Şimdi Ara

HTC Desire Eye tuş kilidinin sürekli açılıp kapanması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC Desire Eye tuş kilidinin sürekli açılıp kapanması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Telefonum bir süredir internetin az çektiği (E, G) yerlerde surekli olarak tuş kilidini açıp kapatıyor, kullanmama izin vermiyor. Haliyle şarjı da hemen bitiyor ekranı sürekli kullandığı için.

Yalnız mobil veriyi kapattığım zaman hiç bir sıkıntı kalmıyor. Uygulamaların veri kullanımını incelediğimde karşıma şöyle bir şey çıktı.

"Gelişmiş arama video arama..." diye bir şey videolu bir uygulama olan Hadi'den bile çok veri kullanmış.

Ayarlardan arka plan verilerini kısıtlamaya çalışıyorum fakat diğer uygulamalarda olduğu gibi o seçenek yok. Ayarlar>Uygulamalar kısmından ise o yazan uygulamayı bulamıyorum.

Fabrika ayarlarına döndürmeyi ve hard reset atmayı denedim fakat maalesef sonuç değişmedi. Umarım bana yardımcı olabilecek birisi vardır. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alsrkya -- 15 Ağustos 2018; 4:23:23 >

|
    |

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

• Er
    11 Mesaj
    Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
  • Er
    11 Mesaj
    Up

|
    |

• Er
    11 Mesaj
    Koca bir forumda tek başımayım resmen 😂😂

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.