Şimdi Ara

HTC One X mi Galaxy S3 mü? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
2
Favori
13.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazymix

quote:

Orijinalden alıntı: ero444

quote:

Ya ben birde bu ONE X'te sağdaki tuşu uygulama tuşu olarak koymuş olmalarını anlayamıyorum.O çok sinir bozucu geliyor bana.. :S

doğru ama one x kral telefon s3 te öyle kalbin hangisini istiyorsa onu al.

Abi kalple olacak olsaydı şimdiye kadar One X i almıştım. 64 GB secenegide yok telefonun.Şarjı bitince şarj etmektende başka carem yok.Ondan kalbimin sesini dinleyemiyorum..

Aynı zamanda hız performans olarakta S3ü begeniyorum ve Isınma olarakta One X mantıklı gelmiyor... :s çok kararsızıım ya.Bu yüzden telefon kullanamıyorum elin ispanyasında. DAndik bir tane telefonla idare ediyorum.İnternetim yok cebimde. .:S

• quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Orijinalden alıntı: NoNamess

quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

htc one x tercihim olurdu neden diye soracak olursan :

1.ekran kalitesi. s3 pentile diziliminden dolayı -bence- kaybediyor ne kadar bazı arkadaşlar şimdi çıkıp "pentile dizilim şarj süresini arttırıyor" desede one x RGB dizilimi ile daha doğal renkler ve daha parlak bir ekran ile bence daha önde

2.fotoğraf kalitesinden bahsedelim one x çok açık önde s3 de fotoğraflar fazla parlak tam olarak gerçek renk yakalanamıyor.

3. beats audio. zaten beats kulaklığınız varsa veya sese gerçekten önem veriyorsanız one x in sesi s3 e göre daha net. ne kadar desibel testlerinde s3 one x'i geçsede ki bunuda bi yerde okumuştum tam olarak emin değilim çok az bir fark var aralarında fakat 2 telefonu da denemiş biri olarak ses kalitesinin one x de daha net olduğunu söyleyebilirim.

4.değiştirilebilir pil konusuna gelicek olursak şarj sizin için sıkıntıysa şarj eden kılıf kullanabilirsiniz ne kadar değiştirilebilir bir pil kadar güvenli bir yol olmasada bir çözüm olabilir.

5.hafıza 25 gb civarıydı yanlış hatırlamıyorsam can alıcı noktalardan biri 25 gb size yetmiyorsa ve sd card özgürlüğü sizin için gerçekten ön planda ise bu konuda s3 üstün taraf.

Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama tasarım olarak da one x daha önde gibi. ama yinede son kararınızı vermeden önce iki telefonuda elinize alıp uzunca bi düşünmenizi tavsiye ederim

iki cihazıda kullandım. tasarım olarak kesinlikle one x önde ona lafım yok ama bu üstünlüğü malesef onex kamerayı dışa doğru çıkıntılı ve çerçevesi ile camını aynı hizada yaparak olayı mahvetmiş. ben kılıfla kullanıcaksam zaten kasa kalitesini göremiyorum. kılıfsız kullanmak istesem one x bir süre sonra fotoğraf çekemez hale gelir çiziklerden. bunun dışında s3 gündüz dışarıda neredeyse görünemiyor. ekrandan bahsediyorum tabii, bu konuda one x çok üstün. kullanım zevki olarakda ( arayüzden bahsediyorum) one x bence çok önde.

not: one x le iii big oyun oynarsanız sıcaklık el yakacak boyuta geliyor. telefonla görüşürken bile kulağım hafif ısınıyordu. bu bazılarına rahatsızlık verici gelebilir.

Kılıfsız kullanamamak bir sorun açıkçası One X in fotoğraf konusunda çok üstün olduğunu biliyoruz zaten ama tabiki o sizin aşmanız gereken bi sorun
    Sıcaklık konusuna gelicek olursanız bunlar elektronik cihazlar sonuçta S3'ünde One X ' inde içinde 4 Çekirdekli İşlemciler var ve dikkat ettiyseniz fan denen soğutmaya yarayan şeyden yok durum böyle olunca bi şekilde ısınması gerekiyor ama 4.1 güncellemeleriyle 2 telefonda bazı sorunları atlatabilir diye düşünüyorum.

one x s3 e göre çooook fazla ısınıyor. neredeyse yumurta pişirilir üzerinde.

