Şimdi Ara

Htc desire eye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.Bundan önceki telefon um m8 di .Çok uzatmaya gerek yok cihaz çok iyi.Eye la ilgili sorularınız varsa buyrun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zen

Telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.Bundan önceki telefon um m8 di .Çok uzatmaya gerek yok cihaz çok iyi.Eye la ilgili sorularınız varsa buyrun.

M8 İLE arasında batarya olarak çok fark varmı ?

• Çok fazla bir fark yok ama m8 in bataryası daha iyi.

• Öncelikle hayırlı olsun telefonunuz. Benim bu telefon ile ilgili tek endişem bataryası. Eşime alacağım ve günü çıkartmazsa kafama atar günün sonunda. Sizin kullanımınız nasıl acaba ve ne kadar gidiyor şarjı?
  • Dostum normal kullanımda yarı yolda bırakmaz.Ben çok kullanıyorum.Bütün gün internet açık en az 3saat müzik dinliyorum.Telefon neredeyse hep elinde.Sabahları ise giderken yarın saat gazete okuyorum.Yine en az bir saat oyun oynuyorum.Sana şöyle söyliyeyim ben bu telefonda ay da 16 gb internet kullanıyorum.Yani normal bir kullanıcı günü rahat çıkartır.

• Hocam peki telefonun kamerası nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kamerası da m8 den daha iyi.

• HTC telefonlar iyi oluyorlar genellikle, kullanımıda rahat. bende HtC almayı istiyordum.önem verdiğim özelliklerde kamera ve bataryasıydı.bilgilendirme için teşekkür ederim arkadaşlar.

http://www.sepetego.com/telefon/cep-telefonu/
  • Rica ederim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.Ben uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyor um artık telefon değiştirmeyi.

• zen Z kullanıcısına yanıt
    hocam yabancı sitelerde baktım da eye nin kamerası baya iyi gibi m8 den baya iyi gibi foto kosunda ıponeler le aynı sevidemi kamera kalitesi
  • Ben M8 düşünüyordum neden geçtiniz ?

• Bir kere şu geçirme më özelliği var.İşlemci ve ram aynı .Ön kamera ve arka kamera daha iyi artı daha hafif..

• Hocam lollipop güncellemis geldimi ve ben genelde sadece whatsapp facebook fln kullanıyorum en fazla 15 dk fln oyun oynarım günlük olarak ne kadar sarj süresi verir 6 saat fln görürmuyum
  • Geldi sarji sana rahat yeter

• hocam peki lollipop tan sonra sorun fln oldumu kasma donma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat415

hocam peki lollipop tan sonra sorun fln oldumu kasma donma

ben cevap vereyim hiç bir sorun olmadı donma vs katiyen yok çok daha iyi hale geldi.
  • Peki hocam desire eye im boyutlari iac cm kasasinin olcup yazsan cetvelle enine boyuna

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzTR

quote:

ben cevap vereyim hiç bir sorun olmadı donma vs katiyen yok çok daha iyi hale geldi.

Marshmallow dan sonra donma oldu mu hocam ?? Benim Desire eye şu an çok kötü . Çok kasıyor
    Bir sene olsa da inşallah foruma giriyosunuzdur

• quote:

Orijinalden alıntı: RessamBob

quote:

quote:

Marshmallow dan sonra donma oldu mu hocam ?? Benim Desire eye şu an çok kötü . Çok kasıyor

Hocam maalesef şuan için kötü durumda telefon kasmalar başladı yavaşlık söz konusu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RessamBob

quote:

quote:

Hocam maalesef şuan için kötü durumda telefon kasmalar başladı yavaşlık söz konusu.

Özellikle mesaj yazarken mesajın ekrana gelmesini bekliyorum. Bir çözüm buldunuz mu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.