Şimdi Ara

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.793
Cevap
74
Favori
648.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ILk sayfada açıklaması olması lazım multiconun.

EVEt öyle kalacak zaten.
    Şimdi ekranda boş bi yere uzun basın. Widget ekle bölümünden multicon 1x1 ekleyin. sonra o 4 lu simgenin herhangi birisine basıp istediğin uygulamayi koy. DIğerlerini de doldur. Istesen + ve - turlarıyla o 4lunun satır ve sütun sayısını değiştirebilirsn. DIledigin büyüklükte ve sayıda ana ekrana ikon yerleştirebilirsin.
    TAkıldığın yer olursa mesaj at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 20 Ocak 2012; 16:26:47 >
  • ERdemgüven, değerlendirme için sagol...

Yedaself demek kamerada var bişeyler. hoparlörler de aşağı yukarı aynı.. bu htcnin bunlara bi çözüm bulması lazım artık
  • tamam anladım şimdi teşekkür ederim söylediğiniz gibi yaptım oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemless

oradan indirmiştim ama böyle kalıyor bu şekilde mi olması lazım yoksa anlamadım

HTC Evo 3D [Kullanıcı Kulübü][Teknik/Ana Konu]

Hocam ana ekrana gelin ve boş bir yere basılı tutun. Ya da Ayarlar-Kişiselleştir'e gelin. Çıkan ekrandan Widget'i seçin ve indirdiğiniz uygulamaya ait widgeti bulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

ARKadaşlar EVO da kamera nasıl ? Gece flaşli çekimler kumlama yapıyor sensationda.

HOparlör nasıl, sensationda kötü .

TOz sorunu var mı, kısaca telefondan memnun musunuz...
    Herkes gözü yoracagindan bahsediyordu, yoruyor mu yoksa ayrı bi zevk mi ? 2d 3d fonksiyonunu kullanıyor musunuz..

Kamerası idare eder cep telefonunda 2 Mp den yüksekse aradki fark çok önemli değil bunu bir Dslr kulanıcısı olarak söylüyorum.
    Telfonun sesi tüm Htc ler arasında en iyisi diyebilirim beni bilen bilir alt modeller hariç tüm Htc leri kulandım.
    Telefonda kronik hiç bir sorun yoktur özellikle toz sorunu zaten o sorun Sensation'ın kasa yapısıyla alakalı zaten bu telefonda Sensation kasası olsaydı herkes bunu alırdı.
    Göz yorması ben de yok 3boyutu yakalayana kadar yoruyor yakalayınca sorun kalmıyor.
    Performansı da Sensation'dan iyi 1Gb ram farkını hissettiriyor.Leedroid kernelle 1.9 Gz 'e kadar stabil overlock edilebiliyor.

• .

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 20 Ocak 2012; 17:24:24 >
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

ARKadaşlar EVO da kamera nasıl ? Gece flaşli çekimler kumlama yapıyor sensationda.

HOparlör nasıl, sensationda kötü .

TOz sorunu var mı, kısaca telefondan memnun musunuz...
    Herkes gözü yoracagindan bahsediyordu, yoruyor mu yoksa ayrı bi zevk mi ? 2d 3d fonksiyonunu kullanıyor musunuz..

Gece çekimleri beni tatmin ediyor.

Hoparlörden çıkan ses gayet güzel, ama az. (Müzik dinlerken az, konuşurken fazla)

Toz sorunum şimdilik yok. Telefondan sonuna kadar memnunum, hele ki Huawei'den sonra malzeme kalitesinin ne olduğunu anladım.

Sanırım 3D'nin göz yorduğu söyleniyor. Yakın çekimlerde evet, ayrıntılar biraz birbirine giriyor ve göz yoruyor. Ama orta ve uzak çekimlerde böyle bir sorun yaşamadım. Bana göre zevk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabuska -- 20 Ocak 2012; 17:15:15 >

• hata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 20 Ocak 2012; 17:25:57 >
  • .
  • Kamera, pil vasat, 3d tatminkar, cihazin hizi oldukca iyi..
  • Kamera dış ses kötü diğer özellikler Su andaki teknoloji ile süper.
  • Iphone 4 kullandim uzun sure kamerasi evo dan ustundu. Evo nun 3d olayi bambaska tabii
  • @Kabuska
    halletim hocam sağolasın
  • Arkadaşlar ben de şu sıralar bi telefon almayı düşünüyorum. Desire hd ve evo 3d arasında kaldım. Özellik olarak evo 3d daha iyi tabi, ama 3 boyut olayı gerçekten çok mu gerekli, bunla ilgili görüşlerinizi merak ediyorum.

Bir de telefonu en uygun nerden alabilirim, tavsiyesi olan var mı?
  • o bahsettiğiniz ışık sızması bendede var demekki bütün cihazlarda var neredeyse :D telefonu alalı 3 gün oldu benimde ve bu 3 gün içindede 2-3 kez kitlenme oldu resetledi ve anormal bir sıfırlamadan kurtarıldı dedi.su anlık problem yok..operatörüm avea,evdeyken filan EDGE ile baglanabiliyorum 3g cekmiyor ama dısarıda HSDPA ile yüksek hızda girebiliyorum.3D si son derece güzel Spider Man gibi oyunlar çok zevkli oluyor tabi dozunu kaçırınca göz yoruluyor bende..büyük sorunlarından biride şarj,dayanmıyor diyebilirim tabi daha yeni aldıgım icin kurcalıyorum biraz elimden düsmüyor nerdeyse :) kamera olayına pek takılmadım cunku cok kullanmıyorum kamerayı o yüzden sıkıntı etmiyorum benim sorunum sadece pil,daha az güc tüketse daha iyi olucak.jelatin ve kılıf aldım su an cok memnunum diyebilirim :)
  • Beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Telefon geleli üç gün oldu çok memnunum. Deneyimli arkadaşlara birkaç sorum olacak.

1- 2d video çekimlerinde hd kalitesindemi çekim yapıyor? (Bana çok net geldi görüntü)
    2- Office word excell gibi dökümanları polarisle düzenleyebiliyoruz fakat yeni word dökümanı yaratabiliyor muyuz? Bu word dökümanı bilgisayarda düzgün görünüyor mu?
    3- Facebooka hızlı video yüklemek için markette program var mı?
  • @ciCaDa45

Hocam desire HD ile arada kaldıysanız bunu alın. Sonuçta ICS almayacak diye biliyorum Desire HD'yi. 3D çok da gerekli değil ama telefonu alınma sebebi yapan bir özellik de değil. 3D olmasa da gideri var telefonun.
  • Desire hd ile arasında donanım farkları olması lazım EVO3d çift cekirdek 1.2 ghz 1gb ram +3d ve ice cream olarak düşünün..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.