O derece sıcak oluyor mu yahu :S

• Birde arkadaşlar şunu sormak istiyorum.Telefon sıfır alındığında bataryada biraz şarj oluyor. Bu bataryayı bitirmek gerekiyor mu ilk şarjdan önce? Yoksa önce açtığımız gibi direk şarja takıp uzun şarj mı yapacağız? One X ve Samsung S3 e göre değişiklik gsteriyor mu bu durum ? ne diyorsunuz ? Bu konuda tam olarak doğru bilgiye sahip olan arkadaşlar cevap yazrasa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar çok uzun bir süreçten sonra Samsung Galaxy S3 almaya karar verdim. İki telefonuda beraber kullanan arkadaşım bana S3 almamı önerdi.HTC'yi satacakmış ingiltereden almış ikisinide. Yukardaki Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  • kesinlikle one x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanekti

kesinlikle one x

One X'in bir telefonda olması gereken çncelikleri hiçe saydığı kanısına vardım. İnsanların; pil değiştirme ve sd card takma özgürlüğünü elinden alan bir telefonu satın almamam gerektiğini düşünüyorum..Sonuçta pili bitince şarjdan başka alternatifi olmayan ve bellek yetersizliği durumunda sd card değiştirmek yerine pc aramak zorunda kalacağım bir telefona sahip olursam işkenceye dönüşür diye düşünüyorum.Bunlar telefondaki en önemli unsurlar ,harici bellek ve batarya.çok çok önemli.. Bu yüzden One X in avantajlı tarafları olsada S3 daha iyi düşünüyorum.Bu kişisel görüşüm degil.Genel görüş.Samsung Galaxy S3 en önemli unsurlarda ağır basıyor One X'e.

• quote:

quote:

kesinlikle one x

One X'in bir telefonda olması gereken çncelikleri hiçe saydığı kanısına vardım. İnsanların; pil değiştirme ve sd card takma özgürlüğünü elinden alan bir telefonu satın almamam gerektiğini düşünüyorum..Sonuçta pili bitince şarjdan başka alternatifi olmayan ve bellek yetersizliği durumunda sd card değiştirmek yerine pc aramak zorunda kalacağım bir telefona sahip olursam işkenceye dönüşür diye düşünüyorum.Bunlar telefondaki en önemli unsurlar ,harici bellek ve batarya.çok çok önemli.. Bu yüzden One X in avantajlı tarafları olsada S3 daha iyi düşünüyorum.Bu kişisel görüşüm degil.Genel görüş.Samsung Galaxy S3 en önemli unsurlarda ağır basıyor One X'e.

25 gb doldurman çok zor hem oldu doluyor e hem sen dolmadan önce farketmiyecekmisin az yer kaldığını önceden ararsın pc yi şarj konusunu da ço kafana takma bence mesela benim için bu sd kart olayı ve şarj olayı pek önemli değil yanımda zaten yedek pil taşıyamam bü yüzden ONE X almalıyım diye düşünüyorum sence?

• quote:

quote:

quote:

kesinlikle one x

25 gb doldurman çok zor hem oldu doluyor e hem sen dolmadan önce farketmiyecekmisin az yer kaldığını önceden ararsın pc yi şarj konusunu da ço kafana takma bence mesela benim için bu sd kart olayı ve şarj olayı pek önemli değil yanımda zaten yedek pil taşıyamam bü yüzden ONE X almalıyım diye düşünüyorum sence?

Tabiiki ama benim dinlediğim müzikler 15-20 GB civarı, birde mühendis olduum için ve araştırmalarımda kullanacagım bazı dosyalarım mevcut PDF ler 3 , 5 GB. ve su an ispanyadayım sağa sola çok gidiyorum çok foto cekiyorum.Şarj her şekilde çok onemli. HTC One X almanı onermem. Jelly Bean ile birlikte samsung cok daha bomba olacak.kullanan arkadaşım gözün kapalı al dedi..Benim çocukluk arkadasım bilgisayar mühendisi.bilgisi yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mc191

SIII tartışmasız birinci, aksini iddia eden direk benchmark testlerine baksın. Media Markt .de almanca sitede 539 € görmüştüm. Edinme imkanınız varsa oradan alabilirsiniz. Bir de tasarım konusunda siz neyi istiyorsanız, sonuçta renkler ve zevkler tartışılmaz bana kalırsa S3 kral :D

HTC One X mi Galaxy S3 mü?
  • Orijinalden alıntı: okanrua

htc one x tercihim olurdu neden diye soracak olursan :

1.ekran kalitesi. s3 pentile diziliminden dolayı -bence- kaybediyor ne kadar bazı arkadaşlar şimdi çıkıp "pentile dizilim şarj süresini arttırıyor" desede one x RGB dizilimi ile daha doğal renkler ve daha parlak bir ekran ile bence daha önde

2.fotoğraf kalitesinden bahsedelim one x çok açık önde s3 de fotoğraflar fazla parlak tam olarak gerçek renk yakalanamıyor.

