazlarındaki güvenlik açığı, kullanıcı bilgilerine erişim sağlıyor. HTC konuyla ilgilendiklerini söyledi ancak bir başka çözüm daha var.

Android Police takımı Android işletim sistemiyle çalışan HTC cihazlarında güvenlik açığı olduğunu belirttiler. Bulunan açık, Android'in kullanıcıya ait tüm önemli bilgilerin diğer uygulamalar tarafından ulaşılmasına sebep oluyor.

Yukarıdaki videoda Trevor Eckheart isimli bir sistem yöneticisi, HTC cihazlarda bulunan oturum açma araçlarının kullanıcıya ait hesap bilgileri, son GPS konumları, SMS bilgileri, telefon numaraları, sistem kayıtları, çalışmakta olan uygulama ve işlemler gibi pek çok bilginin android.permission.INTERNET kullanan uygulamalar tarafından ulaşılabildiğini gösteriyor.

HTC konuyla ilgili olarak HTC'nin müşterilerinin güvenliğine oldukça önem verdiğini ve konuyla ilgili gerekli müdahalenin yapılacağını duyurdu. Eckheart problemin root'lanmış bir cihazda HTCloggers'ın silinmesiyle çözülebildiğini söylüyor. Eğer HTC'nin yayınlayacağı güncellemeyi beklemek istemiyorsanız, Eckheart'ın dediğini yapabilirsiniz. Ancak eğer konuyla ilgili bilginiz yoksa, güncellemeyi beklemenizi tavsiye ediyoruz.

:ALINTIDIR:
    belki bir faydam olur diye düşündüm....

videoyu göremedim?

bu arada yorum yapmamış kimse?

2 ay öncesinin haberi

o haberi hatırlıyorum. ama bu başka gibime geldi? sevgili sahanemir arkadaşımız konuya açıklık getirirse sevinirim.

Emin değilim fakat ondan olabilir.Çünkü 2.2 + için çalışıcaktır.

• Nedir bu ya,

xda gitti cyanogenmod gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Ne ihtişamlı bir başlık öle ya... HTC kalitesi

beğenemedik galiba hı?
  • quote:

Nedir bu ya,

xda gitti cyanogenmod gitti...

dün yazıldı önceki sayfalarda var. kısa süreli eylemmiş. gelir 24 saate falan..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

HTC Android Cihazlarda Büyük Açık!
    Android Police takımı tarafından bulunan HTC cihazlarındaki güvenlik açığı, kullanıcı bilgilerine erişim sağlıyor. HTC konuyla ilgilendiklerini söyledi ancak bir başka çözüm daha var.

Android Police takımı Android işletim sistemiyle çalışan HTC cihazlarında güvenlik açığı olduğunu belirttiler. Bulunan açık, Android'in kullanıcıya ait tüm önemli bilgilerin diğer uygulamalar tarafından ulaşılmasına sebep oluyor.

Yukarıdaki videoda Trevor Eckheart isimli bir sistem yöneticisi, HTC cihazlarda bulunan oturum açma araçlarının kullanıcıya ait hesap bilgileri, son GPS konumları, SMS bilgileri, telefon numaraları, sistem kayıtları, çalışmakta olan uygulama ve işlemler gibi pek çok bilginin android.permission.INTERNET kullanan uygulamalar tarafından ulaşılabildiğini gösteriyor.

HTC konuyla ilgili olarak HTC'nin müşterilerinin güvenliğine oldukça önem verdiğini ve konuyla ilgili gerekli müdahalenin yapılacağını duyurdu. Eckheart problemin root'lanmış bir cihazda HTCloggers'ın silinmesiyle çözülebildiğini söylüyor. Eğer HTC'nin yayınlayacağı güncellemeyi beklemek istemiyorsanız, Eckheart'ın dediğini yapabilirsiniz. Ancak eğer konuyla ilgili bilginiz yoksa, güncellemeyi beklemenizi tavsiye ediyoruz.

:ALINTIDIR:
    belki bir faydam olur diye düşündüm....

videoyu göremedim?

bu arada yorum yapmamış kimse?

2 ay öncesinin haberi

o haberi hatırlıyorum. ama bu başka gibime geldi? sevgili sahanemir arkadaşımız konuya açıklık getirirse sevinirim.

Bahsedilen açığı bulan kişi aynı. Yabancı teknoloji sitelerinde de konuyla ilgili güncel haber yok. Eski haber.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

Değerli üstadlar
    Forumdaki konu başlıklarına yeni mesaj yazıldığı zaman hatırlatma maili geliyor ya, (bu arada bu başlık için abone olmama rağmen gelmiyor)
    Benim XE'ye mail olarak geliyor noreply diye, fakat maili açmak istediğimde içi boş, yani hiçbir şey görünmüyor. Ancak yanıtla dediğimde altta görünüyor. Orada da link olarak değil yazı olarak çıkıyor, yani üzerine tıklayıp konuya gidemiyorum. Nasıl düzelteceğim acaba?
    Saygılar..

Üstadlar,
    Yukarıdaki sorum hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim, bir de;

SMS geldiğinde ekran kapalıyken led ışık yanmıyor muydu acaba? Ekran kapalıyken sesi duymazsam mesaj geldiğini nasıl anlayacağım?

Teşekkürler..

