Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkancan1993

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-one-kilif-kapak-0-2-mm-ultra-ince-2-jelatin-91301528Beyler kılıf alacam ince olacak ve telefonu gösterecek linklerden hangisini aliyim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-one-m7-kristal-kapak-3x-ekran-91095476

ilk linktekini bugün aldım ince gerçekten telefona da tam oturuyor elde tutuş hissiyatı da çok iyi olmasa da idare eder fakat çok kaliteli bir ürün değil ne kadar süre götürür bilmiyorum.

ikinci linktekini bilmiyorum ama diğerine göre biraz daha kalın olacağı aşikar

• quote:

Orijinalden alıntı: mulholland dr.

telefonumu 1 ağustos'ta servise verdim. yalnızca kaydı var kvk'da hala. 15 gün oldu.

kvk'nın kozyatağı şubesini aradığımda oto sekreteri geçemiyoruz.

direkt bir numaraları yok mu bunların, gerçek bir kişiyle görüşüp fırçamı çekeyim rahat rahat!

quote:

Orijinalden alıntı: realistic34

Telefonla bağlantı kısmı laçka oldu zaten servise götüreyim en iyisi kvk ya mı goturucem direk yoksa turkcellden almıştım bayisinemi ?

quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Bu arada beni de ekleyebilirsiniz. Yurt dışından Htc one'm geldi. Kurcaladım baya. HT36 serisinden benim cihaz. Neyse ki hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ne ölü piksel, ne kasa açıklığı ne karanlıkta pembe çeken kamera. Tabi hiç güncelleme yapmadım 4.1.2 Android'i kullanıyorum. Güncelleme yapınca yazılımsal sorunlar olmasından korktuğumdan şimdillik hiçbir güncelleme yapmıcam. :) Cihaz gerçekten harika ama sanki pili az gidiyor gibi geldi. 1 günde bitti pili. Tabi çok kurcalamamın da etkisi olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: Yerme77

Yarin siyah one alicam ama kafama takilan sey "ileride boya atmasi olur mu?" Siyah modeli kullananlar var mi aranizda? Boyasi dokuluyor mu?

@mulholland dr.

hocam telesekreterin aktarmasından başka yapabileceğin bir şey yok malesef.
    Ama telesekreterden ben çok bağlandım yani kozyatağı şubesine.

@realistic34

trkcelle götürürsen eğer trcell yapmaz onunda yapacağı kvk ya vermek olucak ve iş 2 seyli olack.O yuzden birebir sen kendin götür kvk ya ver oturduğun ilde kvk vrsa birebir muhattapları sen olursun yanı herhangi bi olumsuz durum olmaması için.

@trident02

pilinin kaç gün gitmesini bekliyordun hocam sen onedan ? :)

@Yerme77

ben siyah modelini kullanıyorum kardeşim.Arkasına şu kapaktan aldım:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/htc-one-m7-paris-eyfel-kulesi-kilif-kapak-89657534?urvid=4284611

ama onu almadan önce arka tarafında iğne ucu kadar 3-4 yerde falan boya atması oldu. Ekranı da çiziliyr istedikleri kadar one x de olduğu gibi çivi falan çaksınlar hihaye cebimde telefonla birlikte hiç bişey olmamasına dikkat ederek cebime koyduğum halde ekrana koruyucu takmadan 2mm falan bi çizilme olmuş hafif.
    Birde bu sert kılıflar telefonun arkasını sürtünmeden dolayı rengini atıırıcak sanırım cunku benım telefonun arkasındaki tam beats yazısının yarım cm üstünde sürtünmeden kaynaklı bi renk değişikliği olmuş.

• Linkteki kılıf güzelmiş, nasıl memnun musunuz? Telefon ile tam uyumlu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 16 Ağustos 2013; 19:45:11 >
  • Bu da benim şarj sürem arkadaşlar

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
  • Benim sarj sorunum çok şükür düzeldi de.Telefon kapalı iken %17 sarj yemiş buna anlam veremedim.Bu %17 yi Kernel yemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

Linkteki kılıf güzelmiş, nasıl memnun musunuz? Telefon ile tam uyumlu mu?

memnunum dostum sıkıntı yok tam oturuyor telefona fakat dediğim gibi arka kapak ile sürtünmeden dolayo arkadaki beats yazısının yarım cm üstü yarım cm genişliğinde siyahın farklı rengine dönmüş.

Edit:Şimdi o alttaki farklı rengi elimle ıslatıp temiz bezle sildiğimde geçti dostum telefonun rengine zarar veremiş. :) sevindim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

Linkteki kılıf güzelmiş, nasıl memnun musunuz? Telefon ile tam uyumlu mu?

memnunum dostum sıkıntı yok tam oturuyor telefona fakat dediğim gibi arka kapak ile sürtünmeden dolayo arkadaki beats yazısının yarım cm üstü yarım cm genişliğinde siyahın farklı rengine dönmüş.

Edit:Şimdi o alttaki farklı rengi elimle ıslatıp temiz bezle sildiğimde geçti dostum telefonun rengine zarar veremiş. :) sevindim.