3. beats audio. zaten beats kulaklığınız varsa veya sese gerçekten önem veriyorsanız one x in sesi s3 e göre daha net. ne kadar desibel testlerinde s3 one x'i geçsede ki bunuda bi yerde okumuştum tam olarak emin değilim çok az bir fark var aralarında fakat 2 telefonu da denemiş biri olarak ses kalitesinin one x de daha net olduğunu söyleyebilirim.

4.değiştirilebilir pil konusuna gelicek olursak şarj sizin için sıkıntıysa şarj eden kılıf kullanabilirsiniz ne kadar değiştirilebilir bir pil kadar güvenli bir yol olmasada bir çözüm olabilir.

5.hafıza 25 gb civarıydı yanlış hatırlamıyorsam can alıcı noktalardan biri 25 gb size yetmiyorsa ve sd card özgürlüğü sizin için gerçekten ön planda ise bu konuda s3 üstün taraf.

Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama tasarım olarak da one x daha önde gibi. ama yinede son kararınızı vermeden önce iki telefonuda elinize alıp uzunca bi düşünmenizi tavsiye ederim

iki cihazıda kullandım. tasarım olarak kesinlikle one x önde ona lafım yok ama bu üstünlüğü malesef onex kamerayı dışa doğru çıkıntılı ve çerçevesi ile camını aynı hizada yaparak olayı mahvetmiş. ben kılıfla kullanıcaksam zaten kasa kalitesini göremiyorum. kılıfsız kullanmak istesem one x bir süre sonra fotoğraf çekemez hale gelir çiziklerden. bunun dışında s3 gündüz dışarıda neredeyse görünemiyor. ekrandan bahsediyorum tabii, bu konuda one x çok üstün. kullanım zevki olarakda ( arayüzden bahsediyorum) one x bence çok önde.

not: one x le iii big oyun oynarsanız sıcaklık el yakacak boyuta geliyor. telefonla görüşürken bile kulağım hafif ısınıyordu. bu bazılarına rahatsızlık verici gelebilir.

Kılıfsız kullanamamak bir sorun açıkçası One X in fotoğraf konusunda çok üstün olduğunu biliyoruz zaten ama tabiki o sizin aşmanız gereken bi sorun
    Sıcaklık konusuna gelicek olursanız bunlar elektronik cihazlar sonuçta S3'ünde One X ' inde içinde 4 Çekirdekli İşlemciler var ve dikkat ettiyseniz fan denen soğutmaya yarayan şeyden yok durum böyle olunca bi şekilde ısınması gerekiyor ama 4.1 güncellemeleriyle 2 telefonda bazı sorunları atlatabilir diye düşünüyorum.

one x s3 e göre çooook fazla ısınıyor. neredeyse yumurta pişirilir üzerinde.

O derece sıcak oluyor mu yahu :S

oyun oynarken veya zorlayan programları kullanırken gerçekten çok ısınıyor. s3 çok daha az ısınıyor.

• arkadaşlar one x ısınmasa ve pili biraz daha iyi dayansa bence s3 e göre daha trcih edilebilir bir cihaz. kullanması daha zevkli. son güncelleme sonrası bende quadrant testinde 5400 puan almıştı. hız konusunda da sorun yok. ancak bu belirttiğim konulardan dolayı sanırım s3 biraz daha önde. ayrıca bir + daha belirteyim s3 için, fiziksel menü tuşu benim çok işime yarıyor. telefonu onunla açıyorum, gelen aramayı onunla cevaplıyorum. tepelerde on off tuşu aramıyorum. cihaz masa üzerindeyken üzerine basarak ekranı görmek için 1 parmaak yeterli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kesinlikle one x

Tabiiki ama benim dinlediğim müzikler 15-20 GB civarı, birde mühendis olduum için ve araştırmalarımda kullanacagım bazı dosyalarım mevcut PDF ler 3 , 5 GB. ve su an ispanyadayım sağa sola çok gidiyorum çok foto cekiyorum.Şarj her şekilde çok onemli. HTC One X almanı onermem. Jelly Bean ile birlikte samsung cok daha bomba olacak.kullanan arkadaşım gözün kapalı al dedi..Benim çocukluk arkadasım bilgisayar mühendisi.bilgisi yüksek.

o zaman birşey sormak istiyorum jelly bean 4.1 otomatik güncelleme herhalde birde şu widget sayısı artarmı 4.1 ile?

