Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar e mailimi yenilemek istediğimde "exceeded the login limit for a 15 minute period. reduce thefrequency of requests to the pop3 server." diye uyarı alıyorum. yenileme ayarım manuel olduğu halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysinco

ELEGANCIA isimli rom hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar.tavsiye edermisiniz

romlar aşağı yukarı aynı görselde, farklılık cache kullanımı ile ilgili, onuda ancak yükleyince anlayabiliyoruz, burada kimsenin göz ardı etmemesi gereken en önemli unsur, rom yükleme şeklimizden yüklediğimiz programlara kadar uzayan bir sıralamada hangi rom kimde nasıl çalışır hiçbirimiz net bir şey yazamayız, madem rom yüklemeye başladınız, rom yüklemenin hiç bir risk taşımadığını bilenlerden olduğunuz için dilediğiniz romu yükleyin geri silin, hata mı yaptınız, telefon rom atma işlemini başlatamadı mı, açın bootloader ı restore backupdan backup a basın, orjinal romunuz yüklensin, root durumunuz iptal olsun, sonra dilerseniz tekrar root olursunuz.
    s-off , root ve rom atarken brick olan sayısı şu ana kadar sıfır burada ki tek risk becerememek durumudur, onda da kabahat ne telefonda ne de romda. son yazdıklarım genel bilgi amaçlı, sizinle çok alakası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BRAHMAN_sahin

arkadaşlar e mailimi yenilemek istediğimde "exceeded the login limit for a 15 minute period. reduce thefrequency of requests to the pop3 server." diye uyarı alıyorum. yenileme ayarım manuel olduğu halde.

mesaj sonunda ma,llerin sorunsuz düşüyorsa sadece uyarı mesajı veriyor, sık yenileme yaptığınızı , isterseniz manuel den çıkıp daha sık güncelleme ye ayarlayabileceğinizi söylüyor
  • teşekkürler hocam.
  • Beni de eklermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

romlar aşağı yukarı aynı görselde, farklılık cache kullanımı ile ilgili, onuda ancak yükleyince anlayabiliyoruz, burada kimsenin göz ardı etmemesi gereken en önemli unsur, rom yükleme şeklimizden yüklediğimiz programlara kadar uzayan bir sıralamada hangi rom kimde nasıl çalışır hiçbirimiz net bir şey yazamayız, madem rom yüklemeye başladınız, rom yüklemenin hiç bir risk taşımadığını bilenlerden olduğunuz için dilediğiniz romu yükleyin geri silin, hata mı yaptınız, telefon rom atma işlemini başlatamadı mı, açın bootloader ı restore backupdan backup a basın, orjinal romunuz yüklensin, root durumunuz iptal olsun, sonra dilerseniz tekrar root olursunuz.
    s-off , root ve rom atarken brick olan sayısı şu ana kadar sıfır burada ki tek risk becerememek durumudur, onda da kabahat ne telefonda ne de romda. son yazdıklarım genel bilgi amaçlı, sizinle çok alakası yok.

brick nedir? telefonun kilitlenip bir daha açılamaması mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: dreamnej

quote:

brick nedir? telefonun kilitlenip bir daha açılamaması mı?

bizim yüklediğim sadece rom, yani basit işletim sistemi , telefonun bir de ana hafızasına yüklenmiş program var, brick olunca ona zarar vermiş oluyorsunuz, bu durumda telefonun genellikle başka bir soket girişi bulunuyor, bu girişten telefonun asıl beynini oluşturan programlar yükleniyor.

• quote:

Kesinlikle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

Orijinalden alıntı: T-K-Y

2 Gündür HTC Sensation Xe White Kullanıcısıyım 0 Sorun 0 Hata Mükemmel Ses Ekleyin Lütfen

HERALDE. :)) BEN 13 GÜNÜMÜ TAMAMLADIM.. SIFIR SORUN SIFIR HATA.. :)

Hayırlısı Beyaz Mı Kullanıyorsun ? Kirleniyor Mu Çabuk Acaba ? Çünkü Telefonu Kılıfla Falan Kullanmayacağım Baktım Çok Kirlendi Direk orj. Arka Kapak Sipariş Edeceğim.

yok siyah aldım. IPG full koruma ve momax pro icase silikon arka kılıf kullanıyorum... kış ayındayız iyi korumak lazım..