Htc orjinal double dip kılıfını kullanıyorum ama bu kılıf da hoşuma gitti, alabilirim. Sağol yorum için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Şarj süresini düzeltmek için birşey yaptınız mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozdemir

quote:

Orijinalden alıntı: lynx06

quote:

quote:

http://l1308.hizliresim.com/1d/h/rjkq7.png
    21. dakikaüstü 4 ve wi-finin orada sabit bi ışık var hiç gitmiyor acaba o normalde demi var?

normal hocam

ne ışığı o

ben de bilmiyorum öyle yapmışlar.

http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb6z.png
    aynı simgeler zaten menüde var silsem bir sorun olurmu ?

• quote:

Htc orjinal double dip kılıfını kullanıyorum ama bu kılıf da hoşuma gitti, alabilirim. Sağol yorum için.

doble dip ben de çok aradım ama bulamadım.
    sonra alan bir yakınımda b-izzat gidip gördüm siyah telefonda bu wi-fi antenlerinin olduğu yeri oynama-esnemeden dolayı çizmiş bende o yuzden artık o kılıfı aramayı bıraktım.Ama orj. ebayda $80-85 civarında çakmaları tr vodafone shoplarda satılanlar $20 - 25 civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre4234

quote:

doble dip ben de çok aradım ama bulamadım.
    sonra alan bir yakınımda b-izzat gidip gördüm siyah telefonda bu wi-fi antenlerinin olduğu yeri oynama-esnemeden dolayı çizmiş bende o yuzden artık o kılıfı aramayı bıraktım.Ama orj. ebayda $80-85 civarında çakmaları tr vodafone shoplarda satılanlar $20 - 25 civarında.

Koruma konusundan pek sıkıntım yok ama telefonun güzelliğini biraz fazla gölgeliyor sanki.. Telefonun kasası sağlam zaten bu arkası desenli kılıflar işimi görür benim varsın hoparlör kısmını kapamasın sorun değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://l1308.hizliresim.com/1d/h/rjkq7.png
    21. dakikaüstü 4 ve wi-finin orada sabit bi ışık var hiç gitmiyor acaba o normalde demi var?

normal hocam

ne ışığı o

ben de bilmiyorum öyle yapmışlar.

http://p1308.hizliresim.com/1d/h/rjb6z.png
    aynı simgeler zaten menüde var silsem bir sorun olurmu ?

iletiler,kamera,internet in alttaki kısayollarını mı kaldırıcaksın tam anlamadım? öyle diyorsan onları değiştirebilirsin tamamen kaldırma yok.

• Müthiş Htc One ve usb otg- micro sd usb bellek kombinasyonu

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• quote:

Orijinalden alıntı: CanerAlpaslan

Şarj süresini düzeltmek için birşey yaptınız mı acaba?

Fabrika ayarlarina döndürdüm ve ekranı otomatik parlaklık yaptım.Son olarak açık olarak unutulan uygulamaları kontrol edip kapatiyordum.

Artık birgün boyunca tek sarjla gidiyorum.Hatta 33 saati gördüm.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 16 Ağustos 2013; 22:26:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

Müthiş Htc One ve usb otg- micro sd usb bellek kombinasyonu

Kardeşim o kılıfı nerden aldın ?

• İlk resim gece ikincisi Hdr modunda çekildi.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 16 Ağustos 2013; 22:32:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

http://www.htc.web.tr/urun/987-htc-one-m7-double-dip-hard-shell-kilif.html

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-one-double-dip-hard-shell-c840-kilif-plusekran-jelatini-132722070/detay/

ben bu ürünü vodafone dan 45 tl ye aldım. babamın telefona almıştım 1 ay önce. 1 adet vardı. geçen gün yine bakmaya gittim yoktu. sanırım fiyatı yanlış yazmışlar.

• arkadaşlar konuşurken ahizeye biraz yüksek ses verince çok hafiften bir cızırtı oluyor mu sizde de? çok ince öyle rahatsız edici değil aslında. merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

http://www.htc.web.tr/urun/987-htc-one-m7-double-dip-hard-shell-kilif.html

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-one-double-dip-hard-shell-c840-kilif-plusekran-jelatini-132722070/detay/

ben bu ürünü vodafone dan 45 tl ye aldım. babamın telefona almıştım 1 ay önce. 1 adet vardı. geçen gün yine bakmaya gittim yoktu. sanırım fiyatı yanlış yazmışlar.

Htc web de stokta yok malesef.Ben bireysel satışlara pek güvenmiyorum.O yüzden sahibinden.com dan almam.

O kadar yere sordum hiç bir yerde yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GozlukluSirin

quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

Arkadaşlar ben ekran filmi kullanıyordum , ancak takarken parmak izi kaldı bir buçuk ay sonra çıkardım . Ekran sizce cizilirmi tirnakla felan. Yakınımda s2 var ekranı çok çizik s2 de gorilla glasmi var .

Var ama 1.nesil sanırım

S2 de gorilla clas yok. Kullandığımdan biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.