Şimdi Ara

HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
5
Favori
11.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muratdemirkiran33 M kullanıcısına yanıt
    Imei ile alakası yok hocam modem dosyasını falan mı sildiniz acaba yanlışlıkla. Yanlış partitionmu sildiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu

• qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
     HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu

• deepbluers D kullanıcısına yanıt
     HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu

HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu HTC M8 verizon sprint AT&T( YURT DIŞI ) LTE YANİ 4.5G aktifleştirme çalıştırma sorunu

• Ddeğerli arkadaşlar...iyi günler...Bu HTC One M8 cihazının LTE bandlarını dfs programı ile forumda anlatıldığı gibi yapıyorum (resimleri önceki mesajlarda var) tüm bu işlemlerden sonra telefonu tekrar başlattığımda yine h+ işareti çıkıyor.4 g ile bağlanmıyor..işin ilginci aynı işlemleri tekrar yapıp dfs de var olan lte bandları read ettiğimde eklemeye çalıştığım bandların eklenmediğini görmem? Acaba nerede yanlış yapıyorum? DFS Programının lisansı olmadığı (Demo Sürüm) için olabilir mi? Yada bu işin başka bir yolu yokmudur? ilginize ve alakanıza şimdiden teşekkürler..iyi günler..
  • Çözüm bulabilen oldumu ?

• Henüz yok...Ama bu cihazın lte frekanslarını aktif hale getirmek benim için bir takıntı haline geldi...xda da araştırmaya devam ediyorum..bulduğumda resimli olarak nasıl yapıldığını anlatacağım inşallah..Bu arada bu konuda yardımı olan herkesin desteğini ve fikrini de bekliyorum..
  • Android 6 marshmallowa geçiş yaptım sürekli şebeke gidip gidip geliyor ulan ne cingen bi telefonsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalx3

ÇÖZDÜNÜZMÜ ARKADAŞLAR MESAJI YENİ GÖRDÜM

Hocam selamlar bende m8 sahibiyim ancak benim şebeke sorunum şu şekilde 3g h yada h+ bağlandığında bir süre sonra internet kopuyor h h+ olarak bağlı gözüküyor ama bağlantı olmuyor buarada ne arama yapabiliyorum ne aranabiliyorum. sadece edge modunda sıkıntısız kullanabiliyorum bu yöntem ile bir çözüme ulaşır mıyım acaba bölgemde normalde de çok 4g yok zaten 3g işini halletsem yeter :)

• MERHABALAR. Düzgün biçimde 4 g bandlarını ekledim , 3g bandları hangilerini sececegim. read dediğimde hepsi seçiliydi. 3g bazen kopuyor. full cekse bile baglantı gerçekleşmiyor...

3g bandları hangilerini sececegim
  • Kardeşim bir yerde takıldım. Dfs de takılı kaldım. Oraya kadar ki işlemler tamam ama ondan sonra yürümüyor. Dfs programıni açıyorum ama telefon bir türlü bağlanmiyor, program telefonu görmüyor.

Ne yapabilirim bu adımdan sonra?

• Kardeşim aynı sorun bendede var. Ne yaptın çözebildin mi?

Bir yöntem bulabildiniz mi hocam?

• Güzel bir anlatım olmuş bende ekleyeyim.

Dev Unlocked/Verizon cihazları s-off olmak şartıyla ul cihaza çevirip de sorunu çözebilirsiniz

Sprint cihazlarda durum farklı biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Kardeşim aynı sorun bendede var. Ne yaptın çözebildin mi?

maalesef edge devam :(
  • Yav ben android 6 yükledim telefona. Bu yükleme işini evde yapmıştım. Yükleme bittikten sonra tefonu açtım kurulumunu yaptım ve 3g de sorunsuz internete bağlandı.

Yalnız evden dışarı çıkınca 3g çekmesine rağmen internete bağlanmıyor. Sadece kurulum yaptığım yerde yani evimde çekiyor.

Çok cins bir durum.

• mavezir kullanıcısına yanıt
    Ul ye nasıl çevirebiliyoruz ayrıca sprint olup olmadığını kontrol etmek için bir ayar varmı?

• quote:

Yav ben android 6 yükledim telefona. Bu yükleme işini evde yapmıştım. Yükleme bittikten sonra tefonu açtım kurulumunu yaptım ve 3g de sorunsuz internete bağlandı.

Yalnız evden dışarı çıkınca 3g çekmesine rağmen internete bağlanmıyor. Sadece kurulum yaptığım yerde yani evimde çekiyor.

Çok cins bir durum.

Aynı durum bende de var sürekli bi baz istasyonuna bağlı olunca sorun olmuyor başka bir istasyona geçince sapıtıyor bu da sanırım bandlar ile alakalı ve h oluyor hiç h+ a geçmedi cihaz. :(
  • quote:

Ul ye nasıl çevirebiliyoruz ayrıca sprint olup olmadığını kontrol etmek için bir ayar varmı?

telefonu kapatın ses kısma ve power a basılı tutun fastboot menüsü açılacaktır. M8_WHL yazıyorsa sprinttir benim cihazda o şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.