Şimdi Ara

Htc One, Samsung Galaxy S4, Nokia Lumia 920 sizce hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba cep telefonu almaya karar verdim fakat üç tane birbirinden değişik modeller arasında kararsız kaldım fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

Htc One:benim tam istediğim telefon şık, zarif ve alüminyum kasa sağlamlığınla bütünleşmiş zaten stereo sesinin kalitesini herkes söylüyor fakat kamerası beni pek tatmin etmedi. Isı üretimi ve pil tüketimi biraz fazlaymış. Birde çevremde bu telefonu pek kullanan olmadığı için ismini söyleyince tanımıyorlar samsung kadar reklam,afiş,broşür v.b. yapmadığı ve aksesuarları az bulunduğundan ötürü çekincem var.

Samsung Galaxy S4: Kamerası çok iyi çekim yapıyor. Cep telefonunu kullanımını kolaylıştırmak için zengin uygulamaları kies v.b. var. Aksesuar zenginliği yüzünden hemen hemen her yerden istediğim parçayı temin edebiliyorum. Pili çok iyi dayanıyormuş. Beni en çok düşündüren şey neden plastik kasa yapmışlar bu yüzden biraz itici duruş sergiliyor. Şu ana kadar hemen hemen her çeşit cep telefonunda fm radyo varken neden bu telefonda yok. Dayanıklılık test videolarını izlediğimde ilk darbeyi alınca ekranı patlayan telefon olması biraz düşündürüyor.

Nokia Lumia 920:Bu telefon aklımda hiç yoktu arkadaşta gördüm windows işletim sistemi kolaylığı arayüzde hissediliyordu. Telefonun kamerasına baktığımda lenste Carl Zeiss yazısını gördüğümde çok şaşırdım belki bilmeyiniz var diye söyleyim en iyi lenslerden biridir. Ses kaliteside ideal ölçüdeydi. Beni en çok ikilemde bırakan çift çekirdek işlemcisi oldu. Görünüşü pekte şık ve zarif durmuyordu.

Yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• Ben olsam sormazdım sırmen saçmaone tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim bu sorumu yaw hiç ama hiç ama hiç düşünmeden HTC ONE al derim telefonun şahı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukg
    Ben olsam sormazdım sırmen saçmaone tabiki

quote:

Orijinalden alıntı: toyota_58
    kardeşim bu sorumu yaw hiç ama hiç ama hiç düşünmeden HTC ONE al derim telefonun şahı

benim yazdıklarım dışında ne artısı var tamam bende htc one almak istiyorum ama kullanan birilerindende tavsiye almak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrehan -- 21 Ağustos 2013; 10:35:05 >

• bunlar arasından htc one derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircisumeyra

bunlar arasından htc one derim :)

Bir kaç kişi daha sizin gibi htc derse bugün yarın alacam htc ismini bende şimdiye kadar gerçekten bilmiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrehan -- 21 Ağustos 2013; 10:52:38 >
  • İphone 5 al kafan rahat olsun derim.Galaxyi düşünme bile one ve iphone 5 varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrehan

quote:

Orijinalden alıntı: demircisumeyra

bunlar arasından htc one derim :)

Bir kaç kişi daha sizin gibi htc derse bugün yarın alacam htc ismini bende şimdiye kadar gerçekten bilmiyordum.

HTC ONE şu anda en iyi telefon bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata341

İphone 5 al kafan rahat olsun derim.Galaxyi düşünme bile one ve iphone 5 varken.

Hayatta almam en çok şikayet alan telefon sıralamasında birincisidir. Kamerası çok iyi çekim yapmıyor. En büyük eksiği bluetooth olup dosya transferine izin vermemesi ve özelliştirme özelliğinin olmamasıdır. En çokta dış yüzey boya soyulma, şarj sorunu, şebeke problemi ve kablosuz ağ problemi varken ben almayım
  • Sen heralde pek arastırmadıgın için bilmiyosun fakat renk atması sadece siyah ta oluyo ve telefonu biraz sert kullananlarda oluyo.şarzı ise mah dusuk olabilir ama htc one dan daha uzun gidiyo.app store u konuşmaya gerek bile yok androidde fazla uygulaama var diyolar ama onune gelen app yapıyo apple buna izin vermiyo kişiselleştirmeyle özgür olabilecegini duşunuyosan biraz daha dusun derim sadece widget ekleme kişiselleştirmeyse sana kalan bişey gerisi ki ıos 7 geldigi zaman daha iyi olacak iphone

• Arkadaş Carl Zeiss'i açıklamaya calismissin ama öyle senin düşündüğün gibi muazzam bir lens değil merak etme. Ki sırf onun için alacaksanız hiç alma ele gitsin lumia'yı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeatureTechnology

Sen heralde pek arastırmadıgın için bilmiyosun fakat renk atması sadece siyah ta oluyo ve telefonu biraz sert kullananlarda oluyo.şarzı ise mah dusuk olabilir ama htc one dan daha uzun gidiyo.app store u konuşmaya gerek bile yok androidde fazla uygulaama var diyolar ama onune gelen app yapıyo apple buna izin vermiyo kişiselleştirmeyle özgür olabilecegini duşunuyosan biraz daha dusun derim sadece widget ekleme kişiselleştirmeyse sana kalan bişey gerisi ki ıos 7 geldigi zaman daha iyi olacak iphone

Android tercihim kişileştirme derken cyanogenmod ve root içindir. ios 7 rootlu mu gelecekmiş yoksa bir onuda araştırırmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrehan -- 21 Ağustos 2013; 13:00:11 >
  • cemrehan C kullanıcısına yanıt
    Ios 7 root lu gelecek derken apple da root deil de Jailbreak olarak oluyo bu olay nerdeyse root un aynısı olarak düşünebiliriz .sorunuza gelecek olursak jailbreak androiddeki gibi telefonda olması gereken eksik yonleri telefoana getirir yani (mesala cyanogenmod yüklerken sadece amaç stabiliteyi artırmak deilde gerekli özellikleride güncelleme gelmeden almak gibi ) .Ios 7 bence jailbreak gelmez ama jailbreak yapmaya gerek kalmıcak özellikleri beraberinde getirir gibi düşünüyorum biraz karmaşık oldu ama inşallah anlatabilmişimdir.
  • bence bir teknoloji mağaasına git ve htc one ı eline al sonra zaten bırakamayacaksın eminim
  • S4 öneririm
  • Bıktım artık şu samsung htc tavsiyelerinden çok harika telefonlar ama guncelleme ya gelmiyo yada gelince kahrettiriyo ayrı olarak türkiyeye gelme süreside cabası bence direk sistemin telefonunu alıcaksın nexus 5 gibi bence nexus 4 teki gibi samsung ve htc ye fark atıcak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.