• fotoğraf konusunda arada çok fark varsa one x alınır mı?yoksa s3 e gelicek güncellemeler ile o sorun birazda olsa aşılır mı?
  • 4S GÖRDÜM KULLANDIM
    ONE X GÖRDÜM COK OLMASADA 1 SAAT İNCELEDİM
    S3 1 HAFTA BENDE KALDI.
    4S İ BENCE BAŞTAN SİL HEM KALIN HEMDE KÜÇÜK EKRANDAN ZEVK ALAMAZSIN
    ONE X COK KABA TEK ELLE KULLANAMAZSIN
    S3 GÜZEL BENCE HOŞ Bİ TELEFON AMA MENÜ 2 Lİ YAPMIŞ O COK GÜZEL BENCE S3 AL
    S3 ÜN KÖTÜ YÖNLERİ
    CEBE SIĞMIYOR
    BAZEN SAÇMA SAPAN REHBERİME GOOGLE + DAN MİLLETİ YÜKLÜYO 2 DE BİR GOOGLE + HESABINI SİLİYORUM AMA SENKRONİZE ETMEZSEN GELMEZ BENDE HEP ALIŞMIŞIM SENKRONİZE EDEREK AÇIYORUM
    CEBE SIĞMAMASI SORUN DEĞİLSE AL
    S3 KESİNLİKLE
  • Samsung Galaxy S3 Dünyanın En İyi Telefonu Fakat Htc One X Kahinatin En İyi Telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DKB

4S GÖRDÜM KULLANDIM
    S3 1 HAFTA BENDE KALDI.
    S3 ÜN KÖTÜ YÖNLERİ
    CEBE SIĞMIYOR
    BAZEN SAÇMA SAPAN REHBERİME GOOGLE + DAN MİLLETİ YÜKLÜYO 2 DE BİR GOOGLE + HESABINI SİLİYORUM AMA SENKRONİZE ETMEZSEN GELMEZ BENDE HEP ALIŞMIŞIM SENKRONİZE EDEREK AÇIYORUM
    S3 KESİNLİKLE

Aynı şekilde düşünüyorum bende arkadaşım. Ceplerim büyük alimallah sokarız :D S3 için 1200 TL ivarı fiyat değer mi şu an yurtdışındayım ben burdan alıcam.

• quote:

quote:

4S GÖRDÜM KULLANDIM
    S3 1 HAFTA BENDE KALDI.
    S3 ÜN KÖTÜ YÖNLERİ
    CEBE SIĞMIYOR
    S3 KESİNLİKLE

Aynı şekilde düşünüyorum bende arkadaşım. Ceplerim büyük alimallah sokarız :D S3 için 1200 TL ivarı fiyat değer mi şu an yurtdışındayım ben burdan alıcam.

Samsung Galaxy S3 Dünyanın En İyi Telefonu Fakat Htc One X Kahinatin En İyi Telefonudur!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

quote:

SIII tartışmasız birinci, aksini iddia eden direk benchmark testlerine baksın. Media Markt .de almanca sitede 539 € görmüştüm. Edinme imkanınız varsa oradan alabilirsiniz. Bir de tasarım konusunda siz neyi istiyorsanız, sonuçta renkler ve zevkler tartışılmaz bana kalırsa S3 kral :D

HTC One X mi Galaxy S3 mü?

? anlayamadım sorun parlaklık mı

• quote:

quote:

quote:

4S GÖRDÜM KULLANDIM
    S3 1 HAFTA BENDE KALDI.
    S3 ÜN KÖTÜ YÖNLERİ
    CEBE SIĞMIYOR
    S3 KESİNLİKLE

Samsung Galaxy S3 Dünyanın En İyi Telefonu Fakat Htc One X Kahinatin En İyi Telefonudur!!!!

Dünya dışında yaşamaya karar verirsem kesinlikle One X alacağım
    Şimdiki koşullara bakarak S3 Kral!

• quote:

quote:

quote:

quote:

4S GÖRDÜM KULLANDIM
    S3 1 HAFTA BENDE KALDI.
    S3 ÜN KÖTÜ YÖNLERİ
    CEBE SIĞMIYOR
    S3 KESİNLİKLE

Dünya dışında yaşamaya karar verirsem kesinlikle One X alacağım
    Şimdiki koşullara bakarak S3 Kral!

Bencede belki uzyada HTC nin şarjı daha az gider uydulara yakın ya. Ondan uzayda daha iyi olabilir :D Dünyada Samsung u tek geçerim :D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.