Şimdi Ara

Hsbc Advantage 120 TL ye Varan Nakitpuan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
1.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılan 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişler kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için MART yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 6 Nisan tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 5 Mayıs tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu için teşekkürler hocam. HSBC vazgeçilmez kartım. Aylık ortama 100 puan alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek keyifli alışverişler.

• bu ay hızlı gonzales olmuş :)

• Teşekkürler hocam

• Pek anladığım şeyler değil lütfen kusuruma bakmayın. Şimdi 150 t üzeri bir alışverişte ne kadar puan kazanılıyor.İnternetten 4 kez 60 tl demiş. Toplam 120 tl denilmiş hiçbir şey anlamadım :) 20 tl mi kazanılıyor acaba 1 internet alışverişinden ?

Edit :Biraz daha beyin jimnastiği yapınca internet alışverişlerinden 4 defa toplam 60 tl yani her alışverişten 15 tl kazanıldığı sonucuna vardım doğru mudur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M A C -- 1 Mart 2022; 13:17:40 >
  • Bu karta nasıl başvuru yapılıyor

• M A C M kullanıcısına yanıt

internetten 150tl ve üstüne 15tl veriyor. 4 alışverişe 60tl

internetten olmayan 150tl ve üstü alış verişe 10tl veriyor 6 alışverişe 60tl

toplam 120tl

• JQKER kullanıcısına yanıt

Tesekkürler yanıt için

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    bize niye vermiyorlar, bizim neyimiz eksik üniversitedeyken, öğrenci standı açmışlardı, advantage kartı çıkartmıştım, şimdi çalışan maaşlıyız, limite takılıyor diye vermiyorlar

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de 10 yıldan fazla oldu alalı. şimdi almaya kalksam ben de alamam :) Kart aidatı konusunda sıkıntı yaratmadılar şimdiye kadar. O yüzden geçmiş yıllarda kullanmasam da iptal etmedim. Birkaç yıldır iyi işe yaramaya başladı. En iyi yönü 150 üstü sektör farketmeksizin puan kazanabilmek. Yoksa başka bir özelliği yok. Puan kullanım alanı da çok kısıtlıydı, online olarak birkaç aydır N11 var. O da olmasa daha sıkıntı oluyordu. Madem siz eski müşterisiniz belki size biraz daha kolaylık sağlarlar. Pek kampanyası olmayan kartlarınız varsa limiti iyice düşürün. Bence biraz uğraşın, gerçekten de sektör ve pos kısıtlaması olmadığı için puan kazanımı çok kolay oluyor. Mesela Bim market kullanıyorsanız, Bimpara uygulamasını indirip, 150 TL yükleyip, online alışveriş olayını yapabilirsiniz. Ya da fiziki Bim kart alarak normal pos alışverişi yapabilirsiniz. Başka marketler için de buna benzer şeyler yapabilirsiniz.

• Mobilden müşteri oldum, birazdan da karta başvuracağım. Concept kartın üyelik ücreti yokmuş. Concept kart ile tüm kampanyalardan faydalanabiliyor muyuz?

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ki ücretli kart ama ücretsiz consept kart için de kampanyaya dahil olunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bende ki ücretli kart ama ücretsiz consept kart için de kampanyaya dahil olunuyor.
    Hızlı cevap için teşekkürler hocam. Başvurdum bakalım, umarım onaylanır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam rıca ederım ne demek umarım onaylanır keyıflı alısverısler.

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Mobilden müşteri oldum, birazdan da karta başvuracağım. Concept kartın üyelik ücreti yokmuş. Concept kart ile tüm kampanyalardan faydalanabiliyor muyuz?
    Görüntülü mü

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Görüntülü mü

Alıntıları Göster
    Evet hocam.

• İşlemlerin HSBC posundan geçme zorunluluğu var mı?

mobil uygulama üzerinden başvurunca olumsuz dönüyor. acaba görüntülü yaparsak çıkar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

mobil uygulama üzerinden başvurunca olumsuz dönüyor. acaba görüntülü yaparsak çıkar mi ?
    Merhaba hocam, kredi karti başvurum onaylanmış, hatta sanal kart çıkarttım bile.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.