Şimdi Ara

HTC EXPLORER KULLANANLAR KULÜBÜ(ROOT YAPIMI VE TÜRKÇE ROM) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
11
Favori
83.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler cihaz internete bağlanmıyor. Wifi ile giriyor 3g yok orjinal romu tekrar yükledim yine olmadı yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Beyler cihaz internete bağlanmıyor. Wifi ile giriyor 3g yok orjinal romu tekrar yükledim yine olmadı yardımcı olur musunuz ?

Telefonn zaten 3G özelliği yok ayrıca operator sinyali olan kısımda H yazarsa internete ve iletişime erişimin var demektir eğer yoksa birde operatörünle görüş ki sana internet ayarlarını göndersin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Beyler cihaz internete bağlanmıyor. Wifi ile giriyor 3g yok orjinal romu tekrar yükledim yine olmadı yardımcı olur musunuz ?

Telefonn zaten 3G özelliği yok ayrıca operator sinyali olan kısımda H yazarsa internete ve iletişime erişimin var demektir eğer yoksa birde operatörünle görüş ki sana internet ayarlarını göndersin..

3g yi kapatınca sorun düzeldi teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

Bahsettigin yukardaki s3 build se onu kurmustim.onda da ayni problem vardi.

Hayır S3 olan değil bu yeni

HTC Explorer Touchwiz5 UI S4-Türkçe

HTC EXPLORER KULLANANLAR KULÜBÜ(ROOT YAPIMI VE TÜRKÇE ROM)

HTC Explorer Touchwiz5 UI S4-Türkçe
    HTC ExplorerTouchwiz 5UI S4

ROM KURULUMU:
    1.Explorer cihazımızı HtcDev sitesinden unlock ediyoruz.
    2.Recovery'i kuruyoruz.
    3.Cihazı root ediyoruz.
    4.SD kartımızın yedeğini alıyoruz (orjinal romun yedeğini almıyoruz),
    (alsakta geri yüklenmez. Sıfırdan orjinal romu yükleme şansımız var)
    5. aşamada sd karttaki herşey silinir.
    5.Recovery menüye girip ''Advanced'' / ''Partition to sd card'' bölümünden sd kartı bölümlendiriyoruz (en az 512MB swap0 yapıyoruz )-(ben: 2GB swap0 yaptım - siz daha fazla bölümlendirebilirsiniz)
    6.Cihazı kapatıp yeniden açıyoruz
    7.İndirmiş olduğunuz rom'u Full Format dosyasını karta atıyoruz
    8.Recovery menüye girip ''install zip from sd kart'' bölümünden Full Format dosyası ile format atıyoruz
    9.Tekrar, recovery menü'ye dönüp ''install zip from sd kart'' seçeneğinden rom'u bulup yüklüyoruz, AYNI ŞEKİLDE gapps yüklüyoruz
    10.Yükleme işlemi bitince, ''Reboot system now'' deyip cihazın tekrar açılmasını bekliyoruz
    NOT:
    DAHİLİ HAFIZA İÇİN BİRŞEY YAPMANIZA GEREK YOK (script) ROMA GÖMÜLÜ
    EXT ALANI NE KADAR AÇARSANIZ, O KADAR DAHİLİ HAFIZANIZ OLUR.

(Acılış kısa sürecektir, ortalama 1-3 dakika sabırla bekleyelim)

FULL FORMAT DOSYASI
    qwerty16_full format.zip

Akşam bi deneyelim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zodyak2 Z kullanıcısına yanıt
    Aynen birader bendede aynı şey oluyor çözümünü bilen varsa solesin bide telefonu komut modunda açınca pc usb hatası algilanamdai fln dio yardimmm

• sony Z3 ü servise yolladım yine bizim emektara kaldık.

şu an hafıza sorunu olmayan ve stabil rom ne var kullandığınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqierors -- 19 Temmuz 2016; 22:14:02 >
  • Android sdk yüklü, java yüklü, htc nin yazılımıda yüklü. Lakin fastboot ekranında usbyi bağlayınca cihazı tanımıyor.

• Cihaza twrp 3.0.2-0 yükledim hiç bir şekilde rom kabul etmiyor. Mount ve cahce hatası veriyor, başka android cihazları kurcalarken orjinal romu yükledikten sonra tekrar kullanıabilir hale gelir diyorlar. Yalnız cihaza orjinal romu yükleyemiyorum, internetten usb driver bulamadım adam akıllı elinde olan varsa benimle paylaşabilir mi? Ne idüğü belirsiz siteler bilgisayarı virüs komasına sokuyor :(
  • Oğlum için emektara

HTC Explorer CM 9.1 for Pico S3 build #3+EXT Script TÜRKÇE

Kurdum. Sorunsuz çaşışıyor. Tek sorun rehberde...Telefon hafızası da sim hafızasıda yok. Kişi kaydederken sadece gmaili gösteriyor. Gösterilecek hafıza kusmında da sim ve telefon hafızası yok. Çözümü varmı...

• mknn M kullanıcısına yanıt
    rehber için gmail hesabını kullanmanızı tavsiye ederim, hattınızı hangi telefona takarsanız takın rehberiniz anında yanınızda ve güncel olarak bulunacaktır.
  • Arkadaşlar, sizdede bu şekildemiydi, cihaz 2.3.7 yani orijinal romda gayet stabil hızlı ama 4.0 yükleyince sanki bellek inanılmaz yavaşlıyor, yani bişi kopyalayacaksınız uygulama yüklüceksiniz çok uzun sürüyor, böylemi sizdede.
  • Tulgacan kullanıcısına yanıt
    evet aynen öyle yavaş çalışıuyor, ayrıca hafıza kartın class10 ve üstü olmalı, hızlı çalışması için.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.