Değerli üstadlar,

Yukardaki 2 soruma vakit ayırıp kısa da olsa bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Saygılar..

• @*XhsyPhoiDeus*

Benide eklermisin hocam.
  • @*XhsyPhoiDeus* sevgili ismini telaffuz sorunu yaşadığım hocam:) benim ismimim karşısına SORUNSUZ yazarmısınız acaba imzamdaki gibi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

ARKadaşlar bu ara IMEi nizin kayıt dışı olduğunu ve bir hafta içinde kapatılacağıni belirten mesaj alan oldu mu ?
    BAna geldi. Aldığım yere söyledim halledeceğiz dedi ya bakalım.

bana geldi.imei kayit disi diye,saticimla gorüstum.halletti.

Sorunun halloldumu?

evet aldığım adamı aradım, herkese aynısı olmuş hemen IMEI'yi ver dedi..
    verdim 3-4 güne halletti valla sağıolsun..

• Beleş antivirüs.
    eset smart security 5.

normalde telefona av yüklemekten yana değilimdir ama beleş ve orijinal olunca denemeye değer diye düşünüyorum

• quote:

@*XhsyPhoiDeus* sevgili ismini telaffuz sorunu yaşadığım hocam:) benim ismimim karşısına SORUNSUZ yazarmısınız acaba imzamdaki gibi? :)

İsmimin telaffuzu:

ksi foy deus
    "ksifoydeus" -xhsyphoideus-

latince bir kelimedir.
    İman tahtası kemiğinin sivri ucu anlamına gelir....

ayıp ettin yazarız tabi

edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 18 Ocak 2012; 16:41:25 >
  • arkadaşlar ben htc evo 3d kullanıcısıyım ,telefona attığım müziklerin bir kısmını telefon bir görüyor bir görmüyor,bu sorunu nasıl hallederim Sensetion da da böyle bir olay var mı?

Birde müziklerin albümünü güncelliyorum bir albüm resmi mesela 10,15 müzikte aynı oluyor hiç alakası olmamasına rağmen
  • quote:

Beleş antivirüs.
    eset smart security 5.

normalde telefona av yüklemekten yana değilimdir ama beleş ve orijinal olunca denemeye değer diye düşünüyorum

sevgili iman tahtası kemiğinin sivri ucu arkadaşım :D

bu esetin bende pro su var:) applanet sağolsun:)
  • quote:

quote:

Beleş antivirüs.
    eset smart security 5.

sevgili iman tahtası kemiğinin sivri ucu arkadaşım :D

bu esetin bende pro su var:) applanet sağolsun:)

nickle dalga geçmek yok

güzel, ne mutlu size, fakat orijinal isteyenler, beleş diye daha bi hevesli olanlar, ve/veya applanet 'e ulaşamayanlar için birebir diye düşünüyorum.

ayrıca bunun pc için olanı da mevcut. 6 ay süresince pc'nize eset smart security 5 yükleyebilirsiniz. 1 senelik fiyatları uçuk.. onu da indirdiniz mi applanet'ten (latife)

• Evet arkadaslar bende 2 senelık ıphone 3gs maceramdan Sensatıon XE ye gecmıs bulunuyorum..gercektren cok hos ve hızlı bır telefon..Iphone a JB kendım yapmıstım herbır seyını bılıyordum ama bu telefonun cok yabancısıyım..Baslıgı ınceleyecegım hızlandırma acısından bır kac sey onerebılır mısınız?
    saygılar
  • Ve böylelikle Ggüncellemeler de bitti.
    toplamda 634 üyemiz var paylaşımlarla dolu mesajlarınızı bekliyoruz.

Tüm herkes ilk sayfada üye listesinden nickini kontrol etsin.. bunun için ctrl+f tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
    eğer listede ismi olmayan arkadaşım varsa "beni ekleyin" yazarak birince sayfaya eklenmesini sağlayabilir.

herkese iyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Evet arkadaslar bende 2 senelık ıphone 3gs maceramdan Sensatıon XE ye gecmıs bulunuyorum..gercektren cok hos ve hızlı bır telefon..Iphone a JB kendım yapmıstım herbır seyını bılıyordum ama bu telefonun cok yabancısıyım..Baslıgı ınceleyecegım hızlandırma acısından bır kac sey onerebılır mısınız?
    saygılar

son olarak siz de kulübe eklendiniz.

tek önerilecek şey 1. sayfayı okuman olacak. zaten 200 sayfanın 100ünü okumuş kadar olacaksın merak etme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xavi06

Evet arkadaslar bende 2 senelık ıphone 3gs maceramdan Sensatıon XE ye gecmıs bulunuyorum..gercektren cok hos ve hızlı bır telefon..Iphone a JB kendım yapmıstım herbır seyını bılıyordum ama bu telefonun cok yabancısıyım..Baslıgı ınceleyecegım hızlandırma acısından bır kac sey onerebılır mısınız?
    saygılar

son olarak siz de kulübe eklendiniz.

tek önerilecek şey 1. sayfayı okuman olacak. zaten 200 sayfanın 100ünü okumuş kadar olacaksın merak etme

Anında cevap ıcın tesekkurler dostum..ılk sayfada belkı cevabı vardır ama yıne de sorayım buraları fazla kırletmeden..:)

Bu s-off mudur nedır garantı konusunda bı sıkıntı yaratır mı

• 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.