Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada mobilken stock tarayici ile buraya resim atılmıyor.chrome ile gerceklesiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistic34 -- 15 Ağustos 2013; 20:54:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, oyleymis.
    İsimi bitirip kenara bırakana kadar kararmıyor boyle.
    Tesekkurler

• Evet, oyleymis.
    İsimi bitirip telefonu kenara bırakana kadar kararmıyor boyle.
    Tesekkurler

• http://l1308.hizliresim.com/1d/h/rjkq7.png
    21. dakikaüstü 4 ve wi-finin orada sabit bi ışık var hiç gitmiyor acaba o normalde demi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx06

http://l1308.hizliresim.com/1d/h/rjkq7.png
    21. dakikaüstü 4 ve wi-finin orada sabit bi ışık var hiç gitmiyor acaba o normalde demi var?

normal hocam
  • Beyler cihaz pazartesi elime ugrasiyor cihazı 4.2 guncellesm pişman olur muyum kilit tavsiye lerinizi aliyim ayrica

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone5i verip htc one aldim. Iyiki de almisim. Benide ekleyiniz. :) iphone kullanmak tam bir iskence androidden sonra arkadas.

• Htc one incelemeye başladım güncelleme yapmadım 4.1.2 var üzerinde :) Yaklaşık 1 saattir kurcalıyorum
    ilk olarak söyleyebileceğim ses harika hatta muhteşem bayıldım her şekilde yarım ses ile dinliyorum tüm sesler çok net, aracımdaki ses sistemi ile dinliyorum sanki :) (ölçü olarak söylemek isterim aracımdaki sistemin 1. liği var yarışmadan)
    Xz nin arayüzü çok daha güzel, One arayüzü hiç beğenmedim diyebilrim belkide alışmadığımdan
    cihaz Xz den daha hafif geliyor ele arada çok az fark olsada
    oyun daha yüklemedim ama ısınma yok gibi birşey normal kullanımda Xz daha fazla ısınıyor
    tel gerçenten hızlı :) Xz de hızlı ama bu biraz daha hızlı artık arayüzdenmi bilmiyorum ama fark var arada
    foto çekimleri yaptım beğenmedim hatta vasat diyebilirim, Xz ile bariz fark var arada
    Xz nin ekranı daha parlak One ekranı yanında sönük kalıyor, gün ışığında denemedim daha

Genel olarak güzel bir cihaz birinde kamera birinde ses harici başabaş cihazlar denebilir, takıldığım nokta sony bu ses olayını neden yapamamış şimdi daha çok düşünmeye başladım!

Sormak istediğiniz varsa cevaplarım atladığım yerler olmuş olabilir yarını One ile geçireceğim daha detaylı bilgiler verebilrim o zman şimdilik bu kadar.

FA35X serisi kasa açıklığı ve ölü piksel olayı yok başka bir kronik sorunu varmıydı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfunay -- 15 Ağustos 2013; 23:13:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realistic34

Bu nedir yaaa.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Boyle bir uyarı alanınız var mı acaba?

• quote:

quote:

Bu nedir yaaa.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Boyle bir uyarı alanınız var mı acaba?

Sarj aletinin USB kismi yarim takilmistir onu iyice oturt yerine yada telefonla baglqnti kismi tam oturmamistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

Htc one incelemeye başladım güncelleme yapmadım 4.1.2 var üzerinde :) Yaklaşık 1 saattir kurcalıyorum
    ilk olarak söyleyebileceğim ses harika hatta muhteşem bayıldım her şekilde yarım ses ile dinliyorum tüm sesler çok net, aracımdaki ses sistemi ile dinliyorum sanki :) (ölçü olarak söylemek isterim aracımdaki sistemin 1. liği var yarışmadan)
    Xz nin arayüzü çok daha güzel, One arayüzü hiç beğenmedim diyebilrim belkide alışmadığımdan
    cihaz Xz den daha hafif geliyor ele arada çok az fark olsada
    oyun daha yüklemedim ama ısınma yok gibi birşey normal kullanımda Xz daha fazla ısınıyor
    tel gerçenten hızlı :) Xz de hızlı ama bu biraz daha hızlı artık arayüzdenmi bilmiyorum ama fark var arada
    foto çekimleri yaptım beğenmedim hatta vasat diyebilirim, Xz ile bariz fark var arada
    Xz nin ekranı daha parlak One ekranı yanında sönük kalıyor, gün ışığında denemedim daha

