Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.554
Cevap
19
Favori
159.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben n11 den anneme hediye aldım...çok çok güzel bir telefon..kesinlikle bu fiyata kaçırılacak cihaz değil...ailecek windows phone a geçiş yaptık...babam lumia 520 ben lumia 925 annem htc 8x vallaha windows fanatiği gibi olduk )))))
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Batarya bir 10 şarjdan sonra kendine geliyor.bence bu süre uzayacaktır zamanla...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu konuyu ilk açıldığında takip etmeye başladım ve Htc 8x piyasayada olduğu günden bu yana almayı düşünüyorum.
    Geçenlerde bir mağazada kapalı iki kutu vardı ve cihaz renk bilgisi yer almıyordu.
    Ufak bir araştırma yaptım ve siyah cihazda kutusunun üzerindeki resim siyah, mavi 8x cihazının kutusunun üzerindeki cihaz resmi mavi renkteydi. Sanırım bu şekilde anlaşılıyor, teyit etmek için sizlere danışmak istedim..

Cevap için şimdiden teşekkür ederim..

İyi günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecat

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuyu ilk açıldığında takip etmeye başladım ve Htc 8x piyasayada olduğu günden bu yana almayı düşünüyorum.
    Geçenlerde bir mağazada kapalı iki kutu vardı ve cihaz renk bilgisi yer almıyordu.
    Ufak bir araştırma yaptım ve siyah cihazda kutusunun üzerindeki resim siyah, mavi 8x cihazının kutusunun üzerindeki cihaz resmi mavi renkteydi. Sanırım bu şekilde anlaşılıyor, teyit etmek için sizlere danışmak istedim..

İyi günler..

aynen hocam siyah renkli htc 8x in kutusu siyah mavinin ki mavi sarının ki de sarı oluyor....kararma olmaması için siyah renk öneririm ama renkler ve zevkler tartışılmaz seçim size kalmış

• Arkadaşlar hepinize merhabalar,Uzun süredir sizlerin o değerli paylaşımlarınızı takip etmekteyim.Öncelikle birbirinize olan saygı çerçevesinde bilgi paylaşımınızı çok taktir ettim.Ben de kısmetse Htc 8x kullanıcıları arasına yakında katılacağım.Yalnız ben telefonu yurt dışından bir tanış vasıtasıyla getirtiyorum.Pasaporta işletmekten ziyade imei değiştirme olayı var mıdır acaba bu modellerde.Varsa nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsuk_y

ben n11 den anneme hediye aldım...çok çok güzel bir telefon..kesinlikle bu fiyata kaçırılacak cihaz değil...ailecek windows phone a geçiş yaptık...babam lumia 520 ben lumia 925 annem htc 8x vallaha windows fanatiği gibi olduk )))))

yerinde olsam 8x i ben alır anneye lumia 925 i verirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

Arkadaşlar hepinize merhabalar,Uzun süredir sizlerin o değerli paylaşımlarınızı takip etmekteyim.Öncelikle birbirinize olan saygı çerçevesinde bilgi paylaşımınızı çok taktir ettim.Ben de kısmetse Htc 8x kullanıcıları arasına yakında katılacağım.Yalnız ben telefonu yurt dışından bir tanış vasıtasıyla getirtiyorum.Pasaporta işletmekten ziyade imei değiştirme olayı var mıdır acaba bu modellerde.Varsa nasıl yapabiliriz?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hocam imei attırma durumu var ama sonradan sıkıntı çıkabilir en iyisi orijinal imei kullanmaktır.mesala androidde klonlu imei de güncelleme yapamıyordun bunda da böyle bişey olabilir ama tam olarak bilmiyorum....ama 8x her yönden çok iyi bir telefon ve çok sağlam en az 2-3 yıl götürür bizi htc nin amiral gemisi.....

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

hocam imei attırma durumu var ama sonradan sıkıntı çıkabilir en iyisi orijinal imei kullanmaktır.mesala androidde klonlu imei de güncelleme yapamıyordun bunda da böyle bişey olabilir ama tam olarak bilmiyorum....ama 8x her yönden çok iyi bir telefon ve çok sağlam en az 2-3 yıl götürür bizi htc nin amiral gemisi.....

Cevap için çok teşekkür ederim hocam.Orjinal imei olması için telefonun yurt içinden alınması gerekli değil mi?Ama ben yurt dışından getirttiğimden bunu nasıl çözebilirim.Bazı sitelerde bir programdan bahsediyorlardı.Bir rus mühendisin bulduğu program.Ama bu programa ulaşamadım.Daha doğrusu bir sitede buldum ama program açılmadı.Acaba telefoncular bu telefona imei atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

Cevap için çok teşekkür ederim hocam.Orjinal imei olması için telefonun yurt içinden alınması gerekli değil mi?Ama ben yurt dışından getirttiğimden bunu nasıl çözebilirim.Bazı sitelerde bir programdan bahsediyorlardı.Bir rus mühendisin bulduğu program.Ama bu programa ulaşamadım.Daha doğrusu bir sitede buldum ama program açılmadı.Acaba telefoncular bu telefona imei atabilir mi?

pasaporta kayıt ettirme imkanın varsa kayıt yaptır kafan rahat olsun derim.....sonra imei düşmesi telefon kapanması vs. sorunlarla karşılaşmazsın zaten telefonun kronik sorunu yok sorunsuzca kullanır keyfine bakarsın hocam....

