Şimdi Ara

HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.321
Cevap
42
Favori
172.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Telefon yurt içi mi? En son sürüm bilgileri neler? Hboot falan bunları detaylı yazabilir misin?

Alıntıları Göster
    Yurt içi hocam, 6.0, hboot ne oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoXVII

Yurt içi hocam, 6.0, hboot ne oluyor

Alıntıları Göster
    Ses kısma + power tuşuna basınca hboot ekranı açılması lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefona Android 8 güncellemesi gelecek mi?

• GoXVII
    CheckVizoR arkadaşın yazdığı gibi telefon kapalı iken ses kısma+power tuşlarına birlikte bas. htc yazısını görünce bırak. Ekrana fastboot yani download mode'nin gelmesi lazım. Ekrana hiçbir şey gelmezse batarya, anakart yada ekranda sorun olabilir.
  • HTC One M9 kılıflar satılıktır. İlgilenenler iletişime geçebilir
    https://forum.donanimhaber.com/htc-one-m9-kiliflar--135583857#135583857

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 29 Ekim 2018; 15:33:19 >
  • Bu telefonu s-off yapmanın bi yolu yokmu?

• ugarb
    İki yolu vardır.
    1- Telefoncuya gidip yaptırabilirsin. Ki daha ucuza geliyor deniyor. 50-100 TL arası para isterler.
    2- Sunsine yöntemiyle yapabilirsin. 25$ ödemen gerekiyor.
    Neden S-off yaptırmak istiyorsun?
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Sorma birader

Bu telefona android 9-pie romu atarken yanlışlıkla s-on yapan komutu girdim. Yani önceden s-off tu.

Seste sıkıntı yaptı 9.

Şimdi orjinal rom yükliycem ama s-off olması gerekli.

• Kötü olmuş. Telefoncuya gidip S-OFF'a çevirteceksin. Başka şansın yok. Yada cid numarasını değiştirmeden çalışan farklı custom rom yükleyebilirsin.
  • Arkadaşlar Merhaba uzun süredir girmiyorum konuya telde sıkıntı olmadığı için 😃. Telefon çok dolduğu için fotoları falan alıp fabrika ayarı çekeyim dedim,alacaklarımı sd kart içine atıp sıfırlayacaktım ki sd kart ı sil dedim mi demedim mi derken çıkardım sd kartı tel sıfırlanırken. Normalde hiç yapmam içindeki dosyalar önemli olduğu için boş bulundum. Sonra fabrika ayarlarına döndü tel ve sistem için yeterli depolama alanı yok hatası alıyorum. Telefon belleği az diyor aynı zamanda. Halbuki tel boş sistem kullanıyor sadece. Sonra sd kartla alakalıdır diyip dosyaları pc atıp sd kartla beraber sıfırladım ancak yine düzelmedi. Ne yaptıysam gitmiyor o hata, sürekli yukardan bildirim iniyor WhatsApp tan mesaj gelir gibi. Garantisi de bittiği için ne yapacağımı bilemedim yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
     HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)
     HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xe09 -- 30 Kasım 2018; 4:25:30 >

• arkadaşlar bu cihazdan almayı düşünüyorum hızı nasıl birde şarj performansı
  • Merhaba. Cihazı 3 yıldır kullanıyordum, ilk başlarda şarjı normal kullanımda 1 günü rahat çıkarırken 2 yıl sonunda bataryanın ömrü bitmeye başladı 1 günü zor çıkarır oldu. Tabi bu benim kullanımımla alakalı şarja takılı halde oyun falan oynayıp ömrünü çabucak doldurdum bataryanın. Hızı için şöyle diyebilirim Laguna 3 2.0T 170Hp bir arabanız var kağıt üzerinde bastımı gider diye düşünüyorsunuz ama uygulama kısmında öyle olmuyor. Basıyorsunuz gaza her şey çok iyi araba uçuyor ama bir süre sonra turbo hata veriyor ve 2bin devri geçemiyorsunuz. Bu verdiğim örnek oyunlar için geçerli onun dışında tek bir hata almadım uygulama durduruldu vs. Bu örneğin tek farkı arabanın hararet yapmaması sd 810 yapıyor.

