Şimdi Ara

HTC ONE AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR 4 GUN ONCE TELEFONUM 40 CM YÜKSEKLİGİNDEN PARKENİN ÜZERİNE DÜŞTÜ
    4 GÜN BOYUNCA BAZI DONMALAR YAŞANDI VS.
    HTC'Yİ ARADIM
    TELEFONUN POWER TUŞU VE SES KISMA TUŞU İLE FORMAT MI RESET MI NE ATACAĞIZ DEDİ ONU YAPARKEN YARIDA KALDI VE ŞUAN TELEFONUM ACILMIYOR

POWER TUŞUNA BASTIGIMDA HTC YAZIYOR BEYAZ EKRAN OKADAR BAŞKA HİÇ BİŞEY OLMUYOR..

ESAS EKRAN GELMİYOR VE BAZEN KIRMIZI ÜNLEM CIKIYOR.

ÇOK ACİL YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.

TELEFONA FULL FORMAT NEREDEN ATABİLİRİM. Bİ TELEFONCUYU ARADIM TEL ACILMIYOR DIYE SENIN YAPTIGIN RESET FULL FORMAT ATIP DENEMEMIZ GEREKİYOR DEDİ AMA COK UZAKTA YERI GOTURME ŞANSIM YOK

ALLAHINI SEVEN BI YARDIMCI OLSUN DAHA 3 AY ONCE 1700 NAKİT PARAYA ALDIM.

TELESERVİSE VERİRSEM 1 AYDA GERİ GÖNDERİYORLAR BAŞKA TELIM YOK KULLANMAM GEREK.

• şu telden yaşadıgım soruna zaten cevap bulacaıgımı sanmıyordum eskiden donanımhaberde bişey sordugmuzda anında tak tak cevap geliridi
  • bi programla falan bilgisayar uzerınden format atma şansım yok mu arkadaşlar ?? bilgisayara bağlasam bi program ile yapsam belki düzelir format ile. format yarıda kaldı cunku
  • Dostum benim htc one da açılmıyordu root lu açmaya çalışınca htc yazısında kalıyordu gecen hafta gönderdim teleservise anakart değişimi yapıldı. Benim anlamadığım sen telefonun anakartını değişince herşeyini değiştiriyosun imei filan da değişiyor neden telefonu sıfırlamıyorsun
  • Ana konuya yazin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

Dostum benim htc one da açılmıyordu root lu açmaya çalışınca htc yazısında kalıyordu gecen hafta gönderdim teleservise anakart değişimi yapıldı. Benim anlamadığım sen telefonun anakartını değişince herşeyini değiştiriyosun imei filan da değişiyor neden telefonu sıfırlamıyorsun

root nedir
    teleservis anakart degısımınde ne kadar miktar istedi?

ornegın tel azevvel ana sayfası geldi bu sefer hat gozukmuyor bı ara hat gozuktu sonra bıdaha gozukmedi bende kapatıp baştan acaym dedım yıne acılmıyor.

bi yardim ya... teleservis ne kadar ücret aldı kac gunde yaptılar telefonu nasıl sıfırlayacağım hocam hıc bişey blimiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Ana konuya yazin

ana konu neresi
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki garantiliydi ücret almadılar 3 günde halledip gönderdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2790

Hocam benimki garantiliydi ücret almadılar 3 günde halledip gönderdiler

tele servis mi yaptı öyleyse yarın gondereyım bende ? sorun aynı mıydı

acılıp kapanıyor tel

ve htc one yazısında kalıyor + sim kartı gormuyor..
  • olayın formatla alakası yok muhtemelen düşme esnasında anakartı çatlatmışsın garanti kapsamında işlem görürse çok şanslısın ama işin zor geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

olayın formatla alakası yok muhtemelen düşme esnasında anakartı çatlatmışsın garanti kapsamında işlem görürse çok şanslısın ama işin zor geçmiş olsun.

GARANTİ KAPSAMINDA GORMEZSE ?

BUGUN GARANTİYE GÖNDERDİM.

