Şimdi Ara

HSBC Advantage İlk Taksitiniz Kadar NakitPuan Hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
7.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhan_88

Bu mesaj silindi.
    Naptiniz dediginiz olayi,kampanyayi bu sekilde kazanabildiniz mi? Bilgilendirme mesaji geldimi . Bende ayni olayi yaptim sonra bilgilendirme mesaji gelmeyince iptal ettim alisverisi

• Ben sms yoluyla katildim. N11 sitesinden 178 tllik bkm araciligiyla 3 taksitli alisverisi yaptim fakat kampanyanin kosullarini sagladiniz vs gibi mesaj gelmedi.bende aliverisi iptal ettim . Bkm 6 taksite kadar bolebiliyor ayrica . Yardimci olabilecek var mi

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    14 yıldır advantage kredi kartı var bu ücretsiz kart muhabbetine kadar iade ediyorlardı ücretsiz kart alternatifi çıkınca iade etmeyince concepte çevirdiler ortalama 4 yıldırda concept kullanıyorum tüm kampanyalarda katılıyor daha 1 lirada kampanya ücreti ödemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdaswas

Ben sms yoluyla katildim. N11 sitesinden 178 tllik bkm araciligiyla 3 taksitli alisverisi yaptim fakat kampanyanin kosullarini sagladiniz vs gibi mesaj gelmedi.bende aliverisi iptal ettim . Bkm 6 taksite kadar bolebiliyor ayrica . Yardimci olabilecek var mi
    Hsbc hiç bir zaman kazandınız tamam mesajı göndermez zaten siz peşin fiyatina 3 e bölün puan yüklenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Hsbc hiç bir zaman kazandınız tamam mesajı göndermez zaten siz peşin fiyatina 3 e bölün puan yüklenecektir.

Alıntıları Göster
    HSBC bankasinda daha önce kampanyalara katildim ve her defasinda kampanyaya kazandigimin mesaji geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdaswas -- 27 Aralık 2018; 22:19:30 >
  • asdaswas A kullanıcısına yanıt
    14 yıldır bu kartı kullanırım puanınız yüklendi diye mesaj gelir ama kazandınız diye gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

14 yıldır bu kartı kullanırım puanınız yüklendi diye mesaj gelir ama kazandınız diye gelmez.
    Sms alimina kapamis olabilirsiniz gozumle gordugume mi inanayim size mi? Gelen mesajlar olsaydi ss alip atardim

• Bana da sadece

Tebrikler, kampanya kaydinizi aldik! Kazanacaginiz NakitPuanlar 21 Ocak ta yuklenecek, Kullanilmayan kisim 2 Subat ta silinecektir. Keyifli alisverisler!

seklinde mesajlar gelir. Puan yuklendigine dair SMS almadim hic.

• Arkadaş axessle karıştırıyor galiba

Card finans ,deniz bonus garanti bonus teb bonus paraf card axess hsbc advantage world card ne arasan var 20 yıldır kredi kartı kullanıyorum Hsbc kazandınız demesi için tahmini 2-3 yılı var

• hsbc kampanya sms leri katılım sonrası tebrikler kampanya kaydınızı aldık şu kadar nakit puan şu tarihte yatacak şu tarihte iptal olacaktır diye gelir. sonra harcama yapılır kazandığıma dair sms gelmez fakat karta puan yüklendiği tarihte şu kadar nakit puan yüklenmiştir kullanılmayan kısım şu tarihte silinecektir diye smsm gelir.
  • Şu resim yeterli olur sanırım.

HSBC Advantage İlk Taksitiniz Kadar NakitPuan Hediye!

• Tamam işte bizim dediğimiz gibi alışverişten sonra gelmez kazandınız diye kampanya bittikten sonra puan yükleme günü sms gelir sendeki mesaj gibi.

• Turkcell uzun sms numarasına da mesaj atınca ücret alıyor.

• gittigidiyor üye iş yeri midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb yada gg' dan sarıkız alsak ve 3 taksit yaptırsak, puan gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Şu resim yeterli olur sanırım.

HSBC Advantage İlk Taksitiniz Kadar NakitPuan Hediye!

Merhaba; turizm sektoru olarak harcama yaptigniiz isyeri nedir? Mcc kodu turizm sektorunde gorunen cazip bir isletme bilen var mi? Mesela, izmirim kart yukleme sitesinin posu elektronik sektoru

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ediz_mercan kullanıcısına yanıt
    Taksit yapılabiliyorsa üye iş yeri oluyor. Cardfinansın taksit yapabildiği her yerde, taksit geçerli olabiliyor. Lakin, internet alışverişlerinde farklılık olur dedi müşteri hizmetleri, cardfinansa taksit yapan Advantage a yapamayabilir dedi. İş yerlerinde ise cardfinansa ne oluyorsa Advantage a da olur dedi.

Bugün kullanmak amacıyla flo dan ürün aldım, sordum kasaya, kaç taksit diye 150 üzeri 2 +2 dedi. 200 TL lik ürün aldım. Kasaya geldim, 2+3 yapıyor dedi. Ya 2 ya 5 olacak dedi. 4 olsun diyorum olmuyor diyor, bu şekil 4 5 deneme yaptı, hem sistem kaynaklı hemde kasiyer kaynaklı hata verildi sürekli. Sonuç olarak yarın yeniden çekme yaparız deyip ürünleri ayırttık. Ancak internet bankacılığını kontrol ettiğimde 2 kez çekildiğini gördüm, şimdi 2.iptalini bekliyorum. Bu kasiyer hatası yüzünden inşallah puandan olmayız.

• aropiko kullanıcısına yanıt
    Ayrıca flo mağaza da taksit yapabiliyorken, flo.com.tr de yapılmıyor...

• aropiko kullanıcısına yanıt
    Flo internet mağazasında taksit yapılabilseydi iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.