Genel olarak güzel bir cihaz birinde kamera birinde ses harici başabaş cihazlar denebilir, takıldığım nokta sony bu ses olayını neden yapamamış şimdi daha çok düşünmeye başladım!

Sormak istediğiniz varsa cevaplarım atladığım yerler olmuş olabilir yarını One ile geçireceğim daha detaylı bilgiler verebilrim o zman şimdilik bu kadar.

FA35X serisi kasa açıklığı ve ölü piksel olayı yok başka bir kronik sorunu varmıydı bilmiyorum.

Xperia. Z nin arayuzu apk olarak xda developers da var s2ye yuklemistim ben ama bence sense 5 daha güzel

• arkadaşlar htc one alıcam 1 2 hafta içinde sarj sorunu yuzunden herkes sıkayetcı galıba.Ilk defa androıd bır telefon kullanıcam da telefonda olması gereken programlar nelerdir? özellikle sarj konusu ıcın bır program var mı?
  • Telefonla bağlantı kısmı laçka oldu zaten servise götüreyim en iyisi kvk ya mı goturucem direk yoksa turkcellden almıştım bayisinemi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistic34 -- 16 Ağustos 2013; 0:15:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunay

Ben de ikisini detaylica kiyaslamıştım. Parlaklık kıyaslaması için HTc One'e güç bölümünde pil tasarrufunu kapatmak ve ekran ayarlarında otomatik parlaklığı kapayıp parlaklığı fullemek gerekiyor. O zaman kıyasladığımda parlaklık açısından Xperia Z ile fark göremedim ama kalite olarak HTC One çok daha üstün bence. Yaptığım küçük yazı testlerinde Htc One önde, resimler de daha canlı çıkıyor. Zaten yabancı sitelerdeki review larda ve kıyaslamalarda Htc One'ın ekranının daha iyi olduğu söyleniyor.

Foto çekimleri konusunda biraz öyle ama 1080P video çekimlerinde bence Htc One daha üstün.

Gece çekimlerinde ise hem fotolarda hem de videoda Htc one bariz daha üstün XZ'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 16 Ağustos 2013; 0:35:53 >

• Bu arada beni de ekleyebilirsiniz. Yurt dışından Htc one'm geldi. Kurcaladım baya. HT36 serisinden benim cihaz. Neyse ki hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ne ölü piksel, ne kasa açıklığı ne karanlıkta pembe çeken kamera. Tabi hiç güncelleme yapmadım 4.1.2 Android'i kullanıyorum. Güncelleme yapınca yazılımsal sorunlar olmasından korktuğumdan şimdillik hiçbir güncelleme yapmıcam. :) Cihaz gerçekten harika ama sanki pili az gidiyor gibi geldi. 1 günde bitti pili. Tabi çok kurcalamamın da etkisi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 16 Ağustos 2013; 0:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

Ben S3 ile one akiciligi yasiyorum, S4 bile degil. Nerden biliyorsunuz derseniz rica sayesinde her iki telefonuda bi muddet kullanma sansi buldum yanyana.

Geliyorum gidiyorum burda trolluk pesindesin.

Senin kadar leş bir insan tanimiyorum .

Burada cogu s3 kullanip rom yukleyip root yapip tekefondan tiksinip can havliyle satan insanlar. Gelip onlara biseyden bahsetme. Fakir edebiyati yap kendince.

• quote:

Orijinalden alıntı: atam1881-1938

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar Galaxy S4 kullanıyorum. Cihazımdaki Touchwiz rezaletinden artık gına geldi bana. Sense arayüzünde stabilite ve akıcılık açısından sıkıntı var mıdır ? Bana Htc One'ı tavsiye eder misiniz ? S4'den geçmeye değer mi ?

