Şimdi Ara

HTC m7 root yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar m7 yi rootlarken twrp 2.6.0 versiyonunu yuklemişim ve birkaç rom denedim yuklenmiyor.twrp daha yuksek versiyon istiyor sanırım. telefonda acılmıyor dosyaları wipe ile sildim.
    twrp yi twrp kullanarak guncellemem gerek sanırım ama 2.6 versiyonunda yanlızca zip formatını destekliyor ya da ben bilmiyorum zip formatınıda bulamadım.twrp yi guncelleyemedim baska romda yukleyemedim. yardımlarınızı bekliyorm

• Recovery dosyaları img seklinde yüklenir. Sağ altta imaj yükle(ya da flash img ne yazıyorsa artık) seçeneği yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    twrp eski versiyonda yoktu.bende bendeki eski twrp versiyona uyan bir rom bulmaya calıştım venom romu yukledim şimdi acıldı telefon android 4.4 olarak.şimdi cihaz acık twrp daha kolay gunceleyebilirim ona bakıyorum.2 gundur ugraşıyordum sonunda acabildim
  • flashhify denen programı googleplayden indirip twrp dosyasını son surume guncelledim sorun cozuldu tşk ederim.bakalım daha ust android surumune gunceleyebilecek miyim:)
  • Konu ile alakası yok ama bende M9+ kullanıyorum cihaza rom yükleyeceğim ama hangi rom uygun neye göre arayacağım yardımcı olur musun konu da açtım ama kimse yazmadı sorunum yazıyor burada
    https://forum.donanimhaber.com/htc-m9-plus-prime-camera-edition--136676618#136676618
  • msygz M kullanıcısına yanıt
    cihazına hangi rom'un uydugunu anlamak için öncelikle telefonunun CİD nosunu ogrenmen lazım.onun için cogu yerde cmd ekranına komut yazıyorlar ama eger telefonun acılıyorsa hiç buna gerek yok play store'a "cid getter" yaz orda "simpe cid getter" adlı uygulamayı indir ve CİD noyu oğren. bundan sonra yapacagın senin telefon koduna uyan romları bulmak.

mesela bendeki m7 CİD kodu M27 kodu ve bu kod turkiye cihazı oldugunu gosteriyor. m27 kodlu htc one da EUROPE yazan romları destekliyor.

aynı şeyleri sende m9 modeli için bakacaksın bu kadar.
  • forestbear kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevabın için teşekkür ederim dediğin proğramı google playden indirdim ve cid bilgisinde "HTC_038 İndia" yazıyor.Aslında cihaza uygun bir rom buldum kernel sürümü vs. hepsi aynı özellikle benim cihazla, linkini paylaşıyorum
    https://firmware.gem-flash.com/index.php?a=downloads&b=file&id=33690
    Yalnız burada hboot yazıyor ne anlama geldiğini bilmiyorum bunu kurarsam sıkıntı olur mu?
  • msygz M kullanıcısına yanıt
    sonu signed.zip olanları dene kurmadan önce twrp den yedeğini al bir sıkıntı olursa geri donersin.yuklemeden öncede twrp den wipe yap.

https://gsmturkey.net/threads/htc-one-m9-t%C3%BCm-stock-romlar%C4%B1.1120/

burda tum orjinal romlar var m9 için diyor sanırım plus modelide aynıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.