Şimdi Ara

HTC Droid DNA Verizon TWRP ve CWM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde 2 adet HTC Droid DNA verizon var, ikisine de rom atıp kullanma niyetim vardı, neyse internette araştırdım ettim ilkine CWM recovery atıp cihaza rom'u yükledim kullanmaya başladım. Diğerine TWRP kurup rom'u yüklemeye çalıştığımda hata verdi, yüklenmedi. Daha sonra bende ki kaşıntı ya, sağlıklı bir şekilde romu yüklediğim cihazıda TWRP ye geçireyim kafam rahat olsun dedim. Şuan ikiside recovery'de kaldı. Birisinde CWM yüklü error veriyor "Root access possibly lost. Fix? " diye hata alıyorum, superSU v1.55 i OTG ile telefona atmaya çalıştım ama telefon görmüyor OTG'yi. Diğeri ise TWRP'de kaldı o da hata veriyor, yüklenmiyor.
    Uzatmakta istemiyorum, bu cihazlara samsunglarda ki lglerde ki gibi bi flastool ile sıfırdan yazılım atamıyormuyuz? Fastboot adb filan okudum internette ama bilmiyorum o yöntemi uygulamayı..

• Sanırım fastboot olayını çözdüm, akşam işlemleri tamamlarsam buray abi rehber hazırlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasn0w -- 2 Kasım 2015; 16:16:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.