Şimdi Ara

HTC Desire C video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
18.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Dandik dündük telefonlara yükleyin 4.0 ı.Bundan kat kat daha iyi olanlarada ram-rom yetmiyor gibi bahaneler sunun.Almıyorum artık htc!

ram rom yetmiyor bahanelerini millet kendisi uydurdur htc nin öyle bir söylemi olmadı kaldı ki yetersiz ram olan telefonlara bile 4 geldi...

http://www.pclabs.com.tr/2012/05/23/htc-android-4-0-ics-guncelleme-bildirisi/

BİLGİNİZ YANLIŞ VEYA BU KADAR İNSAN NEDEN HATA YAPSIN ? RAM - ROM OLAYI TÜM ANDROİD CİHAZLARIN ( ÜRETİCİ KAYNAKLI ) SORUNU.

Dikkatli okursanız ! , ifade bana göre ram - rom dan kaynaklı gibi geliyor ;

" Bu modellerin haricinde (genelleyecek olursak) 512MB veya aşağısında ROM miktarına sahip olan hiçbir modelin güncellenmeyeceğini söylüyor "

Ben HTC EXPLORER kullanıyorum , cihaz çok yeni ve bence ICS 4.0 ın lite sürümü kesin hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Dandik dündük telefonlara yükleyin 4.0 ı.Bundan kat kat daha iyi olanlarada ram-rom yetmiyor gibi bahaneler sunun.Almıyorum artık htc!

ram rom yetmiyor bahanelerini millet kendisi uydurdur htc nin öyle bir söylemi olmadı kaldı ki yetersiz ram olan telefonlara bile 4 geldi...

geldide biz neden görmedik hocam.. bak bakalım sensation ve xe modellerine sense nin hangi sürümünü vermişler.. şimdi kalkıpta bu tel sensation dan daha güçlü demezsiniz umarım..
  • 600 mhz android 4.0 destekliyo şaşırtıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT bu ne lan bumu giriş seviyesi? 4.0.3 geliyo htc sense 4 destekliyomu barii?
    nfc - + best audio ve herşeyin 4.0 ı nı destekliyor 1: bluetooth 2: sense 3: ICS android sürüm

ama 600 mhz işlemci ile ne yapcan o telefonla?

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Ben aldım hb.da dan kulaklık kampanyası ile gayet güzel ics 4.0.3 yüklü dahili hafıza 1 gb bence yeterli beğenmeyenler gitsin bu fiyata samsungun galaxy ace alsın... Tabi bu özellikler onda varsa..

Sony walkman with live alsaydın 1 ghz işlemci ,flaş var,ön kamerada var ve ses kalitesi oldukça güzel. sadece ekranı küçük

• quote:

Orijinalden alıntı: ejectx

quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Ben aldım hb.da dan kulaklık kampanyası ile gayet güzel ics 4.0.3 yüklü dahili hafıza 1 gb bence yeterli beğenmeyenler gitsin bu fiyata samsungun galaxy ace alsın... Tabi bu özellikler onda varsa..

Sony walkman with live alsaydın 1 ghz işlemci ,flaş var,ön kamerada var ve ses kalitesi oldukça güzel. sadece ekranı küçük

Htc nin sense arayuzu varken başka hiçbir cihaz bana çekici gelmiyor. Bu htc modellerinde 4. Telefonum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hKncnnrT bu ne lan bumu giriş seviyesi? 4.0.3 geliyo htc sense 4 destekliyomu barii?
    nfc - + best audio ve herşeyin 4.0 ı nı destekliyor 1: bluetooth 2: sense 3: ICS android sürüm

Küçük düşünüyorsunuz ! diyebileceğim hiç bir şey yok :))

• YAV ŞUNA VERİLEN PARAYA YAZIK, GİDİN İDEOS X5 FALAN ALIN DAHA İYİ. KAAN ARLI YİNE POLİTİK BİR İNCELEME YAPMIŞ, SEVMİYORUM.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hard Coder

quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps telefon çöp
    Giriş seviyesi ne demek biliyormusunuz?

650 LİRAYA GİRİŞ SEVİYESİ Mİ OLUR. BABA PARASIYLA BURAYA KADAR İŞTE.

• şu donanımlı telefona bile 4.0 yüklemişler ve gayet de stabil çalıştırmışlar...
    ama gene de şu tasarıma keşke en az 1ghz işlemci kullansalarmış manyak olurmuş..

• fiyatını bir parça daha düşük tutarlarsa fena telefon değil.
  • Bugun cihaza sistem guncellemesi geldi. 1.45.401. den 1.45.468 e yükseltti. Download klasorune gelen sistem güncellemesinin zıp dosyasını kopyalamis. Ayrıca cihazla birlikte hediye verilen kulaklıkla müzik dinledim meğer bundan önce müzik dinlemiyormusum:) explorer da player pro dsp pack kullaniyordum. Bu kadar canlı ve bütün ayrıntıyı duymamıştım. Dr beast audio cihaza çok şey katmış. Kesinlikle cihaz mükemmel verilen parayı sonuna kadar hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redloves -- 14 Temmuz 2012; 12:46:36 >
  • Enteresan yorumlar gelmis :D

• hepsi buradada 250 tl lik kulaklık hediyeli gözüküyor eger dogruysa alınır bence 420 lira gibi bi fiyata geliyor ozaman

• tüketiciye ucuza ulaştırmak için her şeyinden kısmışlar ama ben tasarım ve normal kullanımdaki performansını beğendim

• Wildfire s gibi metal çerçeve ve kenardaki lazer kesim güzel bir görüntü vermiş

• Yanında kulaklık verirlerse satar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Küçük düşünüyorsunuz ! diyebileceğim hiç bir şey yok :))

tmm git o telefonla n.o.v.a. 3 oyna tmm mı?

• samsung glaxy ace daha iyi yoksa HTC desire C mi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartmann

samsung glaxy ace daha iyi yoksa HTC desire C mi ???

Bu cihazı ace ile kıyaslamak mi? Büyük bir yanlışa dusersin ace nin pikselleri sayılıyor nokta nokta kaldiki bu cihaz en güncel sense ve Android içeriyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.