Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Komik geldi paylaşayım dedim

haksız da sayılmaz ama tasarım bu şekilde müthiş olmuş

En iyilerini toplayıp mükemmel birşey çıkarmışlar ortaya işte

• @sarikanarya567

aynen hocam deli satar bu cihaz o zaman
  • Cihazim geldi almanyadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scor -- 18 Mart 2013; 11:42:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scor

hayırlı olsun güle güle kullan. ne kadar aldın?

detaylı fotoğraflar koyabilir misin. amatör fotoğraf makinasıyla çekilmiş fotoğraflar görmek daha güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: scor

Cihazim geldi almanyadan

Hocam güle güle kullanın. Özellikle akıcılık, kamera performansı, müzik ve ses performansı, kullanım sonrası pil ömrü hakkındaki görüş ve izlenimlerinizi bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu nerden, ne kadara temin edebiliriz?
  • bende sırf one için note 2 yi satma kararı aldım,acaba nerden temin edebiliriz telefonu ?
  • türkiyeye geliş tarihi mayıs ayını bulucak sanırım. s4 ve htc arasında kaldım ilk hangisi gelicek bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp'er

bende sırf one için note 2 yi satma kararı aldım,acaba nerden temin edebiliriz telefonu ?

henüz çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrydz

türkiyeye geliş tarihi mayıs ayını bulucak sanırım. s4 ve htc arasında kaldım ilk hangisi gelicek bakalım

En geç nisanın haftası.. Mayısı falan bulmaz (bulursa fena atar yaparım )
    Hatta mart sonu bile küçük bir parti sürülebilir..

her türlü s4 den önce çıkar piyasaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 18 Mart 2013; 13:32:55 >
  • O değilde şu donanımhaber logosu hep böyle kalsa..
  • htc bir açıklama yapsada netleştirse konuyu tamamen zaten s4aha önce çıkarsa htc den gidip s4 alıcam sanırım
  • Cihazı alan arkadaştan hiç ses yok herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

O değilde şu donanımhaber logosu hep böyle kalsa..

Gerçektende daha güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif55

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: serif55

Gayet güzel ve düzgün bir açıklama olmuş klavyene sağlık arkadaşım, zaten s4 alacak olanlar sırf donanımı ve göz boyayan(bazıları gerçekten iyi hakkını yememek lazım) yazılımları için alıcaklar benim düşünceme göre. İnanılmaz bir telefon olmasını bekleyenleride anlamıyorum arkadaş; senin isteğine göre telefon üretselerdi iflas etmeyen marka kalmazdı emin ol! Zamanında Nokia yaptı bunu kullanıcılara bi telefondan kırpıp yeni çıkardığı başka bi telefona ekleyip geçiriyodu tabiri caizse. Şimdi pek az firma kaldı değerinin karşılığını tam anlamıyla veren neyse fazla uzatmadan benide eklermisiniz Htc One Club'a alıyorum arkadaş..

Yalnız S4'ü alacak olanlar sadece o tür yazılımlar için almazlar. Daha kolay custom rom yüklemeleri root işlemleri yapılabiliyor. Brack olma sorunu yok denecek kadar az. Daha çok satacağı için daha çok rom ve kerneller çıkacak. Oyunlarda muhtemelen daha az sorun çıkartacak. Güncellemeler daha erken alınacak ve alınamama gibi bir lüksü yok. En az iki sene. Bakınız iki yıllık galaxy s2 4.1.1 güncellemesini aldı. Yoksa Samsung ne diye satacak? Stereo hoparlörler yok, plastik, laglar ile dolu, kamerası az ışık modu hariç büyük ihtimal sorunlu olacak. Romlarla momlarla, oyunlarla işi olmayan zaten Samsung almasın ki HTC oyunları Samsung kadar iyi olmasa da oynatır. Geriye kalite kalıyor. Kalite ise HTC bu kadar basit. Güncellemeleri geç alır ama alır sonuçta.

Haklısın arkadaşım ama bi yerde katılmıyorum düşüncelerine belirtmek istedim. Şu anda Xperia Arc S kullanıyorum telefonumdan çok memnunum gerçekten, üzerinde xda da bulunan nerdeyse tüm romları kernelleri denedim desem yalan olmaz heralde banamısın demedi halen tıkır tıkır çalışıyor. Htc Wildfire S, Sony Xperia Ray, Samsung Galaxy S kullanmışlığım var, rom ve root olaylarında Sony kadar kolay işlem yapılanını görmedim mesela Flashtool programını bilen bilir zaten. Neyse fazla uzatmayayım en iyisi teşekkür ederim vermiş olduğun bilgiler için arkadşım ;)

Bu arada internette Avea'nın Htc One için mart ayının ilk haftasında önsiparişi açmış olduğu haber doğrumudur? Bu konuda hiçbir bilgi bulamadım Aveanın sitesinde bile..

HTC one X kullanıcılarının yaptığı root işlemi uzun sürüyor. Ben galaxy S3 kullanıyorum odinden bir tıkla root dosyasını atıp rootluyorum. Custom rom'da aynı şekilde hem brack olma riski HTC'ye göre daha az hem de daha kolay herkesin kendi görüşü tabii. Sony hakkında bilgim yoktu ben de verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ama root iyi oluyor bir sürü yetki kazanıyoruzda bu custom rom yüklemekten sıkıldım ve illa ki problemli oluyorlar yok tekrar wipe yap bilmem ne kernellerde aynı şekilde iyi ayar yapmazsak ya da iyi bir kernel değil ise cihaz kilitlenebiliyor. O yüzden bu custom rom ya da kernel işini merak edenler varsa bence uğraşılacak bir durum değil artık. İnsan custom, kernel yüklemekten telefonu kullanamıyor. İki de bir yeni versiyonları çıkıyor.
    Avea nisan'ın ilk haftası ön sipariş alabilir. Belki o mart'ın ilk haftası bilgisi HTC üretimde geçikme olacağını açıklamadan önce duyurulmuştur. İyi forumlar.

• quote:

Cihazı alan arkadaştan hiç ses yok herhalde..

sanırım arkadaş cihaza iyice sardı. böyle giderse daha bi 10 gün göremeyiz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stell@

quote:

O değilde şu donanımhaber logosu hep böyle kalsa..

Gerçektende daha güzel duruyor

Evet hep böyle kalsın.
  • almanya'dan alanlar... beats kulakık olayını nasıl hallediyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.