Şimdi Ara

HTC ONE M7 için TWRP ile flashlanabilen 100% Saf Stock Lollipop 5.0.2 çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brhn34

wirless çalısmıyo diye suan bakup ile eskiye döndüm 5.0.2'yi yükleyip mi hard reset yapıyım ?

evet hocam en azından dene büyük ihtimal düzelecektir zaten olmazsa da tekrar kolayca eski sürüme dönersin
  • xfox kullanıcısına yanıt
    tamamdır sağlasın . Yardımların için çok teşekkürler.

• Kanka silinen fotoğrafları kurtarmak için root gerekliymiş bende yapmaya kalktım bozdum emanet telefonu. 1 haftadır uğraştım olmadı telefoncuya verdim o bile yapamadı. sonra senin verdiğin bu yazıyı kullanarak yaptım ve evet oldu. yükleme sonrası kurulum yaparken dil seçeneklerinde Türkçe (almanya) felan yazıyor ama Türkçe (Türkiye yazmıyordu kafa karıştırdı ama kardeş ülke diye Türkçe (Azerbaycan)'ı seçtim ve sonra operatör olarak KKTC ve turkcell çıktı. seçmeden devam ettim avea hattı taktım çalıştırdı on numara oldu Allah senden razı olsun güzel kardeşim büyük bir yükten kurtadın beni. Senin gibi insanlar lazım bu vatana millete seviyoruz seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

HTC One M7 Kullanıyorum telefonumu Türkiye MediaMarkt dan aldım, yani orjinal ürün.
    Garantisi bitince Room yüklemek istedim bootloader kilidini açtım ve bir süre sonra simkartı görmemeye başladı.
    Imei numarası *06# yapınca boş gözüküyor. Sorun donanımsal mı yazılımsal mı bir türlü anlayamadım.

Custom Rom yükledim
    S-Off işlemini yaptım (Sunshine ile)
    Cid: 1111111 yaptım
    Hatta Xplosed ile orjinal imei mi de yazdım fakat simkartı yine görmedi
    Bootloader ekranına girince show barcode ekranında orjinal imei gözüküyor ama telefon açılınca gözükmüyor.

Son çare Stok rom yüklemek için RUU yüklemeye çalıştım. Bunun içinde önce Hboot 1.61 den 1.44 e düşürdüm.
    Şimdi ise bootloader ekranına girince fastboot usb olmuyor. Fastboot ekrarında usb çalışmıyor ama telefon açılınca usb çalışıyor içine girip dosyaları vs görebiliyorum. Konunun driverlar ile ilgisi olduğunu sanmıyorum adb/fastboot driver zaten yükledim.

Kısacası sorunlar aşağıdaki gibi ve yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

1. Büyük Problem: Hboot ekranında Fastboot Usb modu aktif olmuyor. (Kırmızı Fastboot olunca usb yazısı gelmiyor)
    2. Büyük Problem: Rom yükleyince imei/simkart görmüyor.

Not: Telefonun EFS dosyaları da yok elimde.
    Soru: Telefon yazılımsal mı yoksa donanımsal mı arızalı, simkart yuvası mı bozuldu acaba?

Bu arada burada tavsiye ettiğiniz Saf Stock Lollipop 5.0.2 yi TWRP ile yükledim kullanabiliyorum.
    Ama yukarda bahesettiğim 2 büyük problemi yine çözemedim :(

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.