Iphone 5 neyse htc one de odur. Anladınız siz ;) gecmeye tabikide değer yağ gibi

2 telefonuda kullanmasam inanacamda , hiç bir android telefon iphone kadar stabil olamaz. İphone 5s ile ios a dönecem bıktım bu dandroidden.

Bende iphone 5 ten geçtim ve hiç fark yok denecek kadar az. Senin inanmamanda gerçekleri değiştirmez. Htc One gerçekten stabil hatta şunu diyim jailbreak yapılmış ip5 ten on kat daha stabil. Zaten jailbreak yapmadan ios kullanmak tam bir işkence.

Htc One ' ın stabilitesine laf eden adam , android tarafında sadece Samsung kullanmış demektir . Htc One ' da ipad'e yakın bir stabilite söz konusu . Hatta geçişler ve aşağı yukarı kaydırmalarda Htc One daha yumuşak kayıyor . Samsung tam anlamıyla rezalet .

yav tamam öyle, he he. iphone kullanmayan adamlar bana ders veriyor hey Allahım ya

Iphone kullanmayan ne .

Iphone 3gs - 4s sonrasi new ipad kullaniyorum.

Htc one gormemis adam bana ahkam kesiyor.

Stabilite isini geciniz . Htc one in cikisiyla , iphone un stabilitede tek el oldugu devirler gecti .

• arkadaşlar resimdeki güncellemeyi yüklememi tavsiye edermisiniz? Daha şimdi yeni geldi güncelleme, cihazım almanya dan gelme FA33 serisi

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• Beats cok iyi be yalniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Arkadaşlar Galaxy S4 kullanıyorum. Cihazımdaki Touchwiz rezaletinden artık gına geldi bana. Sense arayüzünde stabilite ve akıcılık açısından sıkıntı var mıdır ? Bana Htc One'ı tavsiye eder misiniz ? S4'den geçmeye değer mi ?

Iphone 5 neyse htc one de odur. Anladınız siz ;) gecmeye tabikide değer yağ gibi

2 telefonuda kullanmasam inanacamda , hiç bir android telefon iphone kadar stabil olamaz. İphone 5s ile ios a dönecem bıktım bu dandroidden.

Bende iphone 5 ten geçtim ve hiç fark yok denecek kadar az. Senin inanmamanda gerçekleri değiştirmez. Htc One gerçekten stabil hatta şunu diyim jailbreak yapılmış ip5 ten on kat daha stabil. Zaten jailbreak yapmadan ios kullanmak tam bir işkence.

Htc One ' ın stabilitesine laf eden adam , android tarafında sadece Samsung kullanmış demektir . Htc One ' da ipad'e yakın bir stabilite söz konusu . Hatta geçişler ve aşağı yukarı kaydırmalarda Htc One daha yumuşak kayıyor . Samsung tam anlamıyla rezalet .

yav tamam öyle, he he. iphone kullanmayan adamlar bana ders veriyor hey Allahım ya

Iphone kullanmayan ne .

Iphone 3gs - 4s sonrasi new ipad kullaniyorum.

Htc one gormemis adam bana ahkam kesiyor.

Stabilite isini geciniz . Htc one in cikisiyla , iphone un stabilitede tek el oldugu devirler gecti .

kullandıysan bile boş kullanmışsın, iphone'un stabilitesini yakalayacak daha telefon üretilmedi. android denilen dandik ekosistemde sen anca stabil olduğunu sanırsın elindeki telefonun, htc one kullandım ve farkı hemen anladım iphone ile, sen anlayamadıysan sorun sende.

edit: özelden bana apple fanboyu diyen arkadaşlar var, apple fanboyu olsam apple'ın en büyük rakibi samsung'un telefonunu almazdım herhalde değil mi? düşünün de yazın komik olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 16 Ağustos 2013; 2:09:38 >

• 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.