Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
45.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki bu ileti kutucugu neden kuculmus olabilir bi fikriniz var mı cok tsk ederım bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok tsk ederım pekı bu ileti kutucugu neden kuculmus olabilir bi fikriniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdemirs

cok tsk ederım pekı bu ileti kutucugu neden kuculmus olabilir bi fikriniz var mı

Pinch to zoom hareketi yaparsanız ileti yazdığınız sırada kutucukların boyutunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Pinch to zoom hareketi; iki parmakla birden ekrana dokunup parmakları iki ayrı yana çekme hareketi.
     >> HTC Desire C Kullanıcı kulubu <<

• quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

quote:

Orijinalden alıntı: ambitico

arkadaşlar almayı düşünüyorum ama aklıma takılan şeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

telefonun sistem yüklenmiş halini çıkardığımızda kullanılabilir boş alan olarak nekadar kalıyor? çünkü bazı yerlerde 1gb bazı yerlerde 4gb yazıyor

kullananlar cevaplarsa daha doğru olur; ama ben 1gb diye biliyorum kullanıcı hafızasını...

Telefonun hafızası 4gb dese de kullanılabilir alan 1 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

quote:

cok tsk ederım pekı bu ileti kutucugu neden kuculmus olabilir bi fikriniz var mı

Pinch to zoom hareketi yaparsanız ileti yazdığınız sırada kutucukların boyutunu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Pinch to zoom hareketi; iki parmakla birden ekrana dokunup parmakları iki ayrı yana çekme hareketi.

tsk ederım denedım ama beceremedım galıba:) gonderdıgım ıletı kutucugundakı harflerın puntosu buyuyup kuculdu gonderırken kutucuk buyumedı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1993

bi kaç gün önce güncelleme geldi. Onu ben konu olarak yayınlamıştım sistem iyileştirilmesi yakınlık sensör sorunu ve 1-2 takılma sorunu için yapılmıştır sorun yok yani :)

dün yine ekranda sorun oldu sensor algılayamadı htc yazısının yanındaki kırmızı ışık algılayamadıgında mı yanıyor acaba? servıse gondermem mı gerekıyo ne yapcagımı bılemedım:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

quote:

tsk ederım denedım ama beceremedım galıba:) gonderdıgım ıletı kutucugundakı harflerın puntosu buyuyup kuculdu gonderırken kutucuk buyumedı.

Yok zaten kutucuk büyümez onu büyetemezsiniz okuyamıyorum deyince ben bunu önerdim ,bu sadece yazıları büyütür.

• merhaba arkadaslar ...

desire c telefonu yeni alarak aranıza katıldım ... formdan bir arkadstan 1 aylık temiz kullanılmış ...

yanlız telefon inanılmaz yavaş, daha önce mini2 kullanmış biri olarak çok şaşırdm,

mesela google playdan ana sayfaya dönmek istiyorum 7-8 sanıyede bekleyip yüklüyor ibaresi çıkıp ana ekrana dönüyor ...

alttakı dokunmatıklerın algılanması çok geç oluyor ...

bu yazılımla ilgili bir sorun gibi , yoksa bu durumdan şikayet eden illa birileri olurdu ..

sürüm 4.0.3 bu arada ...

ne yapmam konusunda yardımcı olacak varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalemlikek

merhaba arkadaslar ...

desire c telefonu yeni alarak aranıza katıldım ... formdan bir arkadstan 1 aylık temiz kullanılmış ...

yanlız telefon inanılmaz yavaş, daha önce mini2 kullanmış biri olarak çok şaşırdm,

mesela google playdan ana sayfaya dönmek istiyorum 7-8 sanıyede bekleyip yüklüyor ibaresi çıkıp ana ekrana dönüyor ...

alttakı dokunmatıklerın algılanması çok geç oluyor ...

bu yazılımla ilgili bir sorun gibi , yoksa bu durumdan şikayet eden illa birileri olurdu ..

sürüm 4.0.3 bu arada ...

ne yapmam konusunda yardımcı olacak varmı acaba ?

senin telefonda ya sorun vardır yada sistem çok dolduğundandır. Benim telefonda bi tek yakınlık sensor sorunu vardı oda güncellemeyle gitti. Dedigim gibi işletim sistemi telefonla çok tümleşik kasmadan rahat çalısıyor bikaç oyun hariç Telefona Ruu_ romu tekrar kurmanı öneririm yada fabrika ayarlarına çevir.

• quote:

bi kaç gün önce güncelleme geldi. Onu ben konu olarak yayınlamıştım sistem iyileştirilmesi yakınlık sensör sorunu ve 1-2 takılma sorunu için yapılmıştır sorun yok yani :)

siz ne zamandır kullanıyorsunuz bu telefonu sensor sorunu onceden de var mıydı

• Ben de desire c aldım. 5 gündür kullanıyorum. Performansı fena değil.
    Benim sorunum kulaklıktan gelen seste sol tarafta daha çok ses geliyor.
    Baktım balans ayarı gibi birşey de yok.
    Gizli kodlarda var mıdır acaba sol sağ volume ayarları.
    Bilen arkadaş varsa cevaplarsa memnun olurum.
  • quote:

quote:

ilk aldıgımda sensör sorunu vardı.Garantiye göndermedım 1 ay beklemek için güncellemeden sonra düzeldi. geçen ay almıştım
  • quote:

quote:

quote:

ilk aldıgımda sensör sorunu vardı.Garantiye göndermedım 1 ay beklemek için güncellemeden sonra düzeldi. geçen ay almıştım

cok tsk ettim

• Arkadaşlar ben 1 hafta içinde One X alıcam, kız arkadaşımada Desire C alıcam. bi kaç sorum olucak, bu telefonda sadece mesajlaşılacak ve internette surf yapılacak. yoğun kullanımda şarjı 18 saat kadar dayanır mı ve cihazda micro sim mi var yoksa normal sim mi?

• HTC Desire C SAR değeri;

Baş: 0.74 W/kg
    Gövde:0.64 W/kg
    bu çok güzel işte:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

HTC Desire C SAR değeri;

Baş: 0.74 W/kg
    Gövde:0.64 W/kg
    bu çok güzel işte:)

kesinlikle .... hızından daha önemli bencede ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommyvercetti07

Arkadaşlar ben 1 hafta içinde One X alıcam, kız arkadaşımada Desire C alıcam. bi kaç sorum olucak, bu telefonda sadece mesajlaşılacak ve internette surf yapılacak. yoğun kullanımda şarjı 18 saat kadar dayanır mı ve cihazda micro sim mi var yoksa normal sim mi?

normal sim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenzo_ist

quote:

Arkadaşlar ben 1 hafta içinde One X alıcam, kız arkadaşımada Desire C alıcam. bi kaç sorum olucak, bu telefonda sadece mesajlaşılacak ve internette surf yapılacak. yoğun kullanımda şarjı 18 saat kadar dayanır mı ve cihazda micro sim mi var yoksa normal sim mi?

normal sim var

teşekkürler hocam

• arkadaşlar video kaydı vga 30 fps miydi bunun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenzo_ist

quote:

normal sim var

teşekkürler hocam

3G internet sürekli açık imkansız 18 saat dayanması Maksimum 12 saat dayanır yoğun kullanımda.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.