• Arkadaşlar sensation XE için türkçe detaylı tanıtım videosu ekledim.. aşağıdaki youtube linkinden ulaşabililirsiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=jtXFUewlvos
  • Merhabalar arkadaşlar şöyle bir sorunum var kafayı yiyecem 2 gündür telefonla konuşurken telefon birden bire kapanıp tekrar açılıyor acaba neden kaynaklanabilir yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon servisten sapasağlam dönmüş dedim fakat şöyle bir sorun çıktı. Oyun oynayınca veya uzun süre film izleyince telefonun kapasitif tuşlarının altı ısınıyor. Aşırı ısınmıyor fakat servisten önce hiç ısınmıyordu açıkçası. Sizce neden olabilir veya bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyup45

Merhabalar arkadaşlar şöyle bir sorunum var kafayı yiyecem 2 gündür telefonla konuşurken telefon birden bire kapanıp tekrar açılıyor acaba neden kaynaklanabilir yardımcı olur musunuz

bu sorunların tamamı yazılım ile ilgilidir, yedeklerini alıp fabrika ayarlarına dönmen sorunlarını çözecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage12

Arkadaşlar telefon servisten sapasağlam dönmüş dedim fakat şöyle bir sorun çıktı. Oyun oynayınca veya uzun süre film izleyince telefonun kapasitif tuşlarının altı ısınıyor. Aşırı ısınmıyor fakat servisten önce hiç ısınmıyordu açıkçası. Sizce neden olabilir veya bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı?

bu bir sorun değil, sadece havalar daha soğuduğu için ısıyı fazla hissediyor olabilirsin, baterry indicator yükleyip ısıyı kontrol edebilirsin.
  • Arkadaşlar araştırma yapamadım int. bağlantım kotu sayfalar zor açılıyor
    airties rt 206 modem aldım telefonla bağlantı kuramıyorum bağlantı devamlı kesiliyor. Bilgisayarda sorun yok bilgisayarla bağlanıyorum. başka marka modeme de telefon bağlanıyor fakat airties 206 bağlanamadım. Yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KBD

Arkadaşlar araştırma yapamadım int. bağlantım kotu sayfalar zor açılıyor
    airties rt 206 modem aldım telefonla bağlantı kuramıyorum bağlantı devamlı kesiliyor. Bilgisayarda sorun yok bilgisayarla bağlanıyorum. başka marka modeme de telefon bağlanıyor fakat airties 206 bağlanamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

modemin setup ina gir. wireless security kismindan sifrelemeyi WPA ps2k degilde wep olarak ayarla. 4 sayi bir harfle sifrele orn; 1111a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tele rom atınca titanium backup kaybolup gidiyor bir yerde hata yapıyorum belliki.birde bu radıo yüklemeside aynımı
  • Arkadaşlar selam herkese, uzun süredir takipteyim, arada taş da yedim sizden bu kadar takip eden var ama sayımız şu kadar diye her neyse Yakında aranıza katılıyorum, kısa bir sorum var. Sensation XE avrupa fiyatları ne düzeyde, örneğin Avusturya ? bilgisi olan varsa yardım rica ediyorum, garanti pek önemli değil benim için root olacağımdan dolayı, boşuna fazla para vermeyeyim cihaza. Teşekkürler.

• Oynamayanlar varsa mutlaka oynasın şiddetle tavsiye ederim felaket bişey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

quote:

Orijinalden alıntı: Onur.Kalender

quote:

Orijinalden alıntı: cherqes

Firmamızın mail adresini kurdum kullanabiliyorum.
    Bu mailden heryerden mail atamıyorduk, IP adresi blacklistte olan yerlerden mail atamıyoruz.
    Mesela şantiyelerde sabit IP var, atabiliyorum ancak evde atamıyorum.

3G ile bağlandığım zamanlarda telefondan mail atamıyorum.
    Iphone ile 3G ile atabilirken HTC'den atamıyorum. Acaba başka bir problem mi vardır?

Giden sunucu ayarını 587 yaptınız mı?

Giden sunucu 25'di.
    Teşekkürler çözüm için.

25 numaralı port Telekom tarafından kapatılmıştı, o yüzden sıkıntı çekiyordunuz.
    Bu arada önemli değil, işinizi görmüş olması mutlu etti...

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.