Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada arkadaşlar pilin yüzdesini görmek için ayarlara giriyorum hep, bunu ana ekranda nasıl göstertebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tycan

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: swindler

bugün cihaza değişim çıkmış hafif kasa açıklığı ve 2 adet ölü pixel mevcuttu

Cihaz Durumu: DOA Bekliyor - Üretici Onayı Geldi

geçen perşembe kargoyla yollamıştım. cuma ellerine ulaştı. bugün değişim çıktı. daha 1 hafta olmadan hızlı performans gerçekten

Asıl performans bundan sonra başlıyor. 5 gündür Htc elimizde cihaz yok deyip kvk'ya cihazı yollamadı .

Bana da ayın 9 'unda DAO onayı gelmişti hala gelen giden yok . Önümüzdeki hafta yeni parti gelecekmiş . İlk size göndereceğiz deyip duruyolar

Bu hafta kafadan gitti. Bende haftayı bekliyorum. Haftaya gelmezse kesinlikle para iadesi için uğraşacağım . Birdahada Htc almakmı .....

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehalem

Dediğin gibi olması için telefonu Grey marketten falan almam lazımdı ve baya iyi bir işçilikle HTC ONE'ın birebirini yapmaları lazım. Aldığım telefonu T***cell'den aldım ve KVK garantili idi. Kulaklığını yolda kullanırken yanımdan geçen araçları seslerini rahat rahat duyabiliyordum.

Ben daha sabah tren seyahati yaptım, taktığım anda trenin sesi kesildi. Garip doğrusu.

• bakıyorum da 180 derece dönenler var
  • şu yeni seride tüm sorunları halletmişlerdir inş

nexus 4 ten buna geçmek istiyorum ama attan inip eşeğe binmek gibi olmasın sonra

herkesde ayrı bir sorun...HTC bu kadar dandik ürün yapmazdı yaaa
  • 180 dereceyle alakası yok . Piyasadaki en iyi cihaz . Ama parasını veripte kullanamadıktan sonra bunun bir manası yok . Bana cihaz ulaşana kadar sorunsuz partiler gelecek 1800'lere bulunabilir olacak bu gidişle .

2000 lira verip 2 ay beklemenin bir manası yok . Htc'yi firma olarak oldum olası sevmem . Bakkal dükkanı gibi çalışıyor. Telefon piyasadaki en iyi telefon. Sorunsuz cihaz alıp , kullananlar şanslı .
  • kliksadan aldığım htc one im sonunda geldi ama malasef kasa altında ve üstünde açıklık var
    ölü piksel kontrolünü hangi kombinasyonla kontrol ediyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

180 dereceyle alakası yok . Piyasadaki en iyi cihaz . Ama parasını veripte kullanamadıktan sonra bunun bir manası yok . Bana cihaz ulaşana kadar sorunsuz partiler gelecek 1800'lere bulunabilir olacak bu gidişle .

2000 lira verip 2 ay beklemenin bir manası yok . Htc'yi firma olarak oldum olası sevmem . Bakkal dükkanı gibi çalışıyor. Telefon piyasadaki en iyi telefon. Sorunsuz cihaz alıp , kullananlar şanslı .

hala piyasada ki en iyi cihaz diyor
  • Peki yüklenen uygulamaların Root'lu cihazlar hariç SD Karta yüklenmemesini nasıl çözdün? 16GB'lık versiyonda kullanıcıya kalan kısım 9GB civarı.
  • Bu konuda seninle tartışmayacağım bile . Alamayanlar için mundar meselesi
  • mundar meselesi senin almana rağmen yaşadığın sorun ironik bir durum one kötü demiyorum ama en iyisi değil
  • Arkadaşlar HT35 serisi hakkında bilgisi olan varmıdır. Bu seride sorun çıkma durumu nedir.
  • benim telde sosyal ağ programların yaklaşık hepsi, ekstra yardımcı toollar filn 10-15 adet civarı ortalama 40 mb'lık oyunlar yüklü ekstra 2gb'lık most wanted ve real racing 3 yüklü ve telde 3gb boş yer kaldı yani taşıma ihtiyacı duymadım, mp3 resim ve videoları da sd kartta tutuyorum navigasyon programı da orda, gelen açıklamaya göre de yeni yazılım güncellemesinden sonra yaklaşık 3gb daha yer açılacağını söylüyorlar. Root yapmayı düşünmüyorum samsung s4'den desteği çekene kadar orjinal kullanma tarafındayım zevk işi.
  • BEnde sonunda kavuştum telefona.Telefon mükemmel
  • Bu foruma gelip cihazla alakası olmayıp ne kadar alakasız tartışmaya giren insanlar var.Evet cihazlarda sorun çıktı ve evet insanlar mağdur durumda ama bu sizi niye bu kadar mutlu ediyor onu anlamıyorum.Evet cihaz bana görede en iyi cihaz bunun için bi sürü nedende gösterebilirim fakat bu sıkıntılarında çoğu HTC Türkiyeden dolayı oluyor.HTC gerçekten çok iyi firma kullananlar bilir hatta yurt dışında bu ölü pixeldir kasa açıklığıdır gibi sorunlarda hemen birebir değiştiriyolar.Fakat HTC Türkiye, HTC'nin 5-6 cihazını kullanmış biri olarak benden oldum olası geçer not alamamıştır.Hatta öyle ki canlı chatte bile Hasan vb. 2-3 kişiye denk gelirseniz bilgi almak yerine siniriniz bozulur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