GARANTIDEN BIRIYLE KONUSTUM YAZILIM YÜKLERİZ VS DEDİ. BAKARIZ DEDİ EĞER DÜŞMEDEN KAYNAKLI Bİ DURUM İSE SUANDA BILMIYORUZ DEDİ. EN GEC 1 HAFTA ICINDE TELINIZ HALLOLMUŞ Bİ ŞEKİLDE SİZE GÖNDERİLİR DEDİ. KEYFİM BİRAZ YERİNE GELDİ

DUN BI ARA ACILDI 1 SAAT ARALIKSIZ MSJ ATTIM ARAMA YAPTIM EN UFAK SORUN OLMADI SONRA YINE KAPANDI..

HANI TAMAMEN BÜYÜK Bİ SORUN OLSA 1 SAAT ARALIKSIZ ACILIR MI ARAMA FALAN YAPILIR MI SORU İŞARETİ.
  • cagricinar kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında işlem görmezse anakart değişim ücreti alınır ki buda 350-400tl den az olmaz.olabilir bu tarz bir çatlak varsa 1-2 gün bile sorunsuz çalışıp sonrasında sorun çıkartabilir o anki temas durumuna bağlı.
  • quote:

Garanti kapsamında işlem görmezse anakart değişim ücreti alınır ki buda 350-400tl den az olmaz.olabilir bu tarz bir çatlak varsa 1-2 gün bile sorunsuz çalışıp sonrasında sorun çıkartabilir o anki temas durumuna bağlı.

teşekkürler

tel acılıp kapanıyordu
    temasta sorun vardır umarım cunku sınırlenıp yere patlattım telefonu:(:(:(:( yıgenım düştü o düştügü an cok korktum elımde htc one vardı parkenın üstüne bam diye vurdum 7-8 gun kullandım paso donuyordu acılıp kapanıoyrdu vs ama :( en sonunda hıc acılmamaya başladı..

umarım cok fazla ücret istemezler garantisi var promtec diye biyere gönderdim. oradaki kişi umarım yazılımsal sorun vardır kontrol ederiz anakartta sorun olmadıgı surece ucret odemezsın dedi

•  HTC ONE AÇILMIYOR

ARKADAŞLAR BÖYLE İŞ Mİ OLUR ? 15 GUN CIHAZI BEKLETTILER YAZILIMSAL SORUN DEDILER SONRA CIHAZ ACILMIYOR DEYİP GERI GONDERDILER... SEBEBE BAKIN ? NE YAPABİLİRİM BU KONUDA . ACİL
  • quote:

hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagricinar

HTC ONE AÇILMIYOR

ARKADAŞLAR BÖYLE İŞ Mİ OLUR ? 15 GUN CIHAZI BEKLETTILER YAZILIMSAL SORUN DEDILER SONRA CIHAZ ACILMIYOR DEYİP GERI GONDERDILER... SEBEBE BAKIN ? NE YAPABİLİRİM BU KONUDA . ACİL

Firmaların hepsi böyle zaten tanıdık bir telefoncuya götür orda yaptır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belli ki yazılımla düzeltemediler anakarttaki kılcal çatlak yada bacak temassızlığını fark edecek ekipmanları yok teleservice e verin ücreti karşılığı kesinlikle anakartı değişecektir geçmiş olsun.
  • quote:

Belli ki yazılımla düzeltemediler anakarttaki kılcal çatlak yada bacak temassızlığını fark edecek ekipmanları yok teleservice e verin ücreti karşılığı kesinlikle anakartı değişecektir geçmiş olsun.

teleservice gönderdim şimdi kargo ile.. anakart degısım ucretı nedır sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagricinar -- 28 Ocak 2014; 10:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

quote:

teleservice gonderdım beyefendının dedıgı gıbı bakalım ne sonuc cıkacak.
  • quote:

Belli ki yazılımla düzeltemediler anakarttaki kılcal çatlak yada bacak temassızlığını fark edecek ekipmanları yok teleservice e verin ücreti karşılığı kesinlikle anakartı değişecektir geçmiş olsun.

quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

quote:

HTC ONE AÇILMIYOR

teleservice aradi

640 tl istedi sorun nedir yazılım yazılım sorunu dedi.yanlış yazılım eklendi dedi

cihazımı geri gönderin dedim eminönünde 3 tane yer var oralara sorucam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.