Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kasvet

Telefonu alalı yarın 1 hafta olacak. USB'yi PC'ye taktığımda şarj etmesini önleyecek birşey bulamadım. Bilen var mı acaba?

Ayarlar-PC'ye bağlan kısmına girersen, istediğin bağlantı türünü seçebilirsin.
  • Telefonu ilk alınca üzüldüğüm şeylerden biri root olamama idi ama şimdi bakıyorumda bu telefonda root olmaya gerek birşey yok. Wifi tether bile düşünülmüş.
  • Evet arkadaşlar buyurun bir kaç resim.

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★  ★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★  ★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★

Bu son resmi tamamen karanlık ortamda çektim.

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★

• Arkadaslar merhaba
    Bende bugun desire s aldım telefonu daha yeni yeni ogreniyorum. Size bir sorum olacak acil yanıtlarsanız sevinirim. Mesaj yazarken kullandıgımız klavye titreşimini kapatamıyorum. Ayarlar-Ses-dokunsal geri bildirimi kapadım sadece alttaki android tuslarının titreşimi gitti ama mesaj yazarkenki olan birturlu gitmedi nasıl yapıcam teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: utqcan

Arkadaslar merhaba
    Bende bugun desire s aldım telefonu daha yeni yeni ogreniyorum. Size bir sorum olacak acil yanıtlarsanız sevinirim. Mesaj yazarken kullandıgımız klavye titreşimini kapatamıyorum. Ayarlar-Ses-dokunsal geri bildirimi kapadım sadece alttaki android tuslarının titreşimi gitti ama mesaj yazarkenki olan birturlu gitmedi nasıl yapıcam teşekkurler

Ayarlar > Dil ve Klavye > Touch Input > Metin Girişi > Yazarken titrette ki tiki kaldırın tamamdır
  • Arkadaşlar telefondan hafıza kartı dosyalarıma veya telefonumdaki dosyalara nasıl ulaşacağım. Yani dosya yöneticimiz yok mu?
  • Herkes aynı soruyu iki başlığıda yazarsa işimiz var Diğer başlıkta cevabı verdim.
    quote:

Arkadaşlar telefondan hafıza kartı dosyalarıma veya telefonumdaki dosyalara nasıl ulaşacağım. Yani dosya yöneticimiz yok mu?

quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y
    Dosya yöneticisi olarak ben "AndExplorer" adlı uygulamayı kullanıyorum. Bununla dosyalara ulaşmanız mümkün !
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropredator

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı.
    telefonu alma aşamasındayım.
    teamviewer android i kurup rahatlıkla pc ye bağlanabilirmiyim? bu önemli benım ıcın..
    bunu deneyen arkadaşlarımız oldumu?
    teşekkürler..

Ben teamviewer lg 500 varkende bu cihazdada çok rahat kullanıyorum internetimde vodafone cepnet ile bağlanıyor. teamviewer 6 yı kurdum.
  • beyler android 2.3.4 gelince görüntülü konuşma gmailde aktif olacak ama normal 3g şebekesinde aktif olacak mı haberi olan var mı?
  • Yoğun olmayan bir kullanımda şarj 24 saat kadar ancak gidiyordu. Ortalama 45 dakika konuşma, BT araçta iken açık durumda, evde-işte ara sıra Wifi açık, marketten birşeyler indirme, bunları kurcalama, Facebook, mail vb. gibi şeyler var kullanım alışkanlıklarımda. Yine de şarjın 1 gün ancak gitmesi beklentilerimin biraz altında kalmıştı. Ben 2 gün kullanırım diyordum.

Dün xda forumlarında dolaşırken birisi, Friendstream'i kapattım, şarj sürem oldukça uzadı yazmış. Ben de dün akşam denedim, HTC Sense için Facebook senkronizasyonunu tamamen kapadım, zaten otomatik güncelleme yapmayan Friendstream widget'ını kaldırdım ve dün öğleden önce şarj ettiğim pil şu an halen %18 seviyesinde. Hem de dün bu işi yaptıktan sonra telefonu daha yoğun kullandım. Normalde 2-3 saat önce şarja takmış olmam lazımdı ama görünüşe göre akşamı rahat çıkartacak. Tam bir şarjdan sonra sırf bunu kapatmanın bile ne kadar artısı olduğunu daha iyi görebilirim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 9 Haziran 2011; 13:30:06 >

• Civcivx frendsteam yerine normal face ve twiter kullanın daha iyi. İyiden kastı şarj olarak. Benimki senk halinde dün aldım işte 16 saat oldu şardan beri yüzde 40 şarj var full download program kurulumu senk ile uğraştım durum bu beklediğimden iyi çıktı telefon şarjı
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

beyler android 2.3.4 gelince görüntülü konuşma gmailde aktif olacak ama normal 3g şebekesinde aktif olacak mı haberi olan var mı?

