Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: duwar

Hocam güncelleme ile HTC araç uygulamasını kullanabiliyor musunuz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.AutoMotive&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dhtc+araç+modu&pcampaignid=APPU_1_Mm3NWOuzEcO1UeGMpeAG

hocam uygulamalarımda vardı gördüm ama hiç kullanmadım 7.0 ile birlikte eklendi sanırım önceden hiç farketmemiştim.şuan telefonum şarjda dolunca sizin için uygulamayı açar kullanırım...

• Teşekkür ederim hocam. Bende 7.0 olmadığı için merak ediyorum kusura bakmayın 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duwar

Teşekkür ederim hocam. Bende 7.0 olmadığı için merak ediyorum kusura bakmayın 😄

evet hocam baktım şuan yüklü bu uygulama HTC araç gps zorla durdurma kapalı başka bir uygulama kullanıyor sanırım...
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Tahtakale'de orjinal parça olmaz arkadaşlar ben size söyliyim. Orlarda çok gezmişliğim, parça almışlığım var. Muadillerini satıyorlar fakat kalite kalite değişiyor. Mesela bir ekrana A+ kalite diyor, daha iyisine A++ vs. gibi. Orjinal parça yok, vitrinde orjinal diye yazdığına da bakmayın (genelde en kaliteli ve birebir uyumlu olanlara orjinal diyorlar) hepsi muadili. Yani en kalitelisini alırsan çok fark yapmaz senin için bence. Bizim bir arkadaş iPhone 5'in ekranını kırdı, gitti 100 liralık ekran taktırdı. Başka bir iPhone 5 ile yanyana koyduk resmen yarı yarıya daha az parlaktı ekran Bu yüzden yanında A9'u olan biriyle gidip ekranı aldığın yere taktırıp karşılaştıracaksın. Bakarsın orjinalinden daha güzel olur ekranın.

Bu arada ebay üzerinden Çin'den de çok parça getirdim. Buralarda da Oem, Original, Genuine gibi kelimeler koyarlar ilan başlığına, burdakilerle Tahtakaledekiler aynı ürünler ve orjinal değil. HTC Desire X'imin ekranını kırdım ve tahtakaleden orjinal ayarında muadilini buldum. Taktırdım falan ama ekran eskisine göre biraz daha mavimsi tondaydı Mesela bir arkadaşıma da ebay'dan Siyah HTC One M7 komple kasa aldık, o kadar orijinale yakın yapmışlarki üzerindeki yazılarından birebir kasa uyumuna kadar. Ama ekran konusunda muadillerine çok güvenmiyorum onu belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 19 Mart 2017; 2:12:10 >

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin telefon ne alemde sıkıntı var mı yine? Sizin aksinize telefonu iyi ki almışım diyen bir ben birde benimle aynı yerden alan arkadaş var sanırım :)

• Ahaha şimdi de alt navigasyon tuşlarının arkasına nougat'ta şeffaf bir bant çektiler ya, o ghost screen'e neden oldu. Koyu gri ekranda gizle deyince orası hafif lacivert kalıyor

Bir de facebook'ta donma oluyor. Mesela resim gezerken veya bir sayfada gif veya video varsa bi süre sonra takılmaya başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 19 Mart 2017; 16:57:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Ahaha şimdi de alt navigasyon tuşlarının arkasına nougat'ta şeffaf bir bant çektiler ya, o ghost screen'e neden oldu. Koyu gri ekranda gizle deyince orası hafif lacivert kalıyor

Bir de facebook'ta donma oluyor. Mesela resim gezerken veya bir sayfada gif veya video varsa bi süre sonra takılmaya başlıyor.

hocam nagivasyon olarak here drive ı öneririm
    X compact'a gecelim hocam hem maliyet dusuk hem performans orta ustu

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

X compact'a gecelim hocam hem maliyet dusuk hem performans orta ustu

Oda kalas gibi be hocam sırf o yüzden soğudum ondan kaldırım taşı mübarek

• xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Dis gorunusu oyle de elde tutarken hos aslinda :).

• quote:

hocam sony telefonlar çok kalın ve kaba malzeme kalitesi de çok kötü ...bu arada annem benim telefonu istiyor sıfırını bulsam 1000 tl ye alacağım
  • O değil ya ekranın altındaki geri-ana ekran-son uygulamalar butonlarını diyorum.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Yok ya sony hiç sevmiyorum. Adamlar arayüz olayını htc gibi yaptı. Android'in varsayılanlarını kullanıyorlar, sadece launcher kendilerinin. Şu an için huawei, samsung, lg ve xiaomi'nin güncel arayüzleri en iyileri bence. Bir de şu açıdan bakın, arayüz geliştirmeyen telefonların satışları da düşüyor piyasada. Saf android arayüzünü bana 700-800 liralık telefon da veriyor!

- Huawei P9
    - Samsung S7
    - LG G5
    - Xiaomi Mi5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 19 Mart 2017; 21:11:28 >
  • quote:

O değil ya ekranın altındaki geri-ana ekran-son uygulamalar butonlarını diyorum.

hocam ben saatlerce youtube dan video izliyorum ghost screen gibi bir hataya rastlamadım ghost screen lg de çok çıkıyor hatta kullanıcılar her konuda dert yanıyorlar

Samsung s7 edge var kuzenimde. Samsung arayuzunu gercekten baya bir gelistirmis. Ozellikle bildirim cubugu benim cok hosuma gitti. Bir cok jest de mevcut. Sony ve htc klasik bombos android arayuz seruveninde surunup dursunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

hocam sony telefonlar çok kalın ve kaba malzeme kalitesi de çok kötü ...bu arada annem benim telefonu istiyor sıfırını bulsam 1000 tl ye alacağım

Yapmayın etmeyin şuan ben de HTC a9 kullanıyorum ama bundan önce 2.5 sene Xperia Z2 kullandım garantisi bitip ekranda sorun olunca değişiklik olsun diye HTC almaya karar verdim. Sony cihazlara kalın ve kaba diyebilirsiniz ancak malzeme kalitesi kötü demek -ki siz çok kötü demişsiniz- biraz fanboyluk derecesine kaçıyor. Benim ise Sonyde eleştirebileceğim son nokta batarya ve malzeme kalitesiydi. Konuda biraz daha objektif olmaya çalışırsak diğer arkadaşlara daha fazla yardımcı olmuş oluruz

• quote:

O değil ya ekranın altındaki geri-ana ekran-son uygulamalar butonlarını diyorum.

Sense home u apk mirordan güncelledikten sonra bende de orası hafif gözükür şekilde kalıyor. sense Güncellemesi ile alakalı bir durum sanırım

• Zamaninda arkadasim ilk sony xperia z alanlardan...sinifa ilk geldiginde direk bi sise su dokmustuk ustune.2-3 ay sonra soyulmalar oldu telefonda rengi atti hee ama telefon calisiyodu.hatta arkadas defalarca dusurdum demisti zamanin en iyi kamerasi ondaydi:)

• quote:

Yok ya sony hiç sevmiyorum. Adamlar arayüz olayını htc gibi yaptı. Android'in varsayılanlarını kullanıyorlar, sadece launcher kendilerinin. Şu an için huawei, samsung, lg ve xiaomi'nin güncel arayüzleri en iyileri bence. Bir de şu açıdan bakın, arayüz geliştirmeyen telefonların satışları da düşüyor piyasada. Saf android arayüzünü bana 700-800 liralık telefon da veriyor!

- Huawei P9
    - Samsung S7
    - LG G5
    - Xiaomi Mi5

Size bu eleştirinizde sonuna kadar katılıyorum. Saf android arayüzü gerçekten çok basit gözüküyor. Neden 2000, 3000 tl vererek böyle bir telefon kullanmak isteyim ki ? Ben bunu G2 kullanmaya başladıktan sonra daha iyi anladım, inanılmaz bir kullanıcı dostu arayüz var telefonda, ( 4.4.2 ), önceden, htc one x+ ı ilk aldığımda onda da öyleydi, yağmur yağınca ekranda silecek animasyonu, tuş kilit açma halkası, daha unuttuğun bir sürü hoş özellik, hepsi güncelleme ile kaybolmuştu. Zaten android de şu kilit açma şekline gıcık oluyorum.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.