Şimdi Ara

htc desire eye /htc one m8/ samsung note 4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KİBARFEVZO

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

SJ nin ta kendisi hepsi kabak gibi belli hocam

Birde bu var.
    http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memID=1725745

Şu şahsın ipsine engel konamaz mı? Mümkün değil midir böyle bir şey? Kurtalamayacak mıyız şundan artık sabır kalmadı dile kadar geliyor da çıkamıyor şu değersiz yüzündne ban yemeyelim diye.

Burda insanlara yardım ediyorum bana teşekkür edin

Sen troll hesaplarla sadece sony trollemeye insanlara yardım mı diyorsun? insanlarla onların paralarıyla oynuyprsun resmen terbiyesiz.

• quote:

quote:

quote:

Birde bu var.

Sen sus leğenci

Sende Sj'sin büyük ihtimal. Çocuğum seni işin gücün yok mu nasıl bir işsizsin sen? Yeter gına geldi artık insanlardan ne istiyorsun?

Sony daha iyi kıskanıyorsunuz sonyi htc nin kamera 4 mp batarya 2600 mah adam bunu alıp kazık mı yesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Birde bu var.

Sen sus leğenci

Sende Sj'sin büyük ihtimal. Çocuğum seni işin gücün yok mu nasıl bir işsizsin sen? Yeter gına geldi artık insanlardan ne istiyorsun?

Sony daha iyi kıskanıyorsunuz sonyi htc nin kamera 4 mp batarya 2600 mah adam bunu alıp kazık mı yesin

Allah sen sabır ver.

• Konuya cevap verelim. Video izlemek en güzel note 4 de olur bu kesin.Kamera olarak da zirveye oynuyor.M8 de 5" ekran ve sanal tuş var
    .Artısı mükemmel hoparlörü ve kasa işçiliği. Donanım olarak note 4 üstün ama m8 de alınabilir.E8 in kamerasına da iyi diyorlar.

• quote:

Konuya cevap verelim. Video izlemek en güzel note 4 de olur bu kesin.Kamera olarak da zirveye oynuyor.M8 de 5" ekran ve sanal tuş var
    .Artısı mükemmel hoparlörü ve kasa işçiliği. Donanım olarak note 4 üstün ama m8 de alınabilir.E8 in kamerasına da iyi diyorlar.

Bence z3 daha iyi hem su ve toz geçirmiyor kamerası 20 mp arayuzu samsungu tokatlar

• KİBARFEVZO K kullanıcısına yanıt
    su mu geçirmiyor hee? z1 kullanıyorum ve kuzenimde z2 ikiside şuanda TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNDE başvuru yaptık para iadesini alır bakarım keyfime su geçirmezmiş. Neyin kafası bu?

20mp he yarım saat foto çekbilmek için İSO ayarı yaptıran düzgün çıksın diye ışıkğı tutturacağım diye uğraşmalar la sony kendi modelinde bile en iyi sensörü kullanmıyor.
  • Kalemi kullanirsaniz note4 derim. Isim olmaz derseniz m8 derim. Vaktim var derseniz yeni modelleri beklemenizi oneririm ama bu isin de sonu yok orasi da ayri konu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ranarana

Acikcasi z3 e isinamadim bir türlü, m8 öne çıkıyor gibi

Z3 onu şamarlar

Sjnin yeni hesabi gelmis. Adam hala uslanmadi. Fake profilden 12.banin yakindir.

• Gelmiş gene

Stevejones
    Uzmanforumcu
    Teknolojisevenadam
    Teknolojiveben
    Teknoöneriler
    Berkem01
    Mursan99
    Falakacıbaşı
    Falakahan
    Donanımhabertavsiye
    HocamNeTavsiyeEdersiniz
    Donanımdoctor
    TheGreatKhaLi
    ImSoFancy 3
    MrBedbaht
    Android
    Xtechnolog
    TeknolojiyeAtarlananAdam
    KİBARFEVZO
    niğdelibela
    ve adını sayamadığımız pek çoğu.