kliksadan aldığım htc one im sonunda geldi ama malasef kasa altında ve üstünde açıklık var

Merhabalar, *#*#3424#*#* Bu Kombinasyonla Deneyebilirsiniz, Birde Kutu Üzerindeki Seri Noyu Bizle Paylaşırmısınız.
  • S4 almışın iyi güzel reklamını yapıyosun da bende Note 10.1 kullanıcıs Note2 ve SGS2 kullanmış biri olarak diyorum ki şu Samsungun 16 gb hafıza olayını savunma nolur .16 yerine 32 gb hafıza koyması demek maliyette 10 dolar artış yapar ki bunun için o kadar kişiyi ne sıkıntıya sokmanın ne de 3gb yeri nasıl açsam diye uğraşmanın anlamı var ...HTC yi yermek için buraya gelip 16 gb'ı bile övüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: AirBus A350

quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

kliksadan aldığım htc one im sonunda geldi ama malasef kasa altında ve üstünde açıklık var

Merhabalar, *#*#3424#*#* Bu Kombinasyonla Deneyebilirsiniz, Birde Kutu Üzerindeki Seri Noyu Bizle Paylaşırmısınız.

Teşekkürler seri no Fa34ww90..
    Ölü piksel hangi testten anlaşılır ekran ile ilgili olanları neredeyse tek tek yaptım ama göremedim birşey
    ölü piksel yok ise zaten değiştirmeyi düşünmüyorum yada değiştiririm kararsız kaldım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

Arkadaşlar ben de yine HTC ONE M7 alarak tekrardan aranızdayım. Telefonu bu sefer satmayacağım. Turkcell bayiiyinden kutuyu açtırarak aldım.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

yeniden hayırlı olsun bodyguardz kılıf mi aldınız eğer öyleyse kılıf hakkında yorum alabilir miyim,birde nerden aldınız Türkiye mi yurt dışı mi ?

Cihazı alabilirsem o kılıftan almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrPN

Bu foruma gelip cihazla alakası olmayıp ne kadar alakasız tartışmaya giren insanlar var.Evet cihazlarda sorun çıktı ve evet insanlar mağdur durumda ama bu sizi niye bu kadar mutlu ediyor onu anlamıyorum.Evet cihaz bana görede en iyi cihaz bunun için bi sürü nedende gösterebilirim fakat bu sıkıntılarında çoğu HTC Türkiyeden dolayı oluyor.HTC gerçekten çok iyi firma kullananlar bilir hatta yurt dışında bu ölü pixeldir kasa açıklığıdır gibi sorunlarda hemen birebir değiştiriyolar.Fakat HTC Türkiye, HTC'nin 5-6 cihazını kullanmış biri olarak benden oldum olası geçer not alamamıştır.Hatta öyle ki canlı chatte bile Hasan vb. 2-3 kişiye denk gelirseniz bilgi almak yerine siniriniz bozulur ...

HTC Hasan'dan bir nukte :

* Konum bilgilerimi ekranda ve uygulamalarda göstermiyor.
    - Ayarlar-Konum dan konum bilgilerini açın.
    * O bilgiler zaten açık,sadece GPS kapalı
    - O zaman ondan olmuyodur.Onuda açın.

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.