Şimdi Ara

htc desire 820 g dual sim telefonuma lolipop güncellemesi yapmak istiyporum bilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi forumlar öncelikle arkadaşlar htc desire 820 g dual sim model telefonum var fakat telefonum henüz 4.4.2 kitkatta başka ülkelerde telfona lolipop güncellemesi gelmiş fakat bende yok telefonun android sürümünü nasıl yükselte bilirimi bilgisi olan biri varsa acilen yazsın
    http://www.htcdev.com/devcenter/downloads bu adresten buldum yeni sürümü ama nasıl yükleneceğini bilmiyorum ve yüklenirse bir teknik sorun çıkarmı bilgili biri yazabilirmi iyi forumlar

• Ayni sikinti bendede var yardimci olucK yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASYA ve çin bölgesinde telefon yeni yeni lolipopa geçmiş marshmelow için daha çok bekliycez sanırım
  • Merhaba bende bu telefonu aldım 1 Gb ram olduğu için güncelleme almaz fln diyorlardı kesin 5.0 güncellemesini alacak mı
  • arkadaşlar aradan baya zaman geçmiş ama bilgisi olan yok mu telefom kitkat ta güncelleme yapılabilir mi?
  • Güncelleme iniyor ama yüklerken Kırmızı üçgen şeklinde hata veriyor. Telefon açılıyor yine aynı güncellemeyi indiriyor yine kırmızı üçgen çıkıyor. Sürekli böyle devam ediyor. Bunun çözümü nedir?
  • son durum ne arkadaslar haberı olan varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.