Toplu ban şenliği pek yakındadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 13 Şubat 2015; 20:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Gelmiş gene

Stevejones
    Uzmanforumcu
    Teknolojisevenadam
    Teknolojiveben
    Teknoöneriler
    Berkem01
    Mursan99
    Falakacıbaşı
    Falakahan
    Donanımhabertavsiye
    HocamNeTavsiyeEdersiniz
    Donanımdoctor
    TheGreatKhaLi
    ImSoFancy 3
    MrBedbaht
    Android
    Xtechnolog
    TeknolojiyeAtarlananAdam
    thejackal4141
    KİBARFEVZO
    niğdelibela
    ve adını sayamadığımız pek çoğu.

Toplu ban şenliği pek yakındadır

Eline saglik liste icin. Cogu banlandi zaten. Su adamin forumda yaptiklari bunlardir iste.
    O actikca biz banlatacagiz. Forumla alay eden adamin hakkindan hep birlikte gelmekteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 11 Şubat 2015; 2:09:31 >

• quote:

quote:

Birde bu var.

Sen sus leğenci

Hayirli banlar fake

• sanırım bir ay daha dayanacağım şu telefona aslında beni götürmüyor telefon iyice kafayı yedi bir cm yer değişikliğinde çekme sorunu yaşatıyor.ama beklesemde bu telefonların fiyatı düşmez çok fazla değil mi? m9 çıktıktan sonra m8 biraz fiyat düşer mi ki? bir de şu parelel ithalat mı ithalatcı firma garantili falan olan teefonlara güven olur mu acaba?
  • quote:

sanırım bir ay daha dayanacağım şu telefona aslında beni götürmüyor telefon iyice kafayı yedi bir cm yer değişikliğinde çekme sorunu yaşatıyor.ama beklesemde bu telefonların fiyatı düşmez çok fazla değil mi? m9 çıktıktan sonra m8 biraz fiyat düşer mi ki? bir de şu parelel ithalat mı ithalatcı firma garantili falan olan teefonlara güven olur mu acaba?

Her paralel ithalata güven olmaz hocam. İncelemek lazım almadan soruşturmak lazım bazılarının Türkiye'de garantisi olmuyor. M9 çıkınca m8 bir nebze ucuzlar. Ama Htc diğerleri gibi çok kayıp yaşatmıyor 6 ayda değil de sene de bir seri çıktığı için.
  • Bence sony z2 ceyahut z3 bakin

• ARKADAŞIM!! farkettin mi bilmiyorum kesinlikle sony almayı düşünmüyorum senin o çok savunduğun sony iki telefonumdada beni aldığıma pişman etti bir servis ancak bu kadar kötü muamele eder insana... neyse diğer servislerde kötü olsa bile denemek istiyorum farklı bir model marka telefonu...
  • hocam delta yada gençpa garantili lerde sorun yaşarmıyım acaba? bununla ilgili bir forum var mı sitede ben çok yabancısıyım sitenin needen aratacağımı bilemedim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeTavsiyeEdiyorsun

Bence sony z2 ceyahut z3 bakin

ADam sony istemiyorum diyor uzaklaş hzuur bozma trolleme artık insan ol biraz!
  • quote:

hocam delta yada gençpa garantili lerde sorun yaşarmıyım acaba? bununla ilgili bir forum var mı sitede ben çok yabancısıyım sitenin needen aratacağımı bilemedim de...

Hocam servis tamamen şans işi kvk genpa delta diye direk önyargılı yorum yapamayız garanti şubesine göre bile değişiyor bu işler.
  • quote:

quote:

Bu kişinin piskolojik sorunları vardır. Kendi Htc one m8 adlı telefonu aldığı için çok pişman olmuştur.
  • quote:

quote:

quote:

Bu kişinin piskolojik sorunları vardır. Kendi Htc one m8 adlı telefonu aldığı için çok pişman olmuştur.

Sen pm atsana bana telefon numaranı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.