Sanırım 3G şebekesi üzerinden de görüşme yapılabilecek.

quote:

You can make calls over a 3G or 4G data network (if your carrier supports it) or over Wi-Fi.

http://googlemobile.blogspot.com/2011/04/video-chat-on-your-android-phone.html

Ben de şunu merak ediyorum. Sadece Google Talk kullanarak mı görüntülü görüşme yapılabilecek?
    Yani telefon ekranından direk numarayı tuşlayıp görüntülü ara diyemeyecek miyiz ? Kafam karıştı.

Not: @invisible bir daha okudum da sanırım aynı şeyi merak ediyoruz.
    "Yani Google Talk kullanmadan görüşme yapılabilecek mi?" Bunu kastettin sanırım sen de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 9 Haziran 2011; 13:45:27 >

• Feah 2096 aynen
  • Ya arkadaşlar bu Twitterdan biri mesaj gönderdiğinde uyarı vermiyor, illa mavi kuşa girip yenilemem gerekiyor.
    Yok mu başka bir Twitter uygulaması falan şöyle uyarı vereninden ?
  • Arkadaşlar şarj süresini uzatmak için telefonun normal facebook ve twitter hesaplarını kapattığımızda facebook sohbetimizi normal opera'dan girdiğimizde yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Arkadaşlar şarj süresini uzatmak için telefonun normal facebook ve twitter hesaplarını kapattığımızda facebook sohbetimizi normal opera'dan girdiğimizde yapabiliyor muyuz?

Normal uygulamaları kapatmana gerek yok. Sadece HTC Sense için... olanları kaldırmak yeterli. Diğerlerinin de otomatik güncellemelerini kapatırsan, sadece bu uygulamalara girdiğinde güncelle yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Arkadaşlar şarj süresini uzatmak için telefonun normal facebook ve twitter hesaplarını kapattığımızda facebook sohbetimizi normal opera'dan girdiğimizde yapabiliyor muyuz?

Normal uygulamaları kapatmana gerek yok. Sadece HTC Sense için... olanları kaldırmak yeterli. Diğerlerinin de otomatik güncellemelerini kapatırsan, sadece bu uygulamalara girdiğinde güncelle yaparlar.

Biraz daha açabilir misiniz? Demek istediğim ayarlarda hesaplar var ya işte orada sadece google ve htc sense ekli olsa diğerleri kapalı olsa. Normal tarayıcan facebook.com adresine giriş yaptığımızda bilgisayardan girdiğimiz gibi altta sohbet bölümü olur mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Biraz daha açabilir misiniz? Demek istediğim ayarlarda hesaplar var ya işte orada sadece google ve htc sense ekli olsa diğerleri kapalı olsa. Normal tarayıcan facebook.com adresine giriş yaptığımızda bilgisayardan girdiğimiz gibi altta sohbet bölümü olur mu?

Ben tarayıcıdan sohbeti hiç denemedim. Girince oluyorsa oluyordur, olmuyorsa cihaz içi hesapları ile bir bağlantısı yok o durumun.

• quote:

Facebook'un android uygulaması var marketten yada internetten onun güncel versiyonu indir. O uygulamanın (v1.5 ve üstü şuan 1.5.4 sanırım) sohbet özelliği var hatta sohbetten size biri bir mesaj yazarsa uyarı özelliğide var diye biliyorum ama denemedim. Niye tarayıcıdan facebook.coma girmekle uğraşacaksın ?

HD Video Örneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 9 Haziran 2011; 18:40:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

quote:

Facebook'un android uygulaması var marketten yada internetten onun güncel versiyonu indir. O uygulamanın (v1.5 ve üstü şuan 1.5.4 sanırım) sohbet özelliği var hatta sohbetten size biri bir mesaj yazarsa uyarı özelliğide var diye biliyorum ama denemedim. Niye tarayıcıdan facebook.coma girmekle uğraşacaksın ?

ama şarj yiğiyormuş.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.