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    batarya, telefonu biraz kullanınca kendine gelir. telefonda sorun yoksa kullanabilirsin. sıfır kutu da gelse elektronik üründe sorunlu çıkma olasılığı var.
  • Bugün Hürriyet Gazetesi HTC 8 dünyanın en kötü telefonlar arasına sokmuş. Ne tuhaf tek 8mp Full HD çeken ve tek akıllı telefon modeli idi. Diğerleri hepsi 2000 li yılların telefonları.... Sanırım bir karalanma kampanyası var.

• Guzel, kotulesinler.Fiyati dahada duser bizde nasipleniriz.Artik nakit canli para ise yaramiyor hep indirimler kredi kartina.

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Bugün Hürriyet Gazetesi HTC 8 dünyanın en kötü telefonlar arasına sokmuş. Ne tuhaf tek 8mp Full HD çeken ve tek akıllı telefon modeli idi. Diğerleri hepsi 2000 li yılların telefonları.... Sanırım bir karalanma kampanyası var.

Bu telefonu hiç almayan yada kullanmayan birisi kötüleyebilir ve artı bu telefon tasarım ödülü aldı böyle haberlere itibar etmemek gerekir.nokia bu sıralar htc ile uğraşmaya başladı buda onlardan birisi bence.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluecat

Merhaba arkadaşlar,

İyi günler..

aynen hocam siyah renkli htc 8x in kutusu siyah mavinin ki mavi sarının ki de sarı oluyor....kararma olmaması için siyah renk öneririm ama renkler ve zevkler tartışılmaz seçim size kalmış

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
    Öneriniz için ayrıca teşekkür ederim. Bende kararma olur mu acaba, kötü mü olur diye çok düşündüm. Ama mavi renk hoşuma gidiyor ve kılıfla kullanacağım için sorun olmaz sanırım..

Hayırlısı önümüzdeki günlerde almayı planlıyorum..

• Yaklaşık 7-8 aydır HTC Windows Phone 8X kullanıyorum. Telefon gayet iyi ve hızlı fakat tüm Windows Phone'larda olduğu gibi mağaza sorunu çekiyorum. Mağaza IOS veya Android telefonlarınki gibi geniş içeriğe sahip değil. Gün geçtikçe gelişiyor fakat istenilen şeye çabucak ulaşılmıyor fakat bu telefonun kötü yada kullanışsız olduğu anlamına gelmiyor. Telefon gayet iyi, eğer almaya niyetiniz varsa tavsiye ederim.
  • Rehberi nasıl yedekleyebilirim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Benim şöyle bir sorunum var ve yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Yaklaşık 2 ay önce son gelen güncellemeyi yüklerken telefonum (htc 8x) birden kapandı ve bir daha hiç bir şekilde açılmadı.
    Telefonu yurtdışından almıştım ve garantisi bitmişti, genede servise götürdüm ama onlarda hiçbir şekilde sonuç alamadılar.
    Batarya, anakart, sıvı teması gibi bütün olabilecek problemler ve çözümleri denendi ama herhangi bir sonuç alınamadı.
    Büyük ihtimalle yazılım bir şekilde çöktü ve tekrardan yüklenmesine izin vermiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek ve ya önerebileceğiniz (İstanbul içi) bir servis, tamirci var mıdır?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gullwing

Merhaba arkadaşlar,
    Benim şöyle bir sorunum var ve yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Yaklaşık 2 ay önce son gelen güncellemeyi yüklerken telefonum (htc 8x) birden kapandı ve bir daha hiç bir şekilde açılmadı.
    Telefonu yurtdışından almıştım ve garantisi bitmişti, genede servise götürdüm ama onlarda hiçbir şekilde sonuç alamadılar.
    Batarya, anakart, sıvı teması gibi bütün olabilecek problemler ve çözümleri denendi ama herhangi bir sonuç alınamadı.
    Büyük ihtimalle yazılım bir şekilde çöktü ve tekrardan yüklenmesine izin vermiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek ve ya önerebileceğiniz (İstanbul içi) bir servis, tamirci var mıdır?
    Teşekkürler.

Tekrar yükleme yapmayı deneyin. Bu bolumde Htc flaş diye var.
    şarj olayı biraz sıkıntılı olabilir.
    kapama tuşu kombinasyonu yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mga93 -- 3 Ocak 2014; 19:52:48 >

• Telefonla ilgili şu ana kadar yaşadığım tek sıkıntı uygulamalar arası geçiş olmaması. Şöyle ki, Twitter da bir fotoğraf linkine yahutwww.twitter.com.... şeklinde bir linke tıkladığım zaman uygulamanın içinde açmıyor, internet explorer dan mobil siteyi açıyor. Aynı şekilde mesela Twitter dan paylaşılmış bir Vine ın linkine tıkladığım zaman Vine uygulamasına değil de internete yönlendiriyor. Örnekleri çoğaltmak mümkün, bunun çözümünü bilen var mı?
  • n11 den siparişi verdim dün akşam.. yanınada bi ukulele ekledim..
    tahminen salı çarşamba gibi elimde olur .. inş..
    forumu baştan sona bi okumayı denicem vaktim olursa. ama sanmıyorum..artık sorularımla canınızı sıkarım biraz..
    ilk geldiğinde ne yapayım ? hiç açmadan şarja mı takıp bi kaç saat yada kaç saat şarj da bekletiim?
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.