• Xe09
    Mesajını okudum. Muhtemelen kullandığın romda sorun olmuş ki telefonu fabrika ayarlarına döndürdüğünde telefondaki bilgilerin tamamı silinmemiş gibi görünüyor. Bu durumda telefona tamamen sıfırlamak için uygun bir rom bulup bilgisayara bağla. Download mode gir. Bilgisayardan adb komutuyla uygun romu flasla. Telefon tertemiz sıfır hale gelir, fabrikasyon rom kurulmuş olur. Daha önce twrp ile yedekleme aldıysan işin daha kolay olur. Yedekten geri dönmek en fazla 5 dakikanı alır. Tabii rom yüklemeyi yapmak için telefonun S-off ve unlocked olması gerekir.
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Stock rom atmayı denemiştim, s-off olmadığı için beceremedim. Telefonu dün servise kargoladım. Şimdilik beklemedeyim, istedikleri ücrete göre harekete geçicem. İlginiz için teşekkür ederim.

• Sn.Musterimiz;... Form Nolu cihazinizda garanti suresi dolmus olup,islemlerine baslayabilmemiz icin tarafinizdan 81 TL islem bedeli onayi beklenmektedir.EVET veya HAYIR bir bosluk birakip,10 haneli FORM NUMARANIZI yazarak mesaji cevaplayabilirsiniz.KVK TEKNIK SERVIS.

Bu gün Istanbul/Kartal KvK servisinden aldığım mesaj. 81 tl sadece telefonun sorununu tespit etmek için sanırım. Sorunu bulduktan sonra da ayrı bir ücret çıkaracaklar. Anakart arızası diyip 500-600 gibi bir mebla isterlerse yeni telefon almayı düşünürüm 81 tl de çöp olur. Ne yapsam bilemedim.

Edit: 81 tl onarım ücretiymis cihaz takipten öğrendim. Telefonu bekliyorum.

Gecikmiş Edit: Telefonu 6 Aralık perşembe günü teslim aldım çok şükür sıkıntısını halletmişler. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. 8 gb sd kart takılıydı o gelmedi malesef. Peşine düşmedim bozuk olabilir diye. (Telefonu açtığımda açık uygulamalarda selfie çekilen dayının fotosu kalmış. Foto çekilene kadar yollasana kargoyla dayiiiii.) Yine de korktuğum gibi olmadı anakart arızası falan diyip keklemeye kalkmadılar teşekkürler Kartal KvK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xe09 -- 26 Aralık 2018; 21:26:54 >

• Biraz uğraşı ve çaba ile pekala kendin uygun romu kurabilirsin. Telefon S-On olduğuna göre custom rom kurabilirsin. Ama yine S-Off yaptırırsan istediğim romu kurma şansın olur.
  •  HTC ONE M9 ANA KONU (5' FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam)

telefonu güncellemek istediğimde sürekli resimdeki şekilde kalıyor aldığımdan beri böyle yaklaşık 3 sene önce aldım. acil yardım.......
  • stock romu nereden bulurum s-on unlock tur suan androıd 7 de androıd 6 ya donmek ıstıyorum yardım edersenız sevınırım

(bootloader) kernel: lk
    (bootloader) product: htc_himauhl
    (bootloader) version: 1.0
    (bootloader) serialno: FA536
    (bootloader) current-slot:
    (bootloader) imei: xxxxxxxxxxxx
    (bootloader) version-main: 4.28.401.3
    (bootloader) boot-mode: download
    (bootloader) version-baseband: 01.01_U114401011_117.00.61117G_2_F
    (bootloader) version-bootloader: 1.0.0.0000
    (bootloader) mid: 0PJA10000
    (bootloader) cid: HTC__M27
  • Iki haftadır u11 telefonumu köşeye koyup kullandığım eski yakışıklı telefonunm. Ekran u11 kadar net olmasa da, tek elle tutuşun verdiği o keyifi özlemişim diyebilirim.

• Arkadaşlar hiç bataryasını değiştiren oldu mu? Batarya değiştirmeyi düşünüyorumda nereden almam gerektiğine karar veremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.