Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.553
Cevap
19
Favori
159.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • manita çok beğendi, ..tık, kırmızısını istiyo napacaz bakalım.
  • Arkadaşlar dün aldığım mavi 8X cihazımı satıyorum. Maalesef alışamadım ve allahın Tango video programı dahi yok anlamadım gitti. aşağıda link veriyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-1-gunluk-kvk-garantili-htc-windowsphone-8x-mavi-104758639/detay/
  • birkaç tanede yarına ayarlamaya çalşırım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cank1981 -- 10 Kasım 2012; 21:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: campcamp

Arkadaşlar dün aldığım mavi 8X cihazımı satıyorum. Maalesef alışamadım ve allahın Tango video programı dahi yok anlamadım gitti. aşağıda link veriyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-1-gunluk-kvk-garantili-htc-windowsphone-8x-mavi-104758639/detay/

tango gelicek kısa bir süreliğine kaldırılmış

• değişik bir deneyim alanlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

değişik bir deneyim alanlara hayırlı olsun

bence deneyim değil,

galaxy s

galaxy s2

galaxy note

galaxy s2

sonny arcs s

bunları direk kullanımış biri olarak,

WP deneyim değil bir tercih.....

ben androide veda ettim, artık almam, kalan insanlarda veda edene kadar WP de takılacak kişiler biziz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

bence deneyim değil,

galaxy s

galaxy s2

galaxy note

galaxy s2

sonny arcs s

ben androide veda ettim, artık almam, kalan insanlarda veda edene kadar WP de takılacak kişiler biziz.

valla üstat mest ediyorsun beni yıllardır dediğimi söyleyen birlierini görmek güzel boşver onlar matrixte yaşıyor

• cok kararsızım alsam mı almasam mı ses olayı çok cezbedici
  • quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

quote:

quote:

bence deneyim değil,

galaxy s

galaxy s2

galaxy note

galaxy s2

sonny arcs s

valla üstat mest ediyorsun beni yıllardır dediğimi söyleyen birlierini görmek güzel boşver onlar matrixte yaşıyor

şimdi artistlik yapan yada şu oyun wp de yok k,imse wp almaz diyen ergenler hatta, onlara laf dokundur muyorum gerçi, uygulama açısından androide bağlı olan kişiler bir güm WP a geçecekler. o zaman biz bir trafımızla güleceğiz. ha.. değeri olacak mı olmayacak.. ama olsun.

bu kulaklık kulağıma girmediya laa.... şınaydır alacaz mecburen ehehehehhehehehehe

• quote:

quote:

bence deneyim değil,

galaxy s

galaxy s2

galaxy note

galaxy s2

sonny arcs s

hayırlı olsun tekrardan windows phone'u test etme fırsatım olmadı henüz ama sonucta yapımcısı microsoft olduguna göre fazla söze ne hacet... tabi düşünceme göre şimdilik uygulama eksikliği olacaktır

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence deneyim değil,

galaxy s

galaxy s2

galaxy note

galaxy s2

sonny arcs s

şimdi artistlik yapan yada şu oyun wp de yok k,imse wp almaz diyen ergenler hatta, onlara laf dokundur muyorum gerçi, uygulama açısından androide bağlı olan kişiler bir güm WP a geçecekler. o zaman biz bir trafımızla güleceğiz. ha.. değeri olacak mı olmayacak.. ama olsun.

bu kulaklık kulağıma girmediya laa.... şınaydır alacaz mecburen ehehehehhehehehehe

telefonda ile gelen kulaklık bekledğimden iyi çıktı işin açkıcası beni utandırdı ama ben kulakiçine alışmoşım bende kulaklık düşünüyorum bakalım ne alcaz

• Kulaklık kalitesine bakmadım ama değiştirmem kesin. Olmuyor kulağıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kulaklık kalitesine bakmadım ama değiştirmem kesin. Olmuyor kulağıma.

cevapsız arama yada mesajda herhangi bir ışık yok değil mi yanan ben göremedimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Kargomun gelmesini bekliyorum, gelsede kurcalasak

WP ların tek handikabı uygulamasının diğer sistemlere göre az olması, ama oda şimdilik öyle, gelişmeye başlayacaktır, bir bada, yada meego gibi havada kalmayacaktır. tüm üreticiler deli gibi WP telefonlar çıkartıyor, her halde salak değiller, onlarında bir bildikleri var, WP benim beklentim ios dan sonra 2. sırayı alacak. tabi ortalıktaki android fanatikliğini yenmeleri ha deyince olmaz.

Ha!!! bakın olmadı.

Daha yeni focus s almamışmıydın , şimdide htc mi aldın : )

Focus s in bataryası gelmedi.direk satcam omu. Hiç kullanmadım onu. Bunu 8x den yazıyorum müthişşş...[simage][/simage]

focus s , sgs2 ile aynı kasaya sahip pilleride 1650 mah , i9100 bataryası ona uyması lazım : )

alakası yok, samsung buna ne koyduysa hiç bir şey uymuyor

• quote:

quote:

cevapsız arama yada mesajda herhangi bir ışık yok değil mi yanan ben göremedimde

valla denemedim ama şarjdaykene üstte kırmızı ışık yanıyor, onu kullansalarmış bari....
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsTelefon

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_tpc

-Uygulama listesinin sadece aşağıya doğru sıralanması uzun vadede sıkıntı yaratacaktır. Liste görünüş biçimleri hakkında da bir güncelleme geleceğini düşünüyorum.

Listede şu an için uygulama sayınız az ise harf gruplaması yapmıyordur. Uygulama sayısı artınca gruplama yapmaya başlayacaktır. Liste sağdaki gibi oluyor, bir harfe basınca soldaki liste görüntüsü ile istediğiniz harf grubuna gidebiliyorsunuz.

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE*

Bilgilendirme için teşekkür ederim. İncelememi beğenen arkadaşlara da teşekkürler, ben windows mobile ın beklenenden çok daha kısa sürede yaygınlaşacağını düşünüyorum. Eksikler her daim olacaktır fakat güncellemeler konusunda microsoft a güvenilir. Başka şansı yok çünkü :) İyi forumlar..

• quote:

quote:

quote:

valla denemedim ama şarjdaykene üstte kırmızı ışık yanıyor, onu kullansalarmış bari....

Aslında bu durum bir güncellemeye bakar nasıl olsa donanım destekliyor..Yani cihaz şarj olurken üzerinde kırmızı ışık yanabiliyorsa herhangi bildirimde bu ışığın yanıp sönmesi sağlanabilir,bunu yapmak zor olmasa gerek diye düşünüyorum... Belki ileride çıkacak bir güncellemeyle olabilir neden olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 10 Kasım 2012; 22:55:27 >

• yanlış oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokbey -- 10 Kasım 2012; 23:39:48 >
  • SAğolsun vadofone ben turkcellden aldıktan sonra kampanya açıkladı lan sizin varya

Ama pek de bir farkı yok turkcellden

Vodafone HTC 8X Tarife

• quote:

SAğolsun vadofone ben turkcellden aldıktan sonra kampanya açıkladı lan sizin varya

Ama pek de bir farkı yok turkcellden

Vodafone HTC 8X Tarife

acaba kırmızısını getiren olacak mı??

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.