Şimdi Ara

HTC One A9 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan 16 GB lık versiyonu ya da 32 GB lık versiyonu herhangi biri alınır mı? Alınırsa sizce hangisi alınır? Aralarında Ram farkı var malum. Fikirleri bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla kankyy şimdik bu telefon iyi ama şu tuşları ekrana koymuşlar bence ekranın dısındaki alt kısıma koysalar daha iyi olurdu. cep telefonları arasında ben htc en iyilerinden.
  • Sempatik_Tinerci S kullanıcısına yanıt
    Bence o konuda problem yok ya. Telefon Marshmallow ile geldi N'i de alır bence alınır bu telefon ya. Garantili faturalı 2. Eller alınabilir varsa.

• şahsen 3 gb ram 32gb hafızalı kullanıyorum. yorumlarınız bana ters.

HTC One A9 alınır mı?

a9 ayrıntı ve aksesuarlar içinde oldukça çeşitler buldum.
    http://www.htc.web.tr/kat/293-htc-one-a9
    yukardaki görsel kendi cihazımdır.

• Sd 617 idi sanırım. Fiyatını da 1800 küsür hatırlıyorum. Sd 617 düşünüyorsan 1000 liraya GM 5 plus var.

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Evet o da aklımı fena karıştırıyor.

• Piyasaki en guzel tasarimli telefon bence. 150p guzel fiyat, 2500 fazlaydi simdiki fiyati ile cok iyi bence. Yurtdisindan htc10 olmazsa a9 alacagim gibi

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    Galaxy A5 2016 Edition alacağım galiba ya. Özellikler aynı nerdeyse üzerine pili daha iyi. Onun tasarımı da fena.

• A5 2016 öneririm ben de

2900 mAh pil var.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Aynen. Belki One A9 gibi Android N güncellemesi almaz ama almasa da olur. Şuan bile 4.4.4 kullanıyorum üst sürümlerde olan şu özellik de bende olsaydı demedim. Yani sorun olmaz güncelleme gelmese benim için. A9'un pili ufak bence.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Her şey bir tarafa, pil önemli.

İsterse Android Z olsun. Pil yetersiz olunca prizlere ve powerbanklara muhtaç kalıyorsunuz.

Android 4'ten sonra "Vay arkadaş!" diyebileceğim bir özellik görmüyorum işletim sisteminde. LL, MM ve şimgi NG birbirinin aynısı.

Özellik anlamında da zaten uygulama marketi yeterli...
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Ondan dolayı A5 2016 alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Ondan dolayı A5 2016 alacağım.

Hocam alirsaniz ilk izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Benimde aklımda şuan o var araştırma surecindeyim.

• Evil Clown kullanıcısına yanıt
    3-5 gün kullandım ben. Eksik olarak söylebileceğin tek şey 1080P ekrana Mali T720 Grafik İşlemci koymaları. Kasma olmaz genelde oyunlarda ama en iyisi değil yani. Yine de süper oynatıcam diye 3 saat ekran süresi vermesinden iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

3-5 gün kullandım ben. Eksik olarak söylebileceğin tek şey 1080P ekrana Mali T720 Grafik İşlemci koymaları. Kasma olmaz genelde oyunlarda ama en iyisi değil yani. Yine de süper oynatıcam diye 3 saat ekran süresi vermesinden iyidir.

Aynen hocam birde gm5 plus var marka hariç gayet ideal ama piyasa bildiğin telefon çöplüğü ne yapsam karar veremedim bakalim.

• Evil Clown kullanıcısına yanıt
    Pili az gidiyor onun. Mah olarak büyük ama kullanılan lcd pili deşiyor. Onu göze alarak al. Bi de 5,5 inc iyice sömürüyor.

• HaTiCe Van A9
  • quote:

Orijinalden alıntı: musartar

HaTiCe Van A9

Hocam konuyu Mayıs 2016'da açmışım ama